Jump to content

Lukasek13

Użytkownik
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Lukasek13 last won the day on April 2

Lukasek13 had the most liked content!

Community Reputation

34 Świetna

About Lukasek13

Informacje

 • Imię
  Darek
 • Lokalizacja
  Bielsko-Biała
 • Województwo
  Śląskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bezbarwny był mocno spalony, więc dość łatwo dało się go zeszlifować, a to zaoszczędziło sporo czasu
 2. Szybkie odświeżenie lamp w Yarisie 2008r. No nie takie szybkie bo ok. 4 godziny /dwie lampy Oklejona to stan w jakim były lampy, nic jeszcze nie robione, tylko zabezpieczony lakier.
 3. Kolejne przed i po. Polo 1999rok. Zdjęcie po zrobione na sucho
 4. Witam Mam pytanko, czym/jak usunąć plamy po lakierze/farbie z tapicerki materiałowej?
 5. Witam Wczoraj używałem go na powłoce CP Gliss, ciężko powiedzieć czy coś odetkał bo powłoka ma się dobrze, może doły drzwi, ale jako szampon do bieżącego mycia ma bardzo fajna pianę i duży poślizg. Bardzo przyjemnie się mi z nim pracowało. Ogólnie trzeba dłużej go potestować.
 6. Przy usuwaniu tej od wewnątrz nie używaj ostrych narzędzi ,aby nie uszkodzić ogrzewania. Najlepiej delikatnie spróbuj podważyć paznokciem róg i ściągnąć, ona powinna być dość mocna i zejść bez rozrywania. Ta na klapie jeśli jest odstająca, można spróbować przy pomocy żyłki wędkarskiej, tak jak emblematy się ściąga. Pozostałości kleju najlepiej usunąć chu sol, ewentualnie ostrożnie benzyną ekstrakcyjną.
 7. To widocznie mamy różne dresingi, a na pewno gusta
 8. Trochę odkopane, ale polecam Fireball ultimate tire coating wax, zapach powiedzmy męskich perfum, polecam mam kolor niebieski, czyli wpadajacy w satyne. Czerwony to połysk ale zapachu nie znam.
 9. Ja też sobie zrobiłem jakiś czas temu kuku strongiem. Razem z brudem ściągnął część farby z siedzenia w Mercu. Tak więc potwierdzam ze Strongiem ostrożnie.
 10. Ja osobiście daje ok 1/3 miarki na ok 4,5 litra wody. Ewentualnie możesz wogóle zrezygnować i płukać samą wodą. Jak dotąd nie miałem żadnych problemów.
 11. Witam To może taka 50/50 przed i po. Pacjent trochę dojechany.
 12. Witam Ja zakupiłem profi 5.1 MF. Za dużo nim jeszcze nie popracowałem , ale ssanie ma niezłe 27 Kpa. Ogólnie polecany i dodatkowo bez workowy. W moim obudowa jest transparętna więc widać co ma w środku odkurzone. A przy okazji cena też akceptowalna w okolicy 600 zł
 13. Jeżeli zależy Ci na pod biciu połysku, polecam 3.0 + Glis, fajnie się szkli i jak na razie dobrze siedzi.
 14. Witam. Spróbuj to przepolerować lekko ścierną pastą, jak nie masz może być nawet zwykła Tempo, niestety jak się to powiększy to tylko ponowne malowanie, spróbuj w mało widocznym miejscu i punktowo. Felgi malowane metoda systemową czy sam proszek?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.