Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@jzs

Do wosku na mokro jak najbardziej ale produkt zasadowy do felg zeżre atomizer może nie przy pierwszym użyciu ale w bardzo krótkim czasie... używam czarnego atomizera kwazar wraz z butelkami tej firmy i nie ma problemu a atomizer na tyle ciekawy ze podaje produkt przy naciskaniu na spust i odpuszczaniu.. ciekawa opcja a testowałem różne najmocniejsze atomizery innych firm i zazwyczaj padały bardzo szybko...61954549-6CB2-4917-9E15-D4B5CA23C098.jpeg.799de050e90f1a4b424f8c5ffba590f8.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tommy Lee napisał:

Na internetach są wzmianki że Megsowy Synthetic Spray Wax świetnie się nadaje do wnętrza, począwszy od plastiku, winylu po skórę.

 

 

wosk do lakieru do skóry ?  :wacko:  chyba nie bedzie to dobry pomysł, po za tym.....po co skoro można kupić dedykowne mleczko do skóry które starcza na dwa lata np

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@W1Michal

W pewnym sensie masz racje ale na szybko zawsze lepiej tak niż zupełnie zostawić skórę bez zabezpieczenia a przykładowo taki Spray Wax z pewnością ma jakieś filtry UV które ochronią skórę czy vinyl.. Polecany jest tez Megs Fast Finish do zabezpieczenia skór w aucie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, W1Michal napisał:

 

 

wosk do lakieru do skóry ?  :wacko:  chyba nie bedzie to dobry pomysł, po za tym.....po co skoro można kupić dedykowne mleczko do skóry które starcza na dwa lata np

Żeby nie być gołosłownym wklejam filmik w którym jest użycie tego Megsa wewnątrz auta i własnie na nim opierałem też swój wcześniejszy post. Facet ogólnie prowadzi swoje studio i chyba dość obszernie opisuje co, jak i dlaczego go tam używa.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest takich produktów i nawet producenci o tym informują, że dane QD nie jest tylko do lakieru. Np. Prostaff CC water gold świetnie spisuje się na zewnątrz, szybach oraz wnętrzu auta. Teraz tyle jest tych dedykowanych produktów,  a wiadomo o co chodzi $$. Skóry też są pokrywane lakierem bezbarwnym więc nie widzę problemu by używać X Spray Wax'a do środka czy skór. Produkt kozak aż chyba znów zamówię bańkę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Arkeolowy napisał:

Skóry też są pokrywane lakierem bezbarwnym więc nie widzę problemu by używać X Spray Wax'a do środka czy skór. Produkt kozak aż chyba znów zamówię bańkę :mrgreen:

O tym samym mówił facet na filmie, poza tym jest to wygodne i ekonomiczne miec jeden środek do zabezpieczania wielu powierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xpress jest rewelacyjny to fakt. Aczkolwiek co do skóry sie nie wypowiem bo nie testowałem. Osobiście stosuje dedykowane produkty robione pod kątem danej powierzchni. Taki wosk nie ma w sobie raczej żadnych dodatków nawilżających itp, to że skóra po nim ładnie wygląda to nie wszystko. Ja po woskowaniu auta mam ręce szorstkie jak diabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie skocz do lakierni i skomponują Ci dodatkowo porównując odcień do lakieru na aucie. Tylko różnie z pojemnościami, ja musiałem kupić 100 albo 200 ml. Przynajmniej nie muszę się martwić, że się skończy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
18 minut temu, wobbjack napisał:

Co myślicie o glinkowaniu zimą na bezdotyku?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Glinka szybko staje sie twarda i praca jest nie przyjemna . Czekaj do wiosny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wobbjack jeśli koniecznie chcesz teraz, glinkować, to tylko w ogrzewanym garażu i częstym maczaniu w wiaderku gorącej wody :good: Glinka najlepiej miękka. Tydzień temu tak właśnie glinkowałem z kolegami dwa auta. Szkód zero. Opcją jest również spryskać auto na bogato jakimś tar&glue oraz deironem. Też będzie dobrze i bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.