Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@Putkowski07 niestety nie mam w arsenale. Koniec końcem nie dawało mi spokoju że zrzut wody jest całkiem dobry, po telefonie do właściciela okazało się że gość który kładl mu powłokę nie usunął ws przed aplikacją... "miszcz" 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, CarlosBlack napisał:

"water spoty" chemia się poddaje (fx,  carpro). Zostało na masce i tylnej klapie. Jakiś pomysł? Pomijając polerke. 

AQUA APC kwaśne w stosunku 1:10

Tylko nie dopuść do zaschnięcia SZCZEGÓLNIE na chromach.

51 minut temu, zeea napisał:

Przecież musiał to widzieć przy nakładaniu ceramiki... Olał sprawe?! 

Jak większość pryszczatych studii detailingowych, które robią korekty w 1 dzień 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CarlosBlack Jeśli nie chcesz inwestować w kolejny produkt,  to spróbuj tym co masz,  ale bez rozcieńczenia. Tylko nakładaj punktowo,  ewentualnie po całości i nie czekaj zbyt długo.  Wypracuj to fibrą lub gąbką i spłucz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zeea @xadamx jakiś entuzjasta uczył się kłaść ceramikę - w cenie chemii. Żeby czasu nie marnować; CarPro Clear Cut (na rotacji) + Reflect (na DA) i problem z głowy, Jutro powłoka i każdy będzie zadowolony 😉 

a.jpg

b.jpg

c.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2022 o 21:04, menior napisał:

Powloke od Fx protect Evolution ktos kladl? 

Kładłem na Superba, którego później już nie widziałem i na swoją białą Astre, byłem baardzo zadowolony. Do serwisu (pół roku od nałożenia) bardzo dobrze się trzymała, lekki serwis i wyglądała jak przed chwilą nałożona. 8 miesięcy od nałożenia Astra się sprzedała i tyle ją widziałem.

 

Sezon na osady z drzew w pełni, co używacie do usuwania tego cholerstwa? T&G czy jakieś inne sposoby ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rafal9304 napisał:

Kładłem na Superba, którego później już nie widziałem i na swoją białą Astre, byłem baardzo zadowolony. Do serwisu (pół roku od nałożenia) bardzo dobrze się trzymała, lekki serwis i wyglądała jak przed chwilą nałożona. 8 miesięcy od nałożenia Astra się sprzedała i tyle ją widziałem.

 

Sezon na osady z drzew w pełni, co używacie do usuwania tego cholerstwa? T&G czy jakieś inne sposoby ?

A jak z aplikacja i hydro? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś podczas polerki :

Futro LC vs. fibra  od NATa 

oba na Koch h9, zauważyłem, że pad z fibry lepiej wycinał od futra. Ktoś powie czy to normalne czy poprostu słabo grzałem lakier futrem😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Poszukuje ultra elastycznego/miękkiego węża do myjki K5 - ten standardowy to dramat jakiś + pod to pistolet z końcówkami.

Można gdzieś kupić jakiś zestaw w rozsądnej cenie i jakości ? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.