Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Heh, lubiłem Carlaba, bo pewne produkty same się broniły, ba, nieraz poleciłem tu na forum lub na grupach ich szampony, ic czy t&r. Po tym, co od dłuższego czasu odwala właściciel, raczej już marki nigdy nie polecę. Sodówa uderzyła mocno do głowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@imola33 ja tam kiedyś kupowałem każda nowość bo to były produkty najlepsze w niższej półce cenowej, bijące na łeb droższe kosmetyki.

Zielony szampon 14 zł/l w czasach gdy pół litra snowballa kosztowało chyba 18 zł to był mega deal. Tak samo ich Glass Cleaner, dziś się wyżej cenią bo mają do tego prawo i argumenty ale stali się konkurencyjni a wcześniej byli w wielu wypadkach bezkonkurencyjni

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sztefan24 na obecnym koncie Allegro mam zakupy od Carlabu z 2021, litr glass cleanera 14 zł. Połówka szamponu kosztowała 10, a litr 14, pamiętam to. To byli czasy 😄 i moja reakcja po przejściu z t&r Cleantecha na Carlaba. Znajomy, który ma swoją działalność, śmiał się, że to rebrandowane K2. Nie wiem skąd to wziął, ale ja się śmiałem, że myje szamponem Kocha za 50 zł, a ja za tyle mam cały zestaw od Carlabu 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@imola33 dobre rebrandowane K2 skoro K2 nie ma w ofercie neutralnego szamponu bez dodatku wosku (Vena jest z dodatkiem) bo expressa nie liczę bo to woda z mydłem.

Z resztą tar jest tylko w aerozolu i rozpuszczalnikowy a nie na tempertynie jak CarLab.

 

7 zł za 3 litry to byli czasy kurłłła, teraz to nie ma czasów. Wystarczyło być tylko Polakiem i kombinować z kuponami. 

Screenshot_2024-03-26-08-08-59-391_pl.allegro-edit.jpg

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@imola33 @SerowyCheetos żeby nie zawalać tematu 'Twój arsenał' wrzucam tu. Co prawda już od jakiegoś czasu bez ciekawych nowości, ale ogólnie dobrze wiedzieć, że nie tylko ja uprawiam to zbieractwo. To tylko mały wycinek 'zbioru'

aboMJnO.jpeg

Ak2Inwo.jpeg

  • Lubię to 4
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, imola33 napisał(a):

@Qukie o, nawet kontener z car culture się załapał. Ja teraz zastanawiam się nad zakupem tego Datsuna. Dobrze myślę, że to pierwszy HW z camberem?

Tak, kontener był w dobrej cenie to wpadł 'na zapas' bo jeden komplet stoi na półce 😂 Czy Datsun jest pierwszy nie wiem, RLC i Elite 64 to byłby już zbyt duży cios dla budżetu, ale boję się, że gdybym znalazł kogoś z członkostwem to pewnego dnia mógłbym ulec 🤑

@SerowyCheetos z jednej strony fajnie, a z drugiej mojej żonie nie jest lżej 🙄

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię świąt 🤮 więc przez całe coś robię 😄

Umyłem dzisiaj koła z Hondy po zimie. Lakier wymaga odświeżenia, ale nie ma to większego sensu i tak po kilku przejazdach po lesie będą tak samo wyglądały. 

IMG_5809.jpg.05a997b33fae9d93247b6f65c45aea6f.jpg

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@imola33 Dojrzałem do wniosku, że IPA nie zabiera wszystkiego z powierzchni teraz będzie solidnie. Ostatnio jakoś udaje mi się skutecznie znajdować czas na detailing tego czy tamtego i znowu przypominam sobie, jak to fajnie odpręża. W ten weekend też działam, a za tydzień mam mieć pierwsze pranie w sezonie.

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekończąca przygoda z MK. Zareklamowałem jeden z wosków - Amalfi. Bez najmniejszego problemu firma zaproponowała wymianę co się ceni. Do tego na droższy wosk. Właśnie przyszedł i zamiast 50 za 50 przysłali dwusetkę haha 🙂 a ja mam już problem z miejscem na półce 😉

20240409_160928.jpg

  • Lubię to 4
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, ja w piątek używałem pierwszy raz wosku gyeon wax, który kupiłem już jakiś czas temu i jest naprawdę zajebisty. Zapach, łatwość aplikacji, docieranie bajka... Na drugi dzień jechałem na wesele i wcześniej chciałem spłukać żółte pyłki i to jak woda się zachowuje to też kosmos :D super im wyszedł ten wosk.. dodatkowy atut to możliwość stosowania na auta z powłokami.

  • Lubię to 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
55 minut temu, bienek napisał(a):

A, ja w piątek używałem pierwszy raz wosku gyeon wax, który kupiłem już jakiś czas temu i jest naprawdę zajebisty. Zapach, łatwość aplikacji, docieranie bajka... 

Rewelacyjny wosk pod każdym względem👍

I jeszcze sie go fajnie, oryginalnie, aplikuje.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.