Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@KrecikTurbo dla mnie top pod wzgłędem:

- szybkości aplikacji i wygoda - ADBL Black Water,

- trwałości/wygląd satyny - Gyeon Q2 tire, 

- trwałość*/shine - Soft99 Black Black

Oczywiście mogą być pewne odchyłki. Dużo zależy od wieku opony, wysokości profilu, wielości żeberek i napisów na boku i przygotowania powierzchni.

* w trakcie testów (jeśli produkt Cię zainteresował, to znajdziesz obszerne relacje w dziale testy). Producent obiecuje 60 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 11.09.2018 o 10:14, Adaszek96 napisał:

Spróbuj z CleanTech'a. Bardziej Soft, ale też cena jest bardziej Soft 😄

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Tak jak kolega mówi. Leather Cleaner lekko kwasowy dlatego też nie wysusza skóry. Lepiej czasem zrobić 2-3 przejazdy "softem" niż pchać się w mocne zasady 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, MlodyKoguT napisał:

Apc excede buldozer czy advanced? Koncze buldozera i gruzy fajnie domywal tylko troche duszacy. Jak z advanced?

Mam tylko advanced więc nie porównam go do Buldożera - wg. info od producenta advanced ma najlepsze środki czyszczące i jest najsilniejszy. W koncentracie lekko duszący (ale nie jak np. ideal vask - powiedzmy, że tak 2/6). W pianowniczce w koncentracie 1:20 zapach niewyczuwalny a siła jak czyściłem wszystko pod maską (ale były to półroczne lekkie przybrudzenia) dla mnie aż za duża. Nadaje się do pianowniczki bo dobrze się pieni.
Jeśli nie korzystasz z pianowniczki to polecam FX protect strong APC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MlodyKoguT napisał:

Dzieki za info, mysle ze jak bez pianowniczki buldozer sie pieni to i advanced da rade 

Bez pianowniczki advanced też się pieni pod szczoteczką/pędzelkiem.
Po prostu pienienie się nie zawsze jest porządane - wtedy fx apc strong (nie pieni się praktycznie).

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, smerf91 napisał:

Laguna III  lakier twardy czy miekki?

Grand Scenic III z 2012 r. w kolorze bordowym - lakier średni/miękki (ze wskazaniem na średni) wg mnie. Jednak ja nie sugeruję się już opisami/opiniami innych. Uważam, że najlepiej jest wykonać próbę doboru odpowiedniego pada i pasty na elemencie testowym. Pamiętaj, że w Renault część karoserii to elementy z tworzywa.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo twardą wodę w domu i chciałbym użyć "wspomagacza" do osuszania. W moje ręce trafił hydrowosk tenzi rollex gt (za darmo) którego rozcienczam wd instrukcji. Nie chciałbym aby podjadal mi Wosk (fuso soft99) jego pH to ponoć 5 nada się czy szukać czegoś innego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym lub jaką szmatką zdjąć kurz z licznika opla zafiry aby go nie porysować. Przyjechało auto kilku letnie bez ry, pierwsze podejście fibrą do ogarnięcia licznika i okazało się, że już zdążyłem zrobić rysy. Może samym sprężonym powietrzem? Nie mam pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, harvard napisał:

Czym lub jaką szmatką zdjąć kurz z licznika opla zafiry aby go nie porysować. Przyjechało auto kilku letnie bez ry, pierwsze podejście fibrą do ogarnięcia licznika i okazało się, że już zdążyłem zrobić rysy. Może samym sprężonym powietrzem? Nie mam pomysłów.

ja do tego podchodzę tylko z eagle edgeless.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.