Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Przyszła pora zrobić porządek w półkach przed sezonem.  Produkty typu " Wisienka na torcie " postanowiłem postawić na widoku. Teraz za każdym razem siadając do auta i patrząc w ten kąt wiem, że się uśmiechnę  😁

 

IMG_20240131_165425.jpg

  • Lubię to 13
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuba1 każdy jeden produkt tej firmy zrobił na mnie pozytywne wrażenie 😁 Ostatni raz go używałem chyba w lecie i wiem, że byłem zaskoczony jak śliski stał się lakier po aplikacji. Wiem, że w tamtym momencie chciałem dokupić spray wax'a do kompletu  bo byłem zauroczony tymi produktami 😜 ale jak widać jeszcze nie trafił w moje ręce 😅

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, AndrewZS napisał(a):

12852486033 Biorąc pod uwagę budowę i porównując do Lake Country to kogoś nieźle poniosło 🤣

Wiadro od "Mirka" to i cena musi być adekwatna 😅

PS. Zerknij tutaj 11160723106 🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 3.02.2024 o 19:29, bienek napisał(a):

Relacja old school detailing.. Zabawne że na stoisku megsa stoi takie piękne ferrari z takim zaniedbanym lakierem emoji849.png 2c2ab777c298c98e3c2e3faaf5517930.jpg

To u nich taka norma. Ciekawe jest to, że np stoiskiem domu aukcyjnego Artcurial, opiekuje się również Megs i tam auta są fajnie przygotowane.
Ta Ferrarka to istny dramat ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna i nie zrozumiała dla mnie strategia.. widać było z relacji, ze lakier nie widział nawet lekkiego polerowania.
Lepiej by postawili zwykle czarne auto, a dopieszczone na maksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze mycie szamponem DIY incredible suds Jak dla mnie rewelacja! Bardzo dobry poślizg (gąbka qjutsu), rewelacyjna piana, która długo się utrzymuje i przyjemny, dobrze wyczuwalny winogronowy zapach (mimo bardzo niskiej temperatury). Tak jak przypuszczałem, przypomina mi Dodo btbm sprzed 10 lat. Bardzo gęsty i wydajny szampon. 2 nakrętki na wiadro 16L i jest super. Nauczony błędem jaki popełniłem przy Dodo ( nie kupiłem dużego opakowania, a teraz zmienili formule na dużo gorszą) do małej buteleczki dołączy galonowy brat
Parę szamponów z kolekcji chyba poleci na giełdę. Mimo zimna i padającego deszczu ze śniegiem, delektowałem się myciem jak za dawnych lat ;)
Galon zaklepany więc teraz mogę szczerze polecać

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bienek 473ml 100pln i wg producenta 2-3 uncję tj 60-90g/ml na mycie. Wychodzi z 12-20pln za wiadro. Dobrze liczę? Ktoś spadł z wieżowca na głowę? 😉

Zdałem sobie sprawę, że jestem już niemal spełnionym fanem wosków i raczej w tym roku nic więcej nie kupię.

Wczoraj pobawiłem się shollem.

Na wiosnę czekają m&k

Serce mowi sięgnij po zymole.

W drodze w końcu, utopia

I jeszcze coś ciekawego.

Ale ten post może się słabo zestarzeć 😄

Posprzątałem na półce. Jeszcze dwa wejdą ale tylko tyle.

17075672130944694996700130643620.jpg

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu go mam 😁 nie byłbym sobą gdybym czegoś na niego nie położył. Dolna część ramy z obudową i pokrętła zabezpieczone ceramiką (obyło się bez korekty lakieru ) 😜 Górna część ze względu na temperaturę oraz kontakt z jedzeniem wolałem niczym nie zabezpieczać. 

I teraz Pytanie do Was, macie jakieś sprawdzone sposoby i  środki do czyszczenia rusztu, wnętrza i reszty grilla ? 🤔

 

GridArt_20240210_182404798.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



W końcu go mam nie byłbym sobą gdybym czegoś na niego nie położył. Dolna część ramy z obudową i pokrętła zabezpieczone ceramiką (obyło się bez korekty lakieru ) Górna część ze względu na temperaturę oraz kontakt z jedzeniem wolałem niczym nie zabezpieczać. 
I teraz Pytanie do Was, macie jakieś sprawdzone sposoby i  środki do czyszczenia rusztu, wnętrza i reszty grilla ?
 
GridArt_20240210_182404798.jpg.d33f795134207cf6d273251b8db2629b.jpg


Ruszt Czyścić rozgrzany, szczotką drucianą

Wysłane z mojego SM-A326B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bienek 473ml 100pln i wg producenta 2-3 uncję tj 60-90g/ml na mycie. Wychodzi z 12-20pln za wiadro. Dobrze liczę? Ktoś spadł z wieżowca na głowę?

Źle. 1-2 nakrętki na wiadro tj 15-30ml. W scs po rabacie 76zl. Podobno jest błąd na etykietach. Jest mega skoncentrowany. W zależności ile dasz to masz 2.5zl-5 zł za mycie przy małej butelce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był całkiem przyjemny dzień

df5514a1d0ac9607ded775ca6b51b3d3.jpg

Może poza tym, że Karcher znowu się [REDACTED], nie zdążyłem nawet sprawdzić, czy wąż po naprawie trzyma szczelność...
W linii Professional profesjonalnie jedynie jest przesadzona cena.

Wyryte w skale z S20 FE 5G





  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłużony Karcher 720mx po 20 latach poszedł pracować dalej na budowie, a do domu za moją namową (bo wyczytałem na forum że dobre to) ojciec kupił takie coś 🙂

Pierwsze wrażenie pozytywne bo jakościowo wygląda porządnie, aczkolwiek jakoś bardzo mocno nie czuć różnicy między 190 barami a tymi 140 które miał 720mx.. 

IMG20240214142339.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.