Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi



Kolejna ciekawa metoda naprawiania obcierek może nie idealna (tylko czy którakolwiek poza powtórnym lakierowaniem jest…?), ale na pewno szybka, tania i z całkiem niezłym efektem jak na tak minimalny nakład pracy Akcja mega diy dla przeciętnego człowieka, przecież nie trzeba używać wkrętarki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2024 o 15:31, Adrian89 napisał(a):

Kolejna ciekawa metoda naprawiania obcierek emoji4.png może nie idealna (tylko czy którakolwiek poza powtórnym lakierowaniem jest…?emoji854.png), ale na pewno szybka, tania i z całkiem niezłym efektem jak na tak minimalny nakład pracy emoji1.png Akcja mega diy dla przeciętnego człowieka, przecież nie trzeba używać wkrętarki emoji16.png

Ktoś wie na jak długo zostawił tak położoną farbę?

Robiłem kiedyś taką metodą jedną grubą rysę, zostawiłem tak położony lakier na 2h i wcale nie było go tak łatwo spolerować. Na koniec i tak skończyło się na szlifowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie na jak długo zostawił tak położoną farbę?
Robiłem kiedyś taką metodą jedną grubą rysę, zostawiłem tak położony lakier na 2h i wcale nie było go tak łatwo spolerować. Na koniec i tak skończyło się na szlifowaniu.

Mówi przecież 3-5min w zależności od temperatury


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adrian89 napisał(a):

Mówi przecież emoji1.png 3-5min w zależności od temperatury emoji4.png

Dziwię się, że przy polerowaniu nie ściągnął farby. U mnie jak polerowalem po 30min całą farbę w moment sciagłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna gownoburza na Facebooku xD
 
W najgorszym wypadku Robert Duda nie dożyje jutra xD

Szkoda, że nie mam fejsfvcka, bo jestem nie w temacie może chociaż trochę szczegółów? Wszystkim się humor poprawi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrian89 jest sobie grupa "detailing hobby" prowadzona przez pewnego detailera i chyba jego partnerkę ale nie wiem. Grupa jest opanowana przez wyznawców kultu no rinse jedynego w Polsce właściwego. Wywiązała się pewna dyskusja między użytkownikami a admin zbanował jednego gościa za nazwanie drugiego debilem po czym (pijany albo niespełna rozumu) zaczął wstawiać jakieś screeny z pw i popierać drugiego użytkownika używającego bardziej wyszukanych epitetów niż wspomniany wcześniej debil jednocześnie nie nagradzając go banem. Potem stwierdził że hejtuja go fani marki CarLab i zbanowal z grupy wszystkich, którzy polecają/polecali CarLab innym. Oczywiście jak ogarnęli co się odjaniepawliło wszystkie dowody zbrodni zostały usunięte a jeszcze większą grupa malkontentów konsekwentnie zbanowana. CarLab wrzucił na swojego FB oficjalne info a post ma bardzo pozytywny odbiór. Ciekawy jestem ile głów poleciało/samemu wypisało się z sekty doktoryzowania tłumu niebieskim szamponem. A wszystko to przez nowość, która już przed premierą była numerem jeden w Polsce xD

Screenshot_2024-03-25-19-53-04-315_com.facebook.katana-edit.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to screeny wrzucił z jednym Naszym kolegą z forum jak prowadził wymianę zdań 🤪 Ciężko cokolwiek było z tego wywnioskować, ale jak na Administratora NAJWIEKSZEJ Detailingowej Grupy fejsbukowej na świecie  jak to ciagle podkreśla to zachowanie jak dla mnie totalnie nie zrozumiałe i nie na miejscu. 

Ja tam nie komentuje  postów bo to szczerze nie ma sensu, ale komentarze uwielbiam poczytać 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zeea te grupy to sekty wyznawców i sponsorowanego gówno. 

 

Ostatnio był post, gość na podwórku polerował hamronem jakiegoś starego frangruza pastami menzerny. Jak się na niego debile rzucili, że to trzeba mieć studio z oświetleniem, że pasty to trzeba optimum xD

Inny zapytał jaka chemię polecacie bo chce wypolerować dwudziestoletniego opla gruza bo studio mu krzyknęło 1500 zł to się debile rzucili, że chce zrobić po taniości i nie da uczciwym ludziom zarobić. No jakby polerowanie na podwórku to było przestępstwo xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka i szkoda gadać, ale kiedyś był bum na opt a teraz jest bum na inną grupę, aż nie chce się czytać jak ktoś szuka polerki i polecany jest jeden expert i jeden słuszny wybór👌dobrze że jest to forum 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka i szkoda gadać, ale kiedyś był bum na opt a teraz jest bum na inną grupę, aż nie chce się czytać jak ktoś szuka polerki i polecany jest jeden expert i jeden słuszny wybórdobrze że jest to forum
i evoxa
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bienek napisał(a):

emoji1663.png i evoxa emoji23.png

Emotka udana ale Carlaba brakuje 😁

Carlab ma po prostu wielki ból życi że ktoś zapłacił więcej. 

A te posty polecające to były też takie o kant tyłka... Wiem doskonale jak takie grupki wyznawców działają bo sam w takiej się obracam i nie jestem w stanie stwierdzić ile w tym szczerości a ile prawdy. Dobrze że mam swoich chłopaków którym ufam w tych tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, pablo15005 napisał(a):

@bienek a z tą evoxa to loteria widzę z tymi maszynami. Mógłby ten serwis w mrc wypalić to bym wziął maszynki 😆

@Tomas-sg chwal się w jakiej jesteś 😁 

Jak kiedyś do mnie dotrze że tymi polecajkami rządzi kolesiostwo z pewnością się pochwalę, póki cierpię na kompletny brak czasu więc nie mam jak tego zweryfikować 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas-sg w komentarzach do postu CarLab 🦊 sam przyznał, że po gownoburzy w cztery oczy rozliczył się z adminem u którego był moderatorem więc to były osoby, które dobrze się znały 

 

Swoją drogą nie trzeba być Sherlockiem, żeby wiedzieć kto jest czyim kolega w tym interesie i jaką firmę reprezentuje. Wystarczy max tydzień obserwacji grupek i wszystko wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sztefan24 napisał(a):

@Tomas-sg w komentarzach do postu CarLab 🦊 sam przyznał, że po gownoburzy w cztery oczy rozliczył się z adminem u którego był moderatorem więc to były osoby, które dobrze się znały 

Carlab mnie poblokował więc tego akurat wątku nie jestem w stanie śledzić. Szczęście w nieszczęściu że trafiło akurat na mój dobry chumor więc można było się trochę pośmiać 😉 ktoś tam ustala zasady, reszta musi się dostosować niestety. @analyzator idzie się pośmiać, jakbyś zobaczył te wszystkie naprawdę głupie pytania, bezsensowne polecenia niczym nie podparte w praktyce. Jedyne co jest bardziej żenujqce to miłośnicy 4 kółek, których oglądam tylko dla śmiechu gdy akurat nie ja prowadzę auto 😁

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.