Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Strus napisał:

Lepiej  żeby nie. Adams zdaje się raczej kiepsko wypada

Ale zasada chyba taka sama, aplikacja, działanie itp.
Dla mnie to taki jak by wyzszy lvl spray sealantow z sio2 jak cure, reload, NGPS, tylko z lepszą reklamą i prze hajpowaną trwałością. Nie da się miec chyba mega łątwej aplikacji, braku przygotowania i mega trwałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 ale ja nie chciałem kupować od nich 5g byku 😄 tyle potrzebuje do siebie i jestem w stanie kupić od kolegów z forum 😛

O wszystkim co powiedzieliscie mam pełną świadomość 🙂 jak to mówią, kto nie ryzykuje ten szampana nie pije 😛

Pozdro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównanie zapachów ten "Nowy" nie śmierdzi aż tak nie są wyczuwalne te rozpuszczalniki jak w starej wersji

Hehe czyli teraz juz tylko jak Coli 476 pachnie ;)?
Masz foto opisu i piktogramów? To wersja na PL?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, powalla napisał:

Powłoka widać bardzo "user friendly " , bo te 7 butelek to tak z pół dnia nakładania 😜

A może to do tworzenia mikstur 😁

7 butelek czego każdą to:

Trwałość

WetLook

Łatwość aplikacji

Gloss

Hydrofoba

Zrzut

A butelka nr 7 pusta do mieszania 😁

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, lodowa napisał:

Ale ta cena... 😞

Niby tak, ale kupujesz kawałek plastiku w teorii na resztę Twoje życia. Mam wiadra z castoramy które mają 10 lat, także takie coś starczy na kolejne lata o ile się nie rozwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście rozwiązałem sobie ten problem trochę inaczej, mam pojemniczki do zawieszania w metalowym koszyczku, w pojemniczkach wywiercone otwory na dnie i wiszą we wnętrzu wiadra. Najlepsze jest to, że  pojemniki są do połowy w wodzie i mam je za darmo 😉

 

jak ktoś jest chętny, mogę pokazać jak to rozwiązałem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście rozwiązałem sobie ten problem trochę inaczej, mam pojemniczki do zawieszania w metalowym koszyczku, w pojemniczkach wywiercone otwory na dnie i wiszą we wnętrzu wiadra. Najlepsze jest to, że  pojemniki są do połowy w wodzie i mam je za darmo 
 
jak ktoś jest chętny, mogę pokazać jak to rozwiązałem :kox:
Pochwal się jak to wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie Męczyłem chłopaków o to od pół roku
 
https://pokapremium.pl/pl_PL/products/stojak-na-felgi

Ge-nial-nie.
Mam zdjęcia z kanału glossboss chyba żeby sobie zrobić ze stali i rolek przemysłowych pochylone jakieś 5 stopni aby koło „leciało” na tę pionową rolkę ale to wystarczy wyższe stopki dac z przodu. Teraz można iść na skróty i kupić :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ciekaw jestem ceny, widzialem na grupie FB ktos robil bardzo podobne za 200-250 zl

349


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.