Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje ultra elastycznego/miękkiego węża do myjki K5 - ten standardowy to dramat jakiś + pod to pistolet z końcówkami.
Można gdzieś kupić jakiś zestaw w rozsądnej cenie i jakości ?

O z chęcią przyłącze się do poszukiwań! Dobrze by bylo jakby jeszcze spełniał swoją funkcje i dobrze przenosił ciśnienie bez rozciągania się !
Ostatnio myślałem ze mnie krew zaleje jak się tez fabryczny raz calu czas zawijam i obijał od spodu lakier…
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2022 o 19:12, menior napisał:

A jak z aplikacja i hydro? 

Hydro bardzo dobre. Aplikacja trochę trudniejsza niż CP UK 3.0 ale bez problemu do ogarnięcia. Producent zaleca jedną warstwę i tak zrobiłem, elementy trzeba dzielić na części, bo powłoka szybko łapie, docierałem po ok. 10-15 sek. od nałożenia, jak za długo przeciągnąłem to był problem z dotarciem. Aplikowane w temp. ok. 22 st.

Jeżeli miałbym wybierać między UK 3.0 + SiC a FX Evolution to wybrałbym FX'a, 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robicie jak owady nie chcą do końca zejść myjką ciśnieniową? Spryskuje Go-Go Insect ale i tak zawsze coś zostaje, szorujecie rękawicą na siłę czy walczycie do końca chemią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint, soft99 ma jakieś lipne butelki, czy co? Kupiłem w styczniu Luxury Gloss - przyszedł "spocony". Brat zanabyl teraz dwie butelki Speed&Barrier... i przyszły takie. Co jest? Rozczarowanko trochę.539bd05492532f725a94e7a7601baf4c.jpg332bc1032894ab82ba68eb5ebce017e5.jpgcc567340f24dc8e1501f207d788f8839.jpg

Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DevMike https://kosmetykaaut.pl/topic/14308-szampon-bez-wycierania-albo-waterless-i-rinseless/#comment-656223

Jest trochę opisów i doznań użytkowników w dedykowanym dziale


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koch fse używał ktoś? Jak hydro po nim, bo sliskosc fajna zostawia na lakierze

W temacie o qd właśnie trwa dyskusja o nim


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 godzin temu, DevMike napisał:

Może ktoś powiedzieć jakie są różnice między czarną / niebieską / czerwoną gabką z Optimum ? Nie moge znaleźć strony która opisuje ich różnice

https://allegro.pl/listing?string=optimum sponge

@ghost @Eidos71 chyba to kiedyś opisywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
22 minuty temu, DevMike napisał:

dobra nie było pytania 😄może przyda się dla innych, ale tu w dużym skrócie chyba opisali ich główną różnicę:

aaa włąsnie czyli tu to słyszałem 😉

@D@ViD ty masz czarnego rąba ? 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optiumum no rines jest używany do impregnacji padów, mam na stanie carpro ech2o i chemical guys rinse free mogę śmiało użyć i w rozcieńczeniu 1:200? 🙂

Kolejne pytanie odnośnie past, używałem Koch H8 mega sprawa, ale z czystej ciekawości szukam czegoś podobnego w jakości i cenie. Zainteresowała mnie pasta ADBL Roller Hard Cut i CarPro ClearCUT. Na jaką paste stawiacie? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bitek napisał:

do impregnacji padów

Jeżeli chcesz tanio i naprawdę skutecznie impregnować pady, polecam CarPro Immolube. Wskazany przez producenta roztwór 1:20 był zbyt "tłusty" - rozrobiłem na roztwór 1:40 i inny impregnat nie jest mi potrzebny. 500 ml butelka wystarczy na dłuuuugo...

1 godzinę temu, Bitek napisał:

CarPro ClearCUT

To "stara" pasta - aktualna to Ultracut. Nie znam jeszcze nowych past od ADBL, ale z Ultracut będziesz zadowolony - to rzeczywiście silna pasta tnąca nie zostawiająca wielkiego bałaganu, a przy twardych lakierach i odpowiednim padzie możesz stosować ją nawet jako bardzo skuteczny One Step.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.