Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Domel napisał:

Turtle Wax ICE Seal N Shine!

Ktoś coś ?

Posiadam TW w polskiej wersji - etykieta graficznie identyczna, jak te z wersji US i europejskiej (te dwie wersje różnią się od siebie praktycznie tylko nazwą produktu). Niestety - w "polskiej" wersji, na etykiecie brak jest jakiegokolwiek zapisu o tym, aby produkt zawierał w składzie SiO2. Sam produkt ma niezbyt przyjemny zapach chemiczny, nie lubi ciepłego lakieru (musi być chłodny/zimny). Baardzo przypomina mi BSD z pierwszej edycji - bardzo podobna aplikacja i polerowanie (MF "haczy" przy polerowaniu), jednak nie zauważyłem żadnych smug po aplikacji. Nie zauważyłem też, aby TW miał wyraźne właściwości przyciemniające; nadaje lakierowi typowo "plastikowy" połysk. O rzeczywistej trwałości się nie wypowiadam, gdyż produkt trafił na lakier w miniony wtorek. Mam dokładnie ten: 8176329977

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, Tomas22 napisał:

@Grzechu23 znamy ceny ? 😉

Gdzieś w Necie trafiłem na info, że nowy Kotsos ma być w podobnej cenie, co dotychczasowa wersja, a Ceramic Paste - jego cena ma wynosić ok. 280 PLN za małe opakowanie... Tzn. tak mi wyszło po przeliczeniu z USD na PLN (podane były w artykule ceny sugerowane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceramic paste można też kłaść na szyby.
Będzie wychodzić jeszcze wosk grafenowy w dwóch kolorach, nie mam pojęcia co to zmienia 🙂

61337969_2387152244850286_297501294988361728_n.jpg.02378b00f41fae81123b3efe8d081e31.jpg
W chinlandach mocno się to rozwija np__ jak się pośledzi artdeshine w tej całej korei/tajwanie ma jeszcze kilka dziwnych produktów jak cube hybrid czy metal oxide
Na razie testuję te całe grafeny i jestem miło zaskoczony, cholerstwo nie chce się zapchać i o wiele mniej faktycznych waterspotów

59542081_2211304388904780_1216832172749488128_n.jpg.e60feb1b306c75cfc75fadce3ff975c0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceramic paste można też kłaść na szyby.
Będzie wychodzić jeszcze wosk grafenowy w dwóch kolorach, nie mam pojęcia co to zmienia
W chinlandach mocno się to rozwija np__ jak się pośledzi artdeshine w tej całej korei/tajwanie ma jeszcze kilka dziwnych produktów jak cube hybrid czy metal oxide
Na razie testuję te całe grafeny i jestem miło zaskoczony

Sprowadzales od producenta czy SCS?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dzisiaj na Klasycznej Niedzieli w Będzinie było stoisko detailerskie. Wyhaczyłem 2 nowe polskie firmy i ich produkty:

Ceny bardzo przystępne szczególnie ten RedPaint. Może uda mi sie zakupić wkrótce jakieś.

2019-07-07-11-11-41.jpg


2019-07-07-11-11-57.jpg



2019-07-07-11-12-55.jpg


2019-07-07-11-13-29.jpg


2019-07-07-11-13-38.jpg


2019-07-07-11-17-10.jpg


2019-07-07-11-17-42.jpg

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
44 minuty temu, michalwi napisał:

@Domel Redpaint, moto przygoda a trzecia marka?

Sorki dwie 😛

45 minut temu, marco80 napisał:

@Domel Red Paint to firma związana z lakiernictwem czyli kolejni zwęszyli interes

Zgadza sie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma z Jastrzebia, niedlugo kazde wieksze miasto w PL bedzie mialo swego producenta siuwaxow, beda zawody, turnieje rycerskie, wogole nowy sport narodowy na miano skokow narciarskich. tak to jest , jak chemia jest smiesznie tania na swiecie a marze na niektore produkty to kilkaset procent, ciemny lud to kupi, rzuci mu sie kilka probek, zmusi do napisania recenzji na poczytnym forum(pozytywnej oczywiscie) i interes sie kreci 😎🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 godzin temu, ghost napisał:

image.png.4d24c68153d39e8c8e52f353b92546e6.png prędko go nie kupię.                                                            (W tym miesiącu 😛 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, Pietras napisał:

@Domel

ciagle czekam na test polyskomierzem CC WG😉

Mam nadzieje, że już czeka w koszyku. Na 100% polubi się z Fokami 😁

Skorzystałem z promocji na Alledrogo na produkty BINDER 😉 wiec WG narazie odpada 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.