Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Polowałem od jakiegoś czasu na poleasingowego lapka Thinkpada X1 carbon. Nic co spełniałoby moje wymagania nie było na horyzoncie. W końcu pojawił się na olx jako uszkodzony 10km ode mnie. Szybka analiza tematu i okaząło się, że wystarczy wypiąć taśmę od matrycy i wpiąć ponownie. Trafił się niemal nowy egzemplarzz polskiej dystrybucji, który przeleżał w szafie 3lata bo właściciel nie umiał sobie z usterką poradzić, po czasie postanowił go wystawić, z czego skrzętnie skorzystałem 🙂

  • Lubię to 5
  • Super 3
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieczka do Stuttgartu, polecam każdemu! Muzeum Mercedesa to jakiś kosmos, niesamowite przeżycie dla fana motoryzacji😍 najlepiej odwiedzić w pierwszej kolejności muzeum Porsche, taki przedsmak tego co nas czeka w Mercedesie 

IMG-20240302-WA0243.jpg

IMG_20240302_113728.jpg

  • Lubię to 13
  • Super 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AndrewZS też miałem dłuższą przerwę i po powrocie bawiłem się jak dziecko 🙂 musiałem sobie przypomnieć jak wiele rzeczy umyka kiedy obok przyjeżdżasz samochodem i jak fajnie zwiedza się miasto/okolice na rowerze.

Jak chcesz łapać formę to treningowo jeden hint. 30 minut znajdziesz. Celuj w zrobienie 10 km w 30 minut. W Lublinie nawet podmiejsko nie jest to takie łatwe ze względu na przewyższenia. 

Dzisiaj zrobiłem drugi rajd w tym sezonie. Skromne 12 ale przyjemność jest 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator Najgorzej to zacząć, człowiek zawsze znajdzie jakąś wymówkę. Też zaczynam skromnie, bo forma uleciała, ale pamiętam czasy jak robiłem 50 km dziennie.... Zobaczymy, czas pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to w sobotę wskoczyłem po przerwie zimowej do gokarta. Zabrakło sekundy do top 5 dnia. Ogólnie ~pół roku przerwy + pierwszy raz byłem na tym torze, więc chyba nienajgorzej. Do top 2024 urwać można z mojego czasu jeszcze ~3.5 sekundy, więc jest pole do poprawy, chociaż o tę jedną sekundę. Przy mojej wadze 94 kg i wzroście 193 cm raczej na więcej nie liczę, chyba że bym śmigał tam co weekend (raczej nierealne ze względu na koszta i pracę 6 dni w tygodniu). Plus jest taki, że na ostatniej, najbardziej zatłoczonej sesji udało mi się zejść pół sekundy, więc może następnym razem zejdę jeszcze niżej. Muszę ogarnąć uchwyt na kask do kamerki i zobaczyć, w którym miejscu popełniam błędy. Strzelam, że w diecie 😉 15 kg mniej zrobiłoby robotę.

 

Do tej pory wszystko mnie boli od walki z przeciążeniami 🙂

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natknąłem się dziś ponownie na film, od którego zaczęła się moja detailingowa przygoda. Po obejrzeniu tego filmu zakupiłem 3 słoiczki 30 ml wosków Dodo: Purple Haze, Orange Crush i Diamond White, a następnie wpadłem już po całości 😄 Purple Haze i Diamond White mam do dzisiaj, Orange Crush lecę drugi słoiczek. Jak go skończę, to wpadnie na pewno 150 ml. Ten wosk to u mnie must have, z racji tego, że był tym "pierwszym"
 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natknąłem się dziś ponownie na film, od którego zaczęła się moja detailingowa przygoda. Po obejrzeniu tego filmu zakupiłem 3 słoiczki 30 ml wosków Dodo: Purple Haze, Orange Crush i Diamond White, a następnie wpadłem już po całości Purple Haze i Diamond White mam do dzisiaj, Orange Crush lecę drugi słoiczek. Jak go skończę, to wpadnie na pewno 150 ml. Ten wosk to u mnie must have, z racji tego, że był tym "pierwszym"
 
 

Też lubię czasem obejrzeć CCG, jego wymowa i akcent na voice-overze jest tak brytyjski, że już chyba bardziej się nie da tylko jedna rzecz mnie irytuje oglądając te filmiki z UK czy USA - jak to jest, że u nich stawia się pachołki i naparza z mobilnym detailingiem gdzie bądź bo przepisy na to pozwalają, a u nas się trzeba kitrać na własnym podwórku… dobra koniec smętów bo przechodzę do przeciwnego tematu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpakowałem przesyłkę z bańką Surfexa. 1:4 do butelki i poleciałem przetestować w kuchni. Ale killer... A przy okazji sprawia wrażenie JESZCZE BARDZIEJ bezpiecznego niż Koch GS. Bilt Hamber to jest jednak marka 😉 Dziękuję wszystkim, którzy mi go polecili

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, imola33 napisał(a):

Właśnie odpakowałem przesyłkę z bańką Surfexa. 1:4 do butelki i poleciałem przetestować w kuchni. Ale killer... A przy okazji sprawia wrażenie JESZCZE BARDZIEJ bezpiecznego niż Koch GS. Bilt Hamber to jest jednak marka 😉 Dziękuję wszystkim, którzy mi go polecili

1:4 to lecisz bardzo grubo 😁 

Ja nie miałem nigdy potrzeby zejść poniżej 1:10 które rozrobiłem do mycia ram okiennych po budowie 😁 i to tak czysto teoretycznie bo zazwyczaj 1:20 już robi robote

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkuletnie przypalenia na kuchence, które niczym nie chciały zejść... magicznie zeszły
Surfex jest kozak . I nie kłamią z tym że nawet 1: 100 do lżejszych robótek.
Dla mnie must have

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.