Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

[ref=#ff3366]krycha32[/ref], Karcher K5 chociażby (co prawda niezbyt budżetowa ale działa w ten sposób), czy te mniejsze dają rade to ciężko powiedzieć. Mój black&decker pw1300 nie daje rady. Jak masz w okolicy Castoramę albo Julę to często mają wystawione właśnie takie myjki do pokazu i pobierają wodę ze zbiornika.

 

PS. Jeszcze opcja żeby myjkę podłączyć do pompy zanurzeniowej i ją wrzucić w beczkę - wtedy nawet te słabsze myjki pociągną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

699089 Karcher K5 chociażby

 

Już K3 to robi , ale na sklepie mamy teraz podłączoną K7 (promo 1499zł) która czerpie sobie wodę z pojemnika pokazowego.

 

699089 Jeszcze opcja żeby myjkę podłączyć do pompy zanurzeniowej i ją wrzucić w beczkę

 

Tylko co się dzieje z pompą jak puszczasz przycisk pistoletu , a pompa dalej pompuje wodę ;) ... hydrofor raczej by się przydał (oglądnijcie proszę jak Domel to sobie wykombinował :good: ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytań. Pacjent Kia Sportage 2014, szukam dobrego środka na plastiki zewnętrzne, aby nabrały czerni.Pytanie nr 2 jaka pasta do polerowania lamp przednich? Mam PB SSR 1i2? Mogę próbować nimi czy nie bardzo?

 

Do pytania numer dwa polecam przeczytac wiekszosc watku o polerowaniu lamp zanim je dotknieszy czymkolwiek, abys pozniej sie nie zdziwil po kilku miesiacach ze jest jeszcze gorzej niz bylo:-) samochod masz praktycznie nowy

I jaki jest stan tych lamp, ze po 3 latach juz chcesz je polerowac? Przebieg?:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]tomekc001[/ref], no nie było utwardzacza :/

Proponuję wpaść do mieszalni i kupić klar 2k najlepiej na jak najszybszym utwardzaczu. Z racji tego, że potrzebujesz niewielkie ilości, to najlepiej jak by mieli jakiś rozlewany bo zazwyczaj minimum w opakowaniu to 1L+utwardzacz. Musisz się jeszcze spytać o proporcje mieszania. Zazwyczaj jest to 2:1 objętościowo, ale bywają też produkty 3:1 itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie na wypołowiałe plastiki zewnętrzne ? słyszałem o paście do butów i zastaniawiam się troche nad tym czy po 1-wszym myciu nie zejdzie.. :o

Jak idzie je zdemontować to Boll strukturalny. Do dzisiaj sobie w brodę pluję że się dwa lata pie... ze smarowaniem podszybia różnymi dressingami zanim prysnąłem je strukturalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

699120 puszczasz przycisk pistoletu

ja miałem kiedyś taką pompę co stawała jak miała opór także problemu nie było :D

 

Opcja jeszcze żeby zrobić zbiornik z wodą i w dnie mieć kranik z wyjściem na wąż, a zbiornik postawić wyżej niż myjka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie... coś dobrego do mycia felg z efektem krwi, bo z Monster Wheel Cleaner od Shiny Garage, średnio byłem zadowolony :thumbdown:

 

Tuga Chemie :)

 

Widzę rożne kolory do wyboru, to ma znaczenie czy tylko bajer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do pytania numer dwa polecam przeczytac wiekszosc watku o polerowaniu lamp zanim je dotknieszy czymkolwiek, abys pozniej sie nie zdziwil po kilku miesiacach ze jest jeszcze gorzej niz bylo:-) samochod masz praktycznie nowy

I jaki jest stan tych lamp, ze po 3 latach juz chcesz je polerowac? Przebieg?:-)

Kia to auto tesciow i nie bedzie w niej zadnej ingerencji w lampy czy tez lakier. Do kia potrzebuje tylko dobrego srodka do plastikow zewnetrznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.