Skocz do zawartości

Jaki Quick Detailer ?


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Te butelki Aenso to jakiś dramat. Produkt za prawie 80 dych a gwint krzywy i obojętnie jaki atomizer się wsadzi to siedzi krzywo i az strach żeby gwinta nie ukręcić.... słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Domel napisał:

Te butelki Aenso to jakiś dramat. Produkt za prawie 80 dych a gwint krzywy i obojętnie jaki atomizer się wsadzi to siedzi krzywo i az strach żeby gwinta nie ukręcić.... słabo.

Ten typ tak ma niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rygryss napisał:

Dla mnie ten produkt nie zrobił żadnego wrażenia, cana do jakości, słaaaaabo...

To samo miałem napisać. 😉

Ale Tire Dressing za to zrobił mega pozytywne wrażenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2020 o 16:35, Szubian napisał:

@bochen 
No jasne. O to w sumie chodzi w detailowaniu. Każde autko inne, każda chemia może się inaczej zachować! 😉
Poczekam na sugestie innych, ale dziękuję i Tobie za pomoc

Ja używałem Golda, super efekt szkła i łatwość aplikacji a także brud tak nie przywierał (wystarczyło umyć sama woda), nie mniej jednak przyciągał mi okropnie kurz w garażu, po dniu, dwóch już tak nie błyszczał bo był pokryty kurzem. Teraz używam Fusso Coat Speed & Barrier, jak na razie po kilku dniach zauważam mniejsze przyciąganie kurzu , ale niestety nie ma aż takiego efektu szkliwności jak po nałożeniu Golda ( jest trochę mniejszy ten efekt ale akceptowalny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2020 o 22:26, rygryss napisał:

@dawid7737  Zdecydowanie luxury gloss, ale jest to QW, dla mnie to połączenie jest mistrzowskie.

Również go mocno polecam, stał u mnie na półce dawno nie używany i w sobotę wrzuciłem go na auto. Zaryzykuję stwierdzenie, że jeszcze więcej wnosi w gloss niż Water Gold, który również uwielbiam 😉

received_2875431276068261.jpeg

  • Lubię to 3
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@menior bardziej mu do QW niż do QD.

... co do wykończenia jest super, ale jak wiadomo każdy ma swoje widzimisię, tak jak niektórzy twierdzą że Chemotion szkli i nie przyciemnia, a ja mam odmienne zdanie.

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
42 minuty temu, menior napisał:

Luxury gloss to taki dziwny QD jedni twierdza ze dużo wnosi do efektu a drudzy ze malo

Wszystko i tak zależy od tego w jakiej kondycji jest lakier. Jeśli lakier nigdy nie był dotknięty maszynowo a ma swoje lata to efekt zawsze będzie mniej spektakularny niż zwykłe QD po zwkłym cleanerze maszynowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel  to akurat oczywiste choc nie do konca sie zgodze,o wiele trudziej dodac te pare % do glossu na idealnej wypoleroweanej powierzchni niz na takiej zaniedbanej gdzie kazdy produkt cos tam polepsza 😉 mi chodzilo bardziej o to ze sa QD ki jak chocby cytowany  czesto WG ktory prawie kazdy zauwaza ze sporo podbija a natomiast w przypadku Luxury gloss sa bardzo skrajne opinie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 minut temu, menior napisał:

o wiele trudziej dodac te pare % do glossu na idealnej wypoleroweanej powierzchni niz na takiej zaniedbanej gdzie kazdy produkt cos tam polepsza 😉

Tez racja, dobry argument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luxury był moim pierwszym qd i od kilku lat ma stałe miejsce na półce z chemią. Świetna sliskosc lakieru, banalna aplikacja, przyjemny zapach mango. Swego czasu wrzuciłem na "tylko umyte,  niezabezpieczone auto"  50:50 z adbl qw i go zdecydowanie przeżył. Dla mnie taki "must have" 😉

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Używam CC WaterGold, efekt jest fajny, jednak problem po zastosowaniu QDka to przyciąganie kurzu.
Wiadomo, że trąc mikrofibrą o karoserię pomagamy elektrostatyce. Macie jakiś patent a by po zastosowaniu QDka auto tak mocno nie przyciągało kurzu?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam CC WaterGold, efekt jest fajny, jednak problem po zastosowaniu QDka to przyciąganie kurzu.
Wiadomo, że trąc mikrofibrą o karoserię pomagamy elektrostatyce. Macie jakiś patent a by po zastosowaniu QDka auto tak mocno nie przyciągało kurzu?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka



Spróbuj używać jako wspomagacz osuszania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wnioskując CC watergold ma najlepsze właściwości samooczyszczające ?

chciałbym kupić cos co będę mogli stosować jako osuszanie auta ale i podbicie wyglądu a dla czarnego lakieru wg mnie ważna kwestia jest nie przyciąganie nadmiernie syfu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 5.09.2020 o 10:04, Domel napisał:

Ostatnio myślałem o tym, żeby sklepy stacjonarne miały kącik - używane, ale bez wysyłki - czyli odkupione od kogoś komu nie przypasował produkt - przyjeżdżasz na sklep i kupujesz "używany" taniej bo np pół butelki. Oczywiście nie wiem czy by się to opłacało sklepom, ale fajna opcja przy zakupach dokupić coś ekstra, bo pół butelki - taniej - do aktualnego koszyka.

My tak mamy. Do kącika z wyprzedażami trafiają produkty, które sami testowaliśmy lub np. uszkodzone podczas transportu. ;-) 

  • Lubię to 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.