Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, kolo100 napisał:

Rozcienczasz excede tak jak napisane w stosunku 1:4 czy jedziesz czystym?

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka
 

tak rozcieńczam 1:3 lub 1:4 zależy jak mi się rozleje :D 

ale ogólnie produkt bardzo wydajny, po rozcieńczeniu 1:4 na 3 krotne mycie opon zużyłem jakieś 20% roztworu z butelki 500ml, a z racji faktu że do oszczędnych nie należę i sporo chemii psikam, to można spokojnie zużyć mniej gotowego produktu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Domel napisał:

... dressing od nowa.

Warto używać ich przynajmniej raz w miesiącu a co tydzień zwykłe APC będzie ok - co by dressingu nie zabijać a odetkać.

kropelkowanie opony zbyt mnie nie interesuje ale w kontekście mocnego przyciemnienia żeby optycznie było widać, że nadal siedzi,

które dressingi do opon wytrzymują miesiąc normalnego użytkowania, w tym kilka jazd w deszczu i 2-3 mycia APC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropelkowanie opony zbyt mnie nie interesuje ale w kontekście mocnego przyciemnienia żeby optycznie było widać, że nadal siedzi,
które dressingi do opon wytrzymują miesiąc normalnego użytkowania, w tym kilka jazd w deszczu i 2-3 mycia APC ?
Gyeon Tire spokojnie Ci posiedzi. Wart uwagi jest też ADBL Tire Dressing.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mam  wyjazd na ukrainę, i chcę tam samochód zatankować do pełna (diesel) to rzadko robię do pełna to jest sens wlać 3 środki na kupę ? Chodzi mi o Liqui Moly Diesel Spulung do wtryskow, Archoil AR6900 dmax i 50ml K2 DFA ? Dużo samochodów jeździ u nas na ukrainskim paliwie i chyba nic sie nie dzieje, ale co powiecie czy dobrym pomysłem jest wlanie tych 3 środków na raz, czy coś się stanie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj pan spokój z taką ilością dodatków, wybierz sobie jeden z nich. Jak chcesz przeczyścić wtryski to wlej Spulung, jak poprawić jakość paliwa to AR6900 a k2 daruj xD Nie spodziewałem się że takie pytanie przeczytam na forum. 


Za dużo to też nie dobrze serio! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 minut temu, Mateusz65 napisał:

ale co powiecie czy dobrym pomysłem jest wlanie tych 3 środków na raz, czy coś się stanie ? 

Prawdopodobnie auto dostanie takiej mocy ze nie opanujesz auta i skonczysz w rowie :P wiec do Ukrainy nie dojedziesz a tak na powaznie to wlej tylko ar6900 na poprawe jakosci paliwa i starczy nie mieszaj paru srodkow na raz uzywaj jednego 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Alfa47 Idz do sklepu z farbami niech ci zrobia 100ml zwyklego akrylu kolor zielony. Wez z zestawem z utwardzaczem zaplacisz max 10 zl a statczy ci i jeszcze zostanie . Pomalujesz sobie pedzelkiem i efekt lepszy jak po tych farbach do zaciskow. Ja mam tak pomalowane na czarno i trzyma juz 4 rok 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.