Jump to content

Gloss Factory

Partner forum
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Świetna

1 Follower

About Gloss Factory

 • Birthday 02/20/2018

Informacje

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tym razem "cybernetyczny poniedziałek" funduje Wam rabaty od -15 do -35% na całą elektronikę dostępną w Naszym sklepie!
 2. Już od jutra tj. 29.11 stratuje "BLACK WEEKEND" w Naszym sklepie Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami akcji! -> https://glossfactory.pl/black-weekend-2019
 3. @xadamx @kursien @slav @Inka14 - zostaliście dodani Sorki, że dopiero teraz ale przez ilość zamówień nie było czasu wejść na forum @ct240 faktycznie, nie zapisało się dodanie do grupy Przepraszam, już naprawiłem błąd i teraz Twoje konto również jest dopisane do grupy.
 4. Oczywiście, że się pojawią. Powinny być w przyszłym tygodniu.
 5. Aaa nie mogłem znaleźć bo konto było rejestrowane dosyć dawno. Ale już jest wszystko dodane
 6. Przepraszam za małe opóźnienie w dodawaniu ale kilka dni miałem urlop i nie miałem dostępu do konta. Wszyscy powyżsi zostali dodani, jedynie @Banshee nie mogę znaleźć Twojego konta na Naszym sklepie.
 7. @Pablo swd Przepraszam za opóźnienie ale od czwartku nie było mnie w pracy. Konto zostało teraz dodane do grupy rabatowej.
 8. @ct240 podaj proszę imię i najlepiej nazwisko na jakie zarejestrowane jest konto gdyż nie mogę Cię odnaleźć a po mailu nie mam możliwości wyszukiwania.
 9. @Pyotrazz Doszukałem się i konto dopisane do grupy Sorki za małe perturbacje.
 10. @Pyotrazz Czy masz zarejestrowane konto u Nas? Bo nie mogę się doszukać Twojego maila

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.