Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
5 godzin temu, grabek246 napisał:

Panowie i Panie. Będę aplikował CarPro Dluxa na przednie reflektory. Pytanie o czas schnięcia i minimalną temp. nie chciałbym narobić jakiś mazów 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Teraz, wojtecki napisał:

Szukam taniego QD do takich miejsc jak progi, ranty drzwi, klapa bagażnika itd. Czy używał ktoś CarPro Ech2O Quick Detailera ? Działa to coś ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Ktoś wie co to są za aplikatory do powłok ? są dostępne w PL ? od 12:37 miuty

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
17 minut temu, Domel napisał:

Ktoś wie co to są za aplikatory do powłok ? są dostępne w PL ? od 12:37 miuty

 

Wygląda jak zwykły mikrofibrowy aplikator, tyle, że nie okrągły

https://www.chemicalguys.com/Premium_Grade_Microfiber_Applicator_p/mic_292_02.htm 

albo

http://showcarshine.pl/aplikatory/3215-showcarshine-microfiber-applicator-duo.html

 

Coś w tym stylu 3:25, poniżej klasyczny okrągły

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Domel Wygląda to na aplikator "gąbka", aczkolwiek mam wrażenie, że nie żal mu produktów. Taką gąbka lubi sobie "wypić". :)
Jest jednak trochę większy, możliwe, że robiony na zamówienie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy spryskanie SG prewash i oplukanie auta przy ok. - 5/6 i wysuszenie uszczelek od razu będzie złym pomysłem czy można zrobić? Już nie mogę patrzeć na auto, kilka ptasich odchodów i jakieś smoly etc się zebrały a nie zapowiada się na cieplej.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Odebrałem auto od lakiernika - nigdy więcej sięu niego nie pojawię. Na lakeirze od za***bania wtrąceń, tragedia. Dzisiaj chciałem się zabrać za zrobienie tego. Przeleciałem papeirem 2000 na mokro, potem Koch H8 na twardym padzie. Zostało dużo głębokich rys. Czy to powinienem jeszcze przelecieć na mokro 2500, potem 3000 i dopiero polerką? 

Pyt 2: Zostało na lakierze dużo "kraterów" . Przed polerką kamyki i wtrącenia były górkami a teraz po nich pozostały kratery - jak to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ADBL Micro Wash nada się też do mycia padów? Ewentualnie coś w podobnej cenie do padów i mikrofibr?

Przy okazji  - czy po nałożeniu wosku raz na czas po myciu myślę nałożyć ADBL QD1 - dobry pomysł? Przedłuży to trwałość wosku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Hep napisał:

Czy ADBL Micro Wash nada się też do mycia padów? Ewentualnie coś w podobnej cenie do padów i mikrofibr?

Nada się :) ewentualnie płyn do prania Biały Jeleń

7 minut temu, Hep napisał:

Przy okazji  - czy po nałożeniu wosku raz na czas po myciu myślę nałożyć ADBL QD1 - dobry pomysł? Przedłuży to trwałość wosku?

Jak najbardziej się nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Hep napisał:

Czy ADBL Micro Wash nada się też do mycia padów? Ewentualnie coś w podobnej cenie do padów i mikrofibr?

Przy okazji  - czy po nałożeniu wosku raz na czas po myciu myślę nałożyć ADBL QD1 - dobry pomysł? Przedłuży to trwałość wosku?

:)

Biały jeleń + ocet. Może byc QD1 lub SSW też od ADBL 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.