Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

Pod koniec ubiegłego tygodnia wygospodarowałem 4-5 godzinek podzielonych na dwa dni i trochę powoskowałem. Tak się złożyło, że na dachu położyłem @Funky Witch Paradise Gloss i o nim zwyczajnie zapomniałem. Jakie było moje zdziwienie 10h później pod sklepem 😄

Oczywiście dotarłem go, z lekkim oporem, jeszcze 20 minut później 🙂 

att.v9zGNDCRyzNKtfTxEwrbnXvBoPECelxLLK8AKLLv1Qc(2).jpg.a791672937788e121f81d89d3e1028ba.jpg

  • Okay 1
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że już nie muszę jej oglądać Full interior done.
3ad69f062db36bdcb60b598c62d96ac8.jpg9d6094d82f4ece07f6f7a20b6697e475.jpg
Biała perła - ma potencjał, żeby fajnie wyglądać, ale nie z tą ilością lotnej rdzy i swirli...

Wyryte w skale z S20 FE 5G



  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieje się sam z siebie.

Kiedy jesteś detailerę ale stwierdzisz że masz kombi to sobie sam przywieziesz 8 dużych cisów 😉 i kończysz rozbierając samochód 😉

Przynajmniej Cisy miały przygodę życia lecąc 200 na Lublin 😉

20240419_200839.jpg

Kiedy kończysz remont samochodu po wożeniu cisów.

orca-image-140516191.jpeg

  • Lubię to 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 godzin temu, analyzator napisał(a):

Kiedy jesteś detailerę ale stwierdzisz że masz kombi to sobie sam przywieziesz 8 dużych cisów 😉 i kończysz rozbierając samochód 😉

Hahaha skąd ja to znam 😄 dokłądnie tydzień temu też nakupiłem ponad 70 cisów + robota kostek pod domek narzędziowy 😄

Tylko że ja nauczony doświadczeniem kupiłem mate gumową do bagażnika + koszyki na krzaki 😄

2024-04-13-10-13-59.jpg

  • Lubię to 3
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezent urodzinowy od żony 😁

oczywiście wszystko zakupione własnoręcznie podczas sporych promocji i to już w styczniu/lutym, ale w końcu nadszedł czas na "odpakowanie"

IMG_7366.jpeg

  • Lubię to 14
  • Super 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, agkp napisał(a):

Prezent urodzinowy od żony 😁

Opakowania, etykiety, cały branding Gyeon to prawdziwy wizualny majstersztyk. A nowe produkty i rebranding jeszcze bardziej wchodzą na wyższy level 🙂 + jakośc chemii 🙂

https://www.instagram.com/p/C5-9geCtvRr/

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opakowania, etykiety, cały branding Gyeon to prawdziwy wizualny majstersztyk. A nowe produkty i rebranding jeszcze bardziej wchodzą na wyższy level + jakośc chemii
https://www.instagram.com/p/C5-9geCtvRr/

Niestety nie miałem okazji pobawić się wszystkim, ale te produkty, które miałem w rękach zdecydowanie robią co mają robić z nawiązką - znowu w tej cenie smutne byłoby gdyby nie robiły na gyeonie się raczej człowiek nie zawiedzie

A tak z innej paczki, ostatnio gdzieś mi się obiło o polskim akcencie w historii Gyeona - był/miał być/mógł być polską marką? Bo albo coś źle zrozumiałem, albo naczytałem się baśni może ktoś coś w paru zdaniach przybliżyć? Nie mogę albo nie potrafię znaleźć nigdzie żadnego info na ten temat z góry dziękuję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@agkp Gratuluje zakupu i żony :-), Piękna kolekcja.Sam jestem fanboyem Gyeona i nigdy ten brand mnie nie zawiódł. Dla mnie to jest nr. 1 na rynku. Butelki, etykiety i zawartość to prawdziwy top. Miłej zabawy, będzie Pan zadowolony :-)

@Adrian89 Nasz rodak podobno tworzył markę. Nie wiem ile w tym prawdy, ale tak słyszałem.

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel Zgadza się, wygląd butelek jedyny w swoim rodzaju, a do tego są bardzo wygodne. Również ze względu na nie zdecydowałem się na taki zestaw. Lubię porządek w swoim "weekendowym" pudełku, a miszmasz różnych butelek już mnie drażnił i nawet jeśli któryś z produktów mi nie podejdzie, to butelka z etykietą zostaną na przelewki od innych producentów. 
 

@gprzesniak Dziękuję, przekażę 🤗 kilka produktów już znam i wierzę, że kolejne również mnie nie zawiodą. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od żony Rollera DA 12 mm, a sam sobie kupiłem chwilę wcześniej Vonroca małego 😁. I sam nie wiem co teraz począć? Czy jest sens trzymać takie dwie maszynki. W pod orędziu zawsze mam rotację do pożyczenia od kolegi.

IMG_7076.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, #kris napisał(a):

@Domel @gprzesniak @Eryczek bawiliście się litrowymi butlami Gyeona czy brak sensu plus niewygoda??

I tak i nie. Cena zawsze jest niższa przy 1L,  ale też jest kwestia wygody i gabarytów.  Ja kupuję zwykłe mniejsze pojemności od Gyeona. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@#krismam zarówno butelki 400 ml jak i 1 litrowe. Konstrukcyjnie one są takie same więc na ergonomie nie można narzekać. 1 litrowe butelki mam na Tire Cleaner i APC. Pozostałe mam 400 ml. Dla mnie nie ma wielkiej różnicy.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.