Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przymierzam się do zakupu pianownicy ręcznej. Z postów wywnioskowalem że wybor padnie na epoca lub marolex. Która z wersji 3 litrowych z marolex zrobi najlepsza piankę? I C y wgl zrobi bo niby jest to opryskiwacz A nie pianownica. Z gory dzięki za odp

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2019 o 10:10, Adaszek96 napisał:

@Mumins spróbuje podmienić pianownice na inną i sprawdze czy coś się zmieniło

Daj znać bo u mnie również nowa PA od techkara tyłka nie urwała. Co prawda próbowałem tylko Citrus Oila ale Citrus z PA wodnisty, a z Marolexa ręcznego jak bita śmietana.

 

Chce teraz kupić baniak Cleantechco Citrus Foam ale nie wiem czy warto. Testował ktoś z PA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, Bartek1985 napisał:

@Domel jaka cena i gdzie kupiłeś ?

 

na Amazonie 68 Euro. Pianownica plus zawór pod kompresor 🙂

Pierwszy test za mną ! Jestem w pozytywnym szoku 😄

 

 

 

#domeldetailinglaboratory #domeltestuje #domeltest #domelowezakupy #domelowapianownica #gloriafm30 #pianownicazkompresorem

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 minut temu, Bezan napisał:

@DomelCzy zawór pod kompresor jest tu w komplecie?

Zastanawiam się nad FM30 + Gloria Autopump. Aku kompresor ciężko u nas dostać.

Nie osobno. Pompa + zawór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos jeszcze eksperymontowal z dodawaniem apc do piany? Jak ktos pisal wyzej np.GS Kocha do Yeti,z jakim rezultatem 

Mozesz dodać dowolne apc praktycznie, ja lałem surfexa, gs, fx, vp i inne. Nie powiem Ci ile % jest skuteczniejsze bo to nie mierzalne - jak mam uwalone auto to wtedy dodaje apc.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Birkhof napisał:


Mozesz dodać dowolne apc praktycznie, ja lałem surfexa, gs, fx, vp i inne. Nie powiem Ci ile % jest skuteczniejsze bo to nie mierzalne - jak mam uwalone auto to wtedy dodaje apc.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

apc nie zawsze daje rade. Excede się do tego kompletnie nie nadaje np. Lepiej dodać preparatów w których jest mowa o pre wash jak citrus czy właśnie GS. GSa będę dalej testować bo już dodawałem, ciekawy jestem jak zadziała z kolorowa piana Goodstuff i czy barwnik nie zostanie 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.