Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Tomas-sg napisał:

@dimiC to zależy jakie kupujesz pojemności oryginalnie. To co kupuje w pojemnościach 1 - 5 litrów przelewałem bo butelek Workstuff 750 ml (idealna pojemność). Teraz przelewam do butelek Detailink bo są identyczne, bez napisów, za jakieś 3/4 ceny poprzedników i w zestawie masz atomizer guala 😎 z tego co wiem mają być też wersję z czarnego plastiku. Ale decyzja należy do Ciebie czy jest Ci wygodnie operować litrowymi butelkami. Są też 250 ml takie dla mnie typowo "turystyczne" 😉


A mogę Cię prosić o jakiś link do produktów o których piszesz? Jeśli nie tutaj to na priv. Bardzo proszę 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dimiC napisał:


A mogę Cię prosić o jakiś link do produktów o których piszesz? Jeśli nie tutaj to na priv. Bardzo proszę 🙂 

Jasne że mogę tutaj. 

https://detailink.pl/pl/p/Mixer-Bottle-750ml/127

8 zł za butelkę + atomizer jest świetna opcja ( nie byle jaki atomizer oczywiście) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas-sg O, udało mi się też do tego dotrzeć, ale nie wiedziałem, że to o tym mówisz 🙂 Mogę Cię jeszcze poprosić o podesłanie linku do tych 250ml z atomizerem? Na stronce, którą podesłałeś jej nie widzę, a wolałbym zamówić od razu coś sprawdzonego zamiast testować 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dimiC niestety będzie to inny sklep. 

Niedługo coś Ci znajdę. Ale powiem Ci ze z tego zestawu jestem mega zadowolony. Kiedyś kupiłem butelki WS z nie najlepszymi atomizerami i do tego później zamawiałem atomizery guala.  Cały zestaw wyniósł mnie ok 15 zł. Tutaj te butelki są już za 8 zł razem z atomizerami 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2020 o 23:47, D@ViD napisał:

@poncio 

Krótkie pytanie, ciężka odpowiedź 🤪 

Musisz jeden wybrać albo oba kupić 🙂

 

@poncio 

 

Już praktycznie się zdecydowałem na Funky Witch Paradise Gloss ale obejrzałem sobie filmik odnośnie powłok i tak sie zastanawiam czy nie lepsza będzie właśnie powłoka? np CarPro Lite (musiałbym mieć wersję dla laików bo nigdy tego nie robiłem)

Przynajmniej nie byłoby problemu z wycieraniem nadmiaru wosku ze szczelin 😉

Nie musi być koniecznie tej firmy tylko na chwilę obecną co jest lepszym rozwiązaniem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MMCzysci napisał:

Jak powłoka, to musi być i polerka. No i jak coś spaprasz, to trudniej będzie odkręcić.

Auto chce zrobić od razu po odebraniu z salonu ale domyślam się, że nawet nowe wymagają one stepa (ja niestety się nie podejmę bo tego nie robiłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poncio jeśli masz możliwość pozycz od kogoś DA 8, dokup miękki pad i skoro to nowe auto wystarczy jak po dekontaminacji położysz essence jako "cleaner" pod Lite. Żadne "polerowanie" nie jest potrzebne. Pamiętaj żeby odczekać godzinę między tymi etapami. Essence z miękkim padem na DA8 na pewno lakierowi krzywdy nie zrobi a przy okazji spróbujesz czegoś nowego 😉 owszem można ręcznie go nakładać ale zajmuje to znacznie więcej czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem spakować do bagażnika produktu ADBLa na insekty, a trochę ich na zderzaku rozbiłem. Czy jakaś woda z płynem do mycia naczyń w butelce po clean do szyb rozmiękczy te paskudy, czy macie jakiś inny sposób, żeby przez 2 tygodnie nie wgryzły się w lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
42 minuty temu, Rybik w Machinie napisał:

Czy APC mogę wykorzystać do mycia bardzo brudnych szyb? Takie duże w drzwiach/oknach - ale nie auta - aż od błota są... Czy to dobrze podziała i nic nie uszkodzi w rozcieńczeniu 1:20 na przykład?

Tak, można.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja szczotka do opon wyzionela ducha po kilku latach, co polecacie w rozsądnych pieniądzach? Mam kilka rzeczy do kupienia z Ali, więc jedna więcej nie zrobi różnicy. Fajnie by była sprawdzona

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.