Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.07.2020 o 12:13, etr napisał:

Stosował ktoś kombinację 3m fast cut i miękki Pad? I może powiedzieć co nieco jak wyglądała praca i efekty? Lepiej dodać też trochę finishowej przy początkowych przejazdach? Cel - odświeżenie lakieru, delikatne usunięcie rys 

Ponawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://a.aliexpress.com/_d6o97AA

Używał, ktoś z was podobnej szczotki do czyszczenie frontów felg w zakamarkach? Z kuponem rozmiar M wychodzi 10 zł i zastanawiam się czy jest pożytek z tego czy tylko kolejny zbędny śmieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypacanie się Fusso - jak do tego podejść? Będę kładł w najbliższym czasie na dwa auta, oba białe. Dotrzeć po jakimś czasie kontrolnie fibrą całe auto czy tylko miejscowo? Woskowac będę rano, ale wiadomo, że jak auto postoi, to z czasem co ma się wypocic się wypoci, a wolę, żeby wypociło się mnie, niż właścicielowi... wosk kładlem do tej pory jesienią, wiec jest to dla mnie nowy temat

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, MMCzysci napisał:

Wypacanie się Fusso - jak do tego podejść? Będę kładł w najbliższym czasie na dwa auta, oba białe. Dotrzeć po jakimś czasie kontrolnie fibrą całe auto czy tylko miejscowo? Woskowac będę rano, ale wiadomo, że jak auto postoi, to z czasem co ma się wypocic się wypoci, a wolę, żeby wypociło się mnie, niż właścicielowi... wosk kładlem do tej pory jesienią, wiec jest to dla mnie nowy temat

 

 

U mnie na czerwonym kolorze w ogóle się nie wypocil.

Pamiętaj o zwilżonym aplikatorze, podgrzanej puszce, porządnie rozprowadz i daj poleżeć 3-4 minuty. U mnie dotarcie w takim wypadku porównywalne z QD było xD no i wiadomo nie leć calego auta tylko panel po panelu + uwaga na plastiki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko, o czym pisałeś wiem - juz wcześniej nakladalem. Ale temperatury mamy teraz jakie mamy, a jak oddam auto z plackami na lakierze nie będzie profi... mówisz, żeby się nie przejmować?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MMCzysci napisał:

Wypacanie się Fusso - jak do tego podejść?

 

U mnie to nowe 2019 w ogóle się nie wypociło. Zaaplikowałem wieczorem  auto stało w garażu i rano zero  jakichkolwiek przygód 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MMCzysci napisał:

To wszystko, o czym pisałeś wiem - juz wcześniej nakladalem. Ale temperatury mamy teraz jakie mamy, a jak oddam auto z plackami na lakierze nie będzie profi... mówisz, żeby się nie przejmować?

 

 

Zależy jak czasowo do tego podejdziesz. Ja bym się nie spieszył, zrobil auto, wystawił na słońce na godzinę, i ew później sprawdził czy jest okej czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do kolegów używających duetu George + Power Rinse. Jakiego stężenia Rinse używacie/jakiej ilość w gramach? Niestety moim zdaniem przy 0,5 miarki za bardzo się pieni, dzisiaj miałem problem z wyplukaniem jasnej tapicerki, żeby nie było zaciekow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MMCzysci napisał:

Mam pytanko do kolegów używających duetu George + Power Rinse. Jakiego stężenia Rinse używacie/jakiej ilość w gramach? Niestety moim zdaniem przy 0,5 miarki za bardzo się pieni, dzisiaj miałem problem z wyplukaniem jasnej tapicerki, żeby nie było zaciekow.

Ja osobiście daje ok 1/3 miarki na ok 4,5 litra wody. Ewentualnie możesz wogóle zrezygnować i płukać samą wodą. Jak dotąd nie miałem żadnych problemów. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do kolegów używających duetu George + Power Rinse. Jakiego stężenia Rinse używacie/jakiej ilość w gramach? Niestety moim zdaniem przy 0,5 miarki za bardzo się pieni, dzisiaj miałem problem z wyplukaniem jasnej tapicerki, żeby nie było zaciekow.
Dokładnie tak jak wyżej. Płucz zwykłą ciepłą wodą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.