Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Arivia napisał:

Chce zrobić korektę lakieru one step, używałem już Menzerna One step i nie było źle. Ale zastanawiam się jeszcze nad ROYAL PADS Liquid Cut & One Step  albo Rupes One Step co polecacie? I jeszcze jedno pytanie, te pasty mają niby wosk w sobie. Jak skończę nimi pracować do dotrzeć to jakoś fibrą czy alkohol izopropylowy?

 

Czy używacie tar&glue i deironizer na całe auto czy tylko na wybrane elementy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
17 godzin temu, ghost napisał:

Dojechało. Jaj już zamówiłem.  Tym bardziej, że jest -15%. To aż kusi żeby wciągnąć mało popularne unikaty Tac Systema i ADS.

 

Tylko muszę Gloss meter kupić żeby zobaczyć czy Shinee mi dał 10GU jak u Apex Detailing 🙂

No bez jaj 😞@CAR CRAZY emma stone crying GIF

 

obraz.png.580a2360b7870b38ab87927658d4e841.png

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chodzi mi po głowie takie pytanie.
Czy po użyciu fibr do dotarcia Dluxa oraz FX Vision coating fibry twardnieją i nadają się do śmieci/brudnych robót?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś pomoże i w wolnej chwili zmierzy i poda "wymiary" przedłużki 80mm M14 do rotacji? skok gwintu ( 2, 1.5, 1.25?), długość całkowita oraz długość części gwintowanej do przykręcenia BP., średnica przedłużki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkadio_Gdansk tuż po aplikacji wrzucam fibry do wiadra z ciepłą wodą i płynem do mf. Po całej akcji piorę całość tak zebranych fibr w pralce. Nie zauważyłem żeby twardniały.
Tak też zrobiłem przy okazji dodając apc odrobinę. I już się piorą. Dzięki za radę.
Działasz tak po każdej powłoce czy tylko po tych które wymieniłem?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały dylemat i nie wiem co wybrać i kupić:
1. Rupes LHR15 Mark III
2. Flex XFE 7-15 125
3. FLEX XCE 10-8 125
Co byście wybrali do weekendowych robótek, czasem jakieś mocniejsze cięcie wpadnie a tak to one stepy. Pozdrawiam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał nakładaną powłokę Kisho Si-701 (niestety tylko na najniższą opcję mnie stać na ten moment). Czy np. za pół roku, mogę dołożyć na nią Kisho Si-901 (oczywiście po dobrym myciu i przygotowaniu powierzchni) czy raczej pozostanie mi regularne nakładanie Kisho X-03 czy tam TOP-24 czy po prostu jakiegoś QD dla przedłużenia życia powłoki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakieś sprawdzone, niedrogie przenośne lampy? Jakieś alternatywy dla Scangripa? Żadna opcja z portali na 'A' mnie nie przekonuje 😕

Jest Yato, Brennenstuhl i inne no-name, ale czy one są cokolwiek warte czy będzie to jeden wielki smutek i rozczarowanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deiron na całe auto razem z dachem, T&G od szyb w dół, dobrze rozumiem?

 

Kiedy będę widzieć, że mieszanka nadaje się już do splukania?

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.