Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zdarzyło się komuś nakładać wosk tak jak RED DETAIL? czyli przy pomocy polerki? Wosk w formie pasty nie płynny? Co myślicie o takiej aplikacji np. fusso

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Arkadio_Gdansk napisał:

Czy zdarzyło się komuś nakładać wosk tak jak RED DETAIL? czyli przy pomocy polerki? Wosk w formie pasty nie płynny? Co myślicie o takiej aplikacji np. fusso
 

W przypadku fusso to nie wiem czy było by równiej bo ta pasta ma strasznie lipny, wysoki współczynnik tarcia.

Jednak z woskami typu SV lub podobnymi nie powinno być problemu.

Jak masz polerkę dlaczego nie sprawdzisz samemu jak Ci się podoba taka forma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakieś sprawdzone, niedrogie przenośne lampy? Jakieś alternatywy dla Scangripa? Żadna opcja z portali na 'A' mnie nie przekonuje
Jest Yato, Brennenstuhl i inne no-name, ale czy one są cokolwiek warte czy będzie to jeden wielki smutek i rozczarowanie? 

Brayt lub lenalightning
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szybkie pytanie od początkującego. Co da lepszy efekt na szybko przy pracy ręcznej chodzi o aio. Menzerna 3w1 czy cos innego. Jest jeszcze carpro, tylko nie wiem czy można na to jeszcze położyć bez problemu jakiś wosk naturalny. Lakier srebrny metalik bardzo dużo małych rysek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem film 😉 głównie mi chodzi czy na produkt marki carpro essen... można jeszcze dodatkowo nakładać woski qd? I jak z ręczna aplikacja. W ciągu godziny muszę złożyć zamówienie a jestem w pracy i nie mam jak grzebać i szukać na forum;( pomóżcie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mmaciekdd napisał:

Witam. Szybkie pytanie od początkującego. Co da lepszy efekt na szybko przy pracy ręcznej chodzi o aio. Menzerna 3w1 czy cos innego. Jest jeszcze carpro, tylko nie wiem czy można na to jeszcze położyć bez problemu jakiś wosk naturalny. Lakier srebrny metalik bardzo dużo małych rysek. 

Do pracy recznej wzialbym klasyka AG Srp,albo jakis cleaner/glaze w stylu Prima Amigo i na to dowolny wosk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, asaledr napisał:

Czy to prawda, że takim myciem "no-rinse" przy użyciu Szamponu Optimum No-Rinse, można potem spokojnie przecierać auto Qdkiem itp.?

Tak, są filmiki na YT jak myć tego typu szamponami... Ja właśnie tak myję w garażu, aktualnie Duragloss'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma niestety w sklepie w którym robię zamówienie i odrazu odbieram tego ;( ogólnie mi chodzi o usunięcie rysek podbicie kolory mam prostaff wg qd jest super ale wszystkie skazy lakieru robią się bardziej widoczne po użyciu. Wezmę chyba ten carpro essence mam nadzieje ze będzie się dało uzyskać jakikolwiek efekt przy ręcznej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, mmaciekdd napisał:

Nie ma niestety w sklepie w którym robię zamówienie i odrazu odbieram tego ;( ogólnie mi chodzi o usunięcie rysek podbicie kolory mam prostaff wg qd jest super ale wszystkie skazy lakieru robią się bardziej widoczne po użyciu. Wezmę chyba ten carpro essence mam nadzieje ze będzie się dało uzyskać jakikolwiek efekt przy ręcznej pracy

A może aio Auto Finesse Tripple ??? Efekt przy pracy ręcznej spokojnie da się zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mmaciekdd  jesli chcesz "sprobowac" cos recznie usunac to musisz pasta typu compound,ale recznie sie namachasz a efekty moga byc slabe,jesli chcesz cos co zakryje,zakamufluje wady to jakis aio/glaze i na to jakis wosk(jak sam zauwazyles WG wiecej uwydacznia niz maskuje) essence recznie raczej slabo zda egzamin i tani nie jest,daj namiary na ten sklep to cos sie wybierze 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep to galon oleje za godzinę jadę i muszę coś wybrać. Dzięki wielkie za pomoc. Lakier srebrny audi z 2004roku, produkty które mam i które praktycznie nic nie dają to głazie pb, megs ten nowy 3in1, jedynie co podbiło wygląd to ten qd wg i soft99 luxery gloss. Auto po glinkowaniu i przemyciu ipa nałożyłem tego Megsa to się załamałem wyglada gorzej niż bez żadnego wosku a z samym qd k2. 

Godzinę temu, menior napisał:

@mmaciekdd  jesli chcesz "sprobowac" cos recznie usunac to musisz pasta typu compound,ale recznie sie namachasz a efekty moga byc slabe,jesli chcesz cos co zakryje,zakamufluje wady to jakis aio/glaze i na to jakis wosk(jak sam zauwazyles WG wiecej uwydacznia niz maskuje) essence recznie raczej slabo zda egzamin i tani nie jest,daj namiary na ten sklep to cos sie wybierze 

Dzięki za pomoc! Mam nadzieje ze coś wybierzesz co by coś dało determinacji mam ogrom maszyny i garażu brak. Dopiero zaczynam a mam dwa srebrne auta 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mmaciekdd napisał:

ogólnie mi chodzi o usunięcie rysek

ewentualnie zobacz w Dział Sprzedam, Eryczek ma pasty Meguiars Ultimate Compound oraz ScratchX w małych butelkach, warto spróbować , efekt na pewno będzie lepszy niż po AIO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kupiłem ten środek carpro essence. Jak tylko znajdę chwilke wezmę się za aplikowanie ręczne zobaczymy 😉 ogólnie ten cały destalinizacji tak mnie wciągnął, prawie cała wypłatę wydałem na kosmetyki i powiem szczerze ze połowa z nich akurat mi się nie przyda tzn były to nieprzemyślane zakupy Np megs 3in1 quick wash również megsa i pare rzeczy z soft99. Napiszcie mi czy jest szansa odsprzedać komuś te kosmetyki które są praktycznie raz użyte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.