• Ogłoszenia

  • AreK

   Poszukiwany grafik   20.06.2017

   Potrzebujemy osobę która wykona nowe grafiki rang (admin, mod, partner, użytkownik....) na forum. Chcemy żeby były nowoczesne i czytelne. Jeśli ktoś z Was chciałby pomóc to proszę o kontakt na PW. @AreK

Łukasz

Administrator
 • Zawartość

  2115
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Łukasz

Informacje

 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Panowie - ta dyskusja zaczyna prowadzić w złą stronę więc bardzo Was proszę o spokój Jeżeli dalej pojawiać się będą to wątek zostanie zamknięty.
 2. Albo za dużo i ciężko ją po prostu "wypracować". Pasty do wykończenia daje się generalnie niewiele - tyle, żeby pracować na mgiełce. Jak dasz za dużo to po prostu trzeba będzie bardzo długo polerować.
 3. Do cholery jasnej - czy na tym forum dzień bez sprzeczek to dzień stracony ??? Każdorazowa wycieczka będzie skutkowała tygodniową blokadą konta - uprzedzam wszystkich zarówno Sebastiana, Tomka czy Piotrka - jesteście Partnerami Forum oraz jeden to moderator, ale jeżeli dalej pociągnięcie tą dyskusję poblokuję Wam konta na tydzień żebyście ochłonęli. Nie można spokojniej rozwiązać problemu, a nie od razu rzucać oskarżenia i obrzucać się mięsem ?
 4. Że co ? A to ciekawostka - od tej strony SRP nie znałem
 5. Witamy na forum Kosmetyka Aut.
 6. Ja od kilku lat tylko i wyłącznie używam Biofix Castrol Premium - zarówno zima jak i lato. Wg mnie zdecydowanie najlepszy, których używałem, a trochę mi przez ręce przeszło: od marketowych, po te ze stacji benzynowych i jakieś inne dziwne wynalazki, po Sonaxy itp.
 7. Panowie, już zawczasu bardzo proszę o kulturalną wymianę zdań i poglądów.
 8. Obiecałem sobie, że nie będę się denerwował więc jestem spokojny. To powyżej powinno dać Tobie jasną odpowiedź czy można używać wiertarki czy też nie.
 9. Zawsze można zamoczyć brudne rzeczy w proszku do prania i ciepłej wodzie tak na 1h, a potem do pralki.
 10. Jedź do jakiegoś lakiernika - oni mają zawsze na zapleczu jakieś elementy typu maska i odstąpią albo za darmo (bo muszą to kiedyś zezłomować) albo sprzedadzą za śmieszną kwotę. Wtedy poćwiczysz sobie jak tylko chcesz
 11. Tak, te aplikatory. Nimi polerujesz lakier aż pasta praktycznie zniknie i wtedy resztę wycierasz mikrofibrą. Z delikatniejszych to SX, żółty (nie taki delikatny) lub granatowy korek i mnóstwo innych past. Rzuć okiem na forum, a na pewno zobaczysz, że jest tego trochę
 12. To nie ma znaczenia. Użyj sobie ręcznie tego TYLKO Z APLIKATOREM. Potem użyj delikatniejszej pasty jeżeli będzie coś nie tak z powierzchnią (hologramy czy malutkie swirlsy). Nie wiem jaki był stan PRZED i PO, ale jeżeli lakier był mocno zniszczony to ręcznie możesz tego nie dać rady usunąć.
 13. Jakoś mnie to nie dziwi. Spróbuj UC lub żółtego, ewentualnie zielonego korka. Jaka znowu ściereczka ??? Do tego rodzaju prac używamy aplikatorów, np.: Umyj auto, osusz i użyj tych środków, które wymieniłeś. Jeżeli nie używałeś wcześniej glinki to wyglinkuj lakier.
 14. Dokładnie. Nie wiem czemu ludzie boją się tych maszyn rotacyjnych. Fakt, trzeba na początku zwrócić na pewne rzeczy szczególną uwagę, ale to nie gryzie więc można spokojnie kupić i się nauczyć.
 15. Pomyśl lepiej nad rotacją. Zresztą z biegiem czasu sam dojdziesz do takiego wniosku.