Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, K2 Auto jak nowe napisał:

Ma to eliminować ryzyko powstania zacieków

Moim zdaniem, udało się pośrednio, zdecydowanie lepiej pod tym względem,  wypada ADBL Light

@K2 Auto jak nowe , jak już jesteście w temacie, jakie pH ma produkt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
25 minut temu, K2 Auto jak nowe napisał:

W kwestii zapachu - K2 Roton Pro to deironizer. Nie da się z tego zrobić perfum. "Jajeczny" zapach jest mocno wyczuwalny kiedy ktoś wącha płyn prosto z butelki. Można pracować z produktem przez wiele godzin dziennie, bez problemu. Zależało nam na tym, aby dla profesjonalistów zapach produktu nie był uciążliwy. Nie ma więc specyficznego intensywnego zapachu, co jest bardzo dużą różnicą w stosunku do pudełkowego Rotona. Więcej, jest delikatna wiśniowa nuta, którą czuć podczas pracy z produktem (nie przy wąchaniu zawartości butelki).

Wiemy ;) Ale tak sie juz utarło, że nazywamy to "jajeczny" ;)

25 minut temu, K2 Auto jak nowe napisał:

Co do konsystencji, to nie tyle żel w butelce, co środek, który przylega i długo siedzi na powierzchni felgi jako jednolita tafla. Ma to eliminować ryzyko powstania zacieków.

Zgadza sie :)

25 minut temu, K2 Auto jak nowe napisał:

Serdecznie zapraszamy, aby przetestować i przekonać się samemu.

 

24 minuty temu, Strus napisał:

#dejprubke 

Ja sie juz zaprosiłem i zakupiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, K2 Auto jak nowe napisał:

Produkt posiada neutralne pH.

A tak precyzyjnie, może mieć 5 i 9... oczywiście jeżeli nie jest to problem.

@Domel wiem jakie ma pH, chciałem żeby @K2 Auto jak nowe  potwierdził mój pomiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
28 minut temu, K2 Auto jak nowe napisał:

Co do konsystencji, to nie tyle żel w butelce, co środek, który przylega i długo siedzi na powierzchni felgi jako jednolita tafla. Ma to eliminować ryzyko powstania zacieków.

Z czasem będziecie musieć pomyśleć o dedykowanych atomizerach pod żele. Ten "wasz/adbl" męczyłem z żelami kilka tygodni - rezultaty sa takie 50/50 - dalej smarka ale przynajmniej nie leje po palcach. Rozmawiałem z @ADBL i pewnie coś w tej sprawie się pojawi prędzej czy poźniej 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy sobie tu widzę niezłe heheszki robicie 🙂 Mój deiron rrc który musiał stać sam na półce po w pudełku śmierdział przez opakowanie, poszedł na dwutygodniowo niemyte felgi - dwa tygodnie temu były wymyte i pozedł woski. I. Krawawił jak głupi, dopsikany, wymyty. Zostawił po sobie brudność. Śmierdział śmiercią. Mojej wersji nie polecam ale pewnie są już lepsze 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O moje foto :) Body armor można porównać do Visiona z FX, aplikacja banalna, lakier bardzo śliski, kropelki super bo sprawdzałem. Leży na masce testowej, będę męczył chemią.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, DETAILiNK napisał:

@rygryssTak wosk jest zmodyfikowaną wersja "MonINK Wax". Jest typowo woskiem pokazowym.

Informacje o partnerstwie na forum zostały przekazane w wiadomości prywatnej 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.