Jump to content

GTruszkowski

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About GTruszkowski

Informacje

 • Imię
  Grzesiek
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Województwo
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @ghost daj znać po aplikacji jak Ci się z tym pracowało no i podziel się efektem. Sam zastanawiam się czy nie wrzucić go na zimę.
 2. Wiesz co? Nie wiem co jest tego powodem. Cieszy mnie fakt, że mimo deszczy i ogólnie średnich warunków to siedzi ładnie i ani drgnie
 3. Jeśli chodzi o kropelki to odnoszę wrażenie, że są mniej „puszyste” tylko na poziomych powierzchniach właśnie jak maska czy dach. Na drzwiach znowu idealnie zrzuca wodę. Ja położyłem to na cleaner od Fireball zobaczymy ile posiedzi. Dodatkowo z jednej strony polożylem dwie wartawy, a z drugiej tylko jedną bo ciekawy jestem czy ma to wpływ.
 4. Mi też zaczyna się podobać położyłem dwie warstwy bez żadnych mazów, ciągnięcia się czy innych problemów. Jedyne co zauważyłem (wydaje mi się), że szybko się zapycha, ale może tu być moja wina, bo auto wystawiłem na dwór i po jednym dniu przykurzyło się i kropelki na masce nie były tak „idealne” jakbym tego oczekiwał.
 5. Nie zauważyłem tych „chmurek” może dlatego, że nałożyłem cieniutką warstwę. A Ty miałeś okazję testować?
 6. Co do wosku Detail HD hard wax to zakupiłem z czystej ciekawości i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony pod względem łatwości aplikacji jak i docierania, hydro jest na baaaardzo wysokim poziomie, szklistość też całkiem spoko. Jestem ciekawy co do trwałości. Udało mi się położyć 2 warstwy bez żadnych problemów. Na obecną chwilę mogę go polecić
 7. Miał ktoś może okazję testować pianownice ręczną IK foam pro 12? Ostatnio natrafiłem na nią na youtube i przyznaję, że jestem dość mocno zainteresowany.
 8. Prośba o dopisanie do grupy: staranazwakonta@interia.pl Pozdrawiam.
 9. @Grzechu23Dla zabawy a może efekt będzie na tyle ciekawy, że kogoś to zainteresuje.
 10. @GardorFusso już zakupione A może by tak wytestować kanapeczkę nowe Fusso a na to nowy Kotsos?
 11. Dzisiaj trochę popadało i kropekuje całkiem całkiem
 12. @kaktusPL czyli nie przejmować się tym zbytnio? Jak oceniacie efekt?
 13. @kaktusPL nie zauważyłem ich w pierwszym momencie, jakby po chwili wyszły. Po kilku godzinach właściwie jak się utwardził to podczas kładzenia tego fireball ultimate coating wax’a. Koniec końców jestem zadowolony, bo był to mój pierwszy raz
 14. No sęk w tym, że położyłem ten do jasnych lakierów i mimo to wyszlo a te mazy normalnie później schodzą?
 15. Kurcze wyszły te plamy myślałem, że kłade dość cienką warstwe. A może ma ktoś chęć przyuczyć amatora w warszawie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.