Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli taka alternatywa dla SSW Adbl?
Teraz właśnie jego używam i zastanawiam się nad testem Gyeon... Nie chodzi nawet o przecieranie mikrofibrą bo to nie jest problem w garażu ale po zakupie Gyeon tire mam ochotę na kolejne produkty tego producenta...

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
19 minut temu, kolo100 napisał:

i zastanawiam się nad testem Gyeon...

Spróbuj i pochwal się efektami.

Nie wiem, czy to lepsza alternatywa dla Geyona, ale jest jeszcze jeden tego typu zawodnik. Przynajmniej ze zdjęć i filmiku, może być jeszcze sprawniejszym środkiem tego typu, a mianowicie mowa o: Bouncer's Bead Juice Exterior Protector 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kolo100 napisał:

Czyli taka alternatywa dla SSW Adbl?

 

Gyeon Wet Coat i inne tego typu produkty to w moim słowniku alternatywa dla mówiąc kolokwialnie,, nygusów car detailingowych''. Przepraszam jeśli kogoś uraziłem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam Waxaddict Touchless działa dokładnie tak samo jak Gyeon czy Wet Protector od SG,którego wypsikem 1.5l teraz używam od czasu do czasu jak mnie najdzie ochota albo na auto swojej kobiety stosuje właśnie Waxaddict Ponieważ jest tanim koncentratem używam trochę inaczej niż producent nakazuje bo leje Ok 25 ml na 500 ml wody i w połączeniu z butelka od goodstuff jest bardzo bardzo oszczędnie. Ojciec taka mikstura obleciał swojego sedana chyba 5 razy i ostatnio prosił o dokładkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Planuję zakup pianownicy ręcznej, do 100PLN. Nie znam się na tym, nie wiem co wybrać. Coś tam poczytałem, ale przyda mi się pomoc osób znających temat :wink:

Znalazłem:

http://allegro.pl/kwazar-super-foamer-pianownica-reczna-2l-najlepsza-i5990117883.html
http://allegro.pl/epoca-tec-two-foamer-fpm-pianownica-reczna-2l-hit-i6900705054.html
http://allegro.pl/marolex-pianownica-reczna-axel-2000-2l-3-dysze-i6866895479.html

Który wybrać? A może jest jeszcze jakaś inna pianownica, którą można polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Maciejppl napisał:

Witam, mam pytanko czy Tersus PR100 HyperSensitivity Care PreSpray sprawdzi sie dobrze przy czyszczeniu podsufitki? I Czy jest to dobry prespray do prania tapicerki samochodowej?

Do podsufitki podobno świetnie sprawdzą się ExceDe Encapsulator Cleaner ma wiele bardzo pozytywnych opinii i po testach widać, że dobrze sobie radzi a co najważniejsze nie trzeba posiadać odkurzacza piorącego. Osobiście jeszcze go nie używałem ale już go zamówiłem i czekam na paczkę :D

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak już w teście mamy APC z RR Cosmetics to testowaliście ich produkty? Jakie opinie? Pytam bo akurat są z mojego miasta i miałem okazję testować dressing do plastików i szału na mnie nie zrobił.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam porysowane nieco tylne klamki w civicu 8 (zdjęcie poglądowe z neta) jak się za to zabrać najlepiej? Będę miał wosk do plastiku niebawem ale chyba pasowałoby usunąć jakoś rysy a maszynką i tak tam za bardzo nie dojadę.

http://www.zdjecia.lostark.iq.pl/Zdjecia/107901/SAM_7398.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość kupienia produktów w bardzo korzystnych cenach. Co zamówić?  

Już wybrałem: alux, leder, piane, szampon, krawą felge.

Co jeszcze jest warte swojej ceny z firmy Tenzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.