Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie @ad.am @gprzesniak @zeea @Mumins Dziękuję bardzo 🥰. A tym których nie odznaczyłem również bardzo dziękuję ♥️. Nie spodziewałem się że zrobię tym postem takie poruszenie😜.Staram się być przy Żonie non stop. Ile tylko mogę . Miała cesarkę , więc dodatkowo jest obolała. 😟

A co do mycia zobaczymy 😜. Pewnie coś się tam uda🔥😜. Żona na pewno doceni wsparcie i pomoc i da chociaż podjechać na bezdotyk 😈

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie damonizować dzieci. Najtrudnieszje jest podobno pierwsze 40 lat. Potem w sumie znowu w pieluchy i z górki 😉 

A serio. Najlepsze przygoda. Detailngowa miłość trochę oberwie, wróci dwa razy. Potem jest fan x2.

 

20230408_203507.jpg

  • Lubię to 3
  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie było jest frajda jak masz wrażenie że dzieciaki odnajdują się w twoim hobby. Przynajmniej na tą chwilę, bo może być różnie. Tak o auto dba 4-latek, w zeszłym roku w kwietniu.

Dobrze że myjka z tych "zabawkowych" to sobie chłopak trochę popianował, we wiadrze szampon do mycia dzieci więc sobie trochę pomyl, wnętrze akurat shiny garage interior qd sobie śmigał. Fakt faktem poszło chyba z 600 ml, szyby po kilku dniach myłem przez cały dzień a i tak chodziłem dumny 😁

20230423_111404.jpg

20230423_113239.jpg

20230423_115643.jpg

  • Super 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator słodziaka masz, sam cukier.  Gratuluję!

@powalla Dokładnie tak jak napisał kolega :-). Powiedzenie, że małe dzieci, mała bieda odzwierciedla wszystko. jest jeszcze drugie, że małe dzieci spać nie dają , a duże żyć nie dają. hehe. Ja bym dopisał jeszcze, że małe dzieci to małe wydatki, duże dzieci to duża kasa. Mam 2 synów 23 i 21 lat i mogę z całą powagą potwierdzić, że wszystko przed wami  panowie, cieszcie się każdą chwilą, bycie ojcem to najlepsze co mi się w życiu przytrafiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@keza Dziękuję bardzo 🥰. Staram się być bardzo cierpliwy, i nerwy trzymam na wodzy 😁

@Tomas-sg @powalla Zobaczymy, jak to będzie jak będzie trzeba to k w domek dla Lalek i przebieranki będzie się człowiek bawił. Albo qdekiem do wnętrza jechał jakiś domek Barbie😜

@#kris Pierwsza doba , chyba najgorzej, szkoda też że będziesz tak naprawdę pod salą operacyjną, bo to nie będzie poród naturalny gdzie będziesz z nią. Tylko czekasz pod nią.

Pamiętaj o fartuchu, jednorazowym . Bo tak to nie wejdziesz, mi akurat dali. Chodź miałem swój ale biały, dostałem taki niebieski.

Ale pierwszy odgłos twojego dziecka będzie niezapomniany🥰♥️. Kiedy pełny stresu czekasz i słyszysz ta mała istotkę 🥰♥️. Potem odcięcie pępowiny. Jakaś foteczka dla was na pamiątkę tego wydarzenia. Potem przewiezienie na salę. Kangurowanie i potem Mała idzie na szczepienie ty masz troszkę czasu dla siebie, pójście po walizki itp. 

A potem do 4h stresu o Żonę bo musi odczekać po niej, i jak wszystko ok. To wraca na salę i po 6h od operacji zaczynają pionizować. Dużo ciepłych słów, mało nerwów. Najważniejsze że będziesz przy niej. Pierwsze próby karmienia. Będzie dobrze głowa do góry, nie martwicie się że od razu nie złapie, musicie sobie dać czas.

Pamiętaj niech Żona nie zgrywa bohaterki i bierze leki. 

Powodzenia 😍. Trzymam kciuki i daj znać ♥️

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pulse napisał(a):

@Qlimaxss gratulacje, z dość świeżego doświadczenia wiem, że to trudna przygoda ale bardzo fajna

Jechałem qd-kiem ramę wózeczka więc się nie śmieję 😛

Już troszkę to poznałem, ake jeden uśmiech tego maleństwa, łamie niesamowicie♥️. Jak na razie bardzo wspieram Żonę aby coś pospała🥰. No i jak coś to przebieram czuwam, aby mogła się w spokoju umyć  😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2024 o 22:16, zeea napisał(a):

Do tablicy bym wywołał @nervus. Daje sobie głowę obciąć, że będzie wiedział 😜

Już Streat napisał że @antek1987 to ekspert od SV. Ja nie mam pojęcia co to SV wogole 😃
 

 

Ps. Crystal Rock Paula Dalton poleciał w ten sam dzień co Utopia. I generalnie @MOTOGO ma już chyba utopie bez napisu Tommy Lund bodajże od grudnia. A wszystko zaczęło się w okolicach września 2022 z Dirk Du w sumie. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukeu To gratulacje 🥰. Córka, Syn?

W sumie ja to miałem mnóstwo pracy domek ogaranąć itp. Ale i dla Auta coś się czas znalazło 😜. Potem tylko szukało się dłużej miejsca 😆. Dla mnie najważniejsze było odciążenie Żony ♥️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.