Jump to content

Łukasz

Administrator
 • Posts

  2,115
 • Joined

 • Last visited

About Łukasz

Informacje

 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Łukasz's Achievements

Rising Star

Rising Star (9/14)

5

Reputation

 1. Była miła - zawierała tylko ukrytą podpowiedź.
 2. A wiesz, że czasami tak - od lat korzystam z for internetowych i ewidentnie czasami można przypisać jakość/merytoryczność/styl itp wypowiedzi do osoby w danym wieku lub jego pewnym zakresie. A tu nie można - dodatek jest taki, a nie inny. Widzę, że jesteś psychologiem i po 1 poście rozpoznałeś mój obecny stan nastroju - muszę Cię zmartwić - psycholog z Ciebie żaden, bo nie trafiłeś. I nie, nie jestem rozdrażniony (wręcz przeciwnie) i nic mi nie zrobiłeś - w mojej odpowiedzi był ukryty pewien przekaz, ale widzę, że czasami jednak trzeba pisać w bardziej prosty i przejrzysty sposób. Przy okazji - 10000 zarejestrowanym użytkownikiem jest TheNike1948 Nigdy nie przypuszczaliśmy, że będzie tyle osób forum o tej tematyce.
 3. Tylko winny się tłumaczy Nie masz większych problemów ?
 4. Nie czas świadczy o jakości. Popatrzę w to. Proszę bardzo - teraz już się odwołuje całe.
 5. Swoop wybacz, ale zawsze mówię/piszę wprost co myślę i zrobię tak też w tym przypadku: i Ty jeszcze udzieliłeś słów krytyki pod kątem dorobionych świateł w obecnym banerze ???????? Sorry, ale te gify wyglądają jak coś robione 20 lat temu. Jeżeli robiłeś to 5 minut włączając w to znalezienie zdjęć to nie ma czym się chwalić. I jeszcze te koszmarne filtry z jakimś poszarpaniem - chłopie, mamy 2013 rok. P.S. 5 minut ? Takie coś robi się w 2 minuty.
 6. To teraz jest - prosimy zaprojektować nowy banner na górę. Może ktoś ma do tego predyspozycje. Na Waszą prośbę zmieniłem banner na taki, bez sztucznych świateł. Jakby ktoś miał jakieś "ale" do świateł Astona to od razu mówię, że tu nic nie było przerabiane.
 7. To zróbcie lepszy - z chęcią wtedy wrzucimy to cudo graficzne, które przygotujecie. Nie ma najmniejszego problemu. Polacy nigdy nie będą normalnym narodem skoro wszędzie tylko malkontenci - nic sami nie zrobią, ale krytykować i narzekać to pierwsi.
 8. Cześć, witamy Piotrka "Evo" jako Administratora Forum. Jest na forum bardzo często więc zdecydowanie większy będzie z niego pożytek w tej funkcji niż Moderatora Pozdrawiam Łukasz
 9. Panowie - ta dyskusja zaczyna prowadzić w złą stronę więc bardzo Was proszę o spokój Jeżeli dalej pojawiać się będą to wątek zostanie zamknięty.
 10. Albo za dużo i ciężko ją po prostu "wypracować". Pasty do wykończenia daje się generalnie niewiele - tyle, żeby pracować na mgiełce. Jak dasz za dużo to po prostu trzeba będzie bardzo długo polerować.
 11. Do cholery jasnej - czy na tym forum dzień bez sprzeczek to dzień stracony ??? Każdorazowa wycieczka będzie skutkowała tygodniową blokadą konta - uprzedzam wszystkich zarówno Sebastiana, Tomka czy Piotrka - jesteście Partnerami Forum oraz jeden to moderator, ale jeżeli dalej pociągnięcie tą dyskusję poblokuję Wam konta na tydzień żebyście ochłonęli. Nie można spokojniej rozwiązać problemu, a nie od razu rzucać oskarżenia i obrzucać się mięsem ?
 12. Widać, że jesteś zwykłym pasożytem, który przychodzi tylko aby coś wziąć, a nic dać od siebie. I Ty jeszcze masz czelność i śmiesz pisać jakieś żądania w stosunku do forum skoro jawnie wygłaszasz takie opinie ? Skoro czytasz 3 tygodnie i nie potrafisz sobie poradzić nawet ze skrótami, których rozwinięcie masz podane na tacy to przykro mi, ale albo jesteś leniwy albo jest z Tobą coś nie tak. Owszem więc skoro jest to takie miejsce to skorzystaj z tego, że te informacje są wymieniane już od 2 lat i poczytaj je - na pewno pewne rzeczy zrozumiesz. Ja uczyłem się tej tematyki jak w PL nie było żadnego takie forum, wszystko było na zagranicznych stronach, a produkty dostępne w PL można było policzyć na palcach jednej ręki. Skoro zaczynasz w czasach, w których masz praktycznie wszystko podane na tacy to nabierz trochę pokory i doceń to.
 13. capricorn, nie wiem co jest u Ciebie nie tak, ale czas sesji jest ustawiony maksymalny.
 14. Że co ? A to ciekawostka - od tej strony SRP nie znałem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.