Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu przychodzi mi na maila wiadomość od administratora o zablokowanym koncie, ponieważ były nieudane próby logowania i prośba o zmianę hasła i  tzw. Przycisk, który przekierowuje na stronę jego zmiany. Pytanie do administratora czy miało coś takiego miejsce, czy może to próba wyłudzenia hasła? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. A czy dzisiaj były wysyłane do mnie wiadomości na maila, bo dostałem dwie, że moje konto zostało zablokowane z powodu nieudanej próby logowania, w tym jedna celowo spowodowana przeze mnie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie sytuacja losowa, prace w polowie zrobione. Jak nie uporam się w najbliższych dniach z problemem to temat być może anulujemy, albo będzie z poślizgiem. Przepraszam, ale sytuacja awaryjna. Dam znać w najbliższych dniach co i jak.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

heja

zobaczcie proszę ten topik: https://invisioncommunity.com/forums/topic/459118-ios-photos-are-uploaded-upside-down/

Niby pisze że wina ios ale u mnie z androida (samsung, xiaomi) foty obraca jak chce. Jest kilka opcji w setupie, które mogą sytuację poprawić. Pewnie można też jakiś edytor wtyczkę doinstalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że problem wynika z tego, że zdjęcia są zrobione "do góry nogami" i galerie na smartfonach domyślnie obracają je aby wyświetlaly się poprawnie. Po uploadzie na forum zdjęcie wraca do swojej oryginalnej postaci i jest do góry nogami.
Można temu zaradzić edytując zdjęcie na swoim sprzęcie i permanentnie je obrócić bądź zacząć poprawnie obracać aparat do zdjęcia...

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ściągnięcie na dysk i ponowne zapisanie w edytorze rozwiązuje problem ale to "głupieg robota". Zdjęcia są poprawnie wyświetlane na pc, w photos.google, w apce galerii i gogole i telefonu. Tylko forum nie umie 😛

Poniżej próba. Zdjęcia zrobione czterech różnych pozycjach telefonu.

20220108_170258 (1test).jpg

20220109_124855.jpg

20220109_124858.jpg

20220109_124901.jpg

20220109_124904.jpg

@analyzator Istatnie jak widać obrócone. To była pozycja z przyciskami telefonu po lewej. Z przyciskami po prawej wyszło tym razem okej. Zawsze tak robię zdjęcia.

 

Te poniżej robione w ten sposób. Nie kumam o co chodzi.

 

20220108_170205.jpg

20220108_170233.jpg

20220108_170324.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
16 minut temu, zwirek03 napisał:

Dlaczego są kasowane wpisy ?? 🤔

Tematy polityczny zostawiamy na boku. Regulamin forum punkt 9. Zabrania poruszania tematów politycznych na łamach forum. Odetnijmy sie od tego i cieszmy sie czystymi autami 🙂 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy istnieje na forum jakiś odpowiedni dział gdzie mógłbym umieścić relacje z napraw mechaniczno/blacharskich i tuningu auta? Niewiele było by to związane z detailingiem niestety ale myśle kogoś mogło by zainteresować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DaV napisał:

Czy istnieje na forum jakiś odpowiedni dział gdzie mógłbym umieścić relacje z napraw mechaniczno/blacharskich i tuningu auta? Niewiele było by to związane z detailingiem niestety ale myśle kogoś mogło by zainteresować.

Mój pieszczoch ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Regulamin działu "Mój pieszczoch"

W dziale"Mój pieszczoch" możecie prowadzić dziennik, blog opisujący bieżącą pielęgnację swoich aut. Proponujemy zacząć od relacji w działach PSB lub W&W a następnie kontynuować w dziale "Mój pieszczoch" - wtedy wpis zaczynamy od linku do relacji (nie jest to warunek konieczny)

Oto kilka prostych , reguł działu xyz, bardzo prosimy o trzymanie się niżej przedstawionych podpunktów , ułatwi to przeglądanie nie tylko Tobie a Wszystkim użytkownikom naszego forum :

1. Wymagamy aby każda relacja składała się minimum z 5 zdjęć w wymaganej przez forum rozdzielczości, dodanych na dedykowany serwer.

2. Relacja w głównej mierze musi dotyczyć pielęgnacji Waszych samochodów. Nie wrzucamy relacji z tuningu,napraw mechanicznych, itp. 

3. Wymagamy minimalnego opisu relacji , relacje zawierające same zdjęcia będą usuwane.

4. Wymagamy spisu/listy użytych środków , dopuszczamy również możliwość umieszczania zdjęć produktów w relacji.

5. W każdym temacie przedstawiamy prace dotyczące jednego pojazdu , który możemy aktualizować o kolejne wpisy/relacje.

6. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia lub przesunięcia relacji jeżeli Wg.Administratora lub Moderatorów nie będzie spełniało kryteriów ( Zostaniesz o tym fakcie powiadomiony poprzez Prywatną Wiadomość )

7. Prosimy również o zachowanie takiej formy nazywania tematów

Temat: Marka/model, kolor oraz ew. rocznik

Opis: dowolny tekst

Nie bardzo 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 29.01.2022 o 07:56, DaV napisał:

Czy istnieje na forum jakiś odpowiedni dział gdzie mógłbym umieścić relacje z napraw mechaniczno/blacharskich i tuningu auta? Niewiele było by to związane z detailingiem niestety ale myśle kogoś mogło by zainteresować.

Masz moją akredytacje - wrzucaj do "Mój pieszczoch". Zakładam, że po odbudowie samochodu aspekt detailingowy też się tam pojawi.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.