Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2021 o 17:24, Mateczek napisał:

Jakiś kolejny błąd? Wyrzuca mnie cały czas na tapatalku na iOS i nie da rady się zalogować. Ktoś jeszcze tak ma, czy problem jest tylko ze mną?

U mnie to samo i kontaktowałem się z adminem i już wszytsko wiadomo, ale szkoda bo pomimo sporej ilości błędów, dużo wygodniej przeglądało się forum na TT niż przez przeglądarkę i bardzo nad tym ubolewam:( a alternatywy dla TT za bardzo nie ma 🤷🏻‍♂️😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Bapko napisał:

szkoda bo pomimo sporej ilości błędów, dużo wygodniej przeglądało się forum na TT niż przez przeglądarkę i bardzo nad tym ubolewam:(

W moim przypadku 80% to był TT na tel ;/ Myślałem, że to chwilowe problemy...

Kurde naprawdę słabo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grzechu23 napisał:

W moim przypadku 80% to był TT na tel ;/ Myślałem, że to chwilowe problemy...

Kurde naprawdę słabo..

No ja od kiedy wogole zaczalem przeglądać forum to robiłem to właśnie na kom. I w 100% na TT. Przez przeglądarkę może 2 razy probowalem ogladac i obecnie przeglądanie jest trochę  po omacku 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też znowu działa! Przeglądanie forum przez przeglądarkę (masło maślane...) jest niewygodne, a wręcz rzekłbym, że upierdliwe. Osobiście ratuję się interfejsem dla wersji na komputer, bo inaczej niczego nie umiem znaleźć...

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nadal ktoś ma problemy z zakładką nieprzeczytane posty? Wraz z firmą dostarczającą hosting wprowadziłem zmiany w konfiguracji serwera, a także otrzymaliśmy poprawkę od IPS.

Jeśli chodzi o Tapatalk, to udało mi się uzyskać wreszcie dostęp do wersji beta, które eliminuje występujące problemy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Administrator

Z tego co mi wiadomo sklep Detailing House planuje zostać partnerem forumowym. Można wiedzieć na jakim etapie zatrzymały się ustalenia? 😉

1 minutę temu, MMCzysci napisał:

Wyobraźcie sobie... ich promki + rabat na forum... emoji7.png

Piotrek był już na forum ale został zbanowany. Z tego co mi się wydaje za to że wypowiadał się w imieniu sklepu o dostępności produktów. I z tego co wiem temat zamilkł od strony administracji ( osoby która się tym zajmuje)  😉

Grupa rabatowa istnieje ale nie jest związana z forum więc na ten temat będę milczał 😉 i nie jestem w żadnym stopniu powiązany ze sklepem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
26 minut temu, Tomas-sg napisał:

Z tego co mi wiadomo sklep Detailing House planuje zostać partnerem forumowym. Można wiedzieć na jakim etapie zatrzymały się ustalenia? 😉

Pozostaje czekać na odpowiedź Krzysztofa 😉 

27 minut temu, Tomas-sg napisał:

Piotrek był już na forum ale został zbanowany. Z tego co mi się wydaje za to że wypowiadał się w imieniu sklepu o dostępności produktów. I z tego co wiem temat zamilkł od strony administracji ( osoby która się tym zajmuje)  😉

Nikt nikogo nie zbanował, zostały jedynie ukryte posty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Administrator

Mimo to dalej uważam że potrzeba trochę świeżej moderatorskiej krwi. 

Sprawa DH wisi około miesiąca, partnerzy płacą więc to takie odkładanie zysku na bok... 

Konkursy W&W spóźnione, PSB spóźnione, "zakontraktowania" partnerów spóźnione... 😉 Od taka drobna sugestia. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Zgadzam się z @Tomas-sg niestety. Warto usprawnić komunikację z partnerami forum. Większość for dyskusyjnych wypieranych jest przez grupy FB. Warto zadbać o to że jak nowy partner przychodzi to żeby miał jak najlepszy kontakt z osobą zajmująca się tymi sprawami. Szkoda żeby DH zrezygnowało ze względu na utrudniony kontakt.

@Administrator moze warto zaangażować jeszcze kogoś do robienia konkursów? Mamy zaraz kwiecień a jeszcze nie ma nawet ogłoszonego konkursu na roczne PSB i W&W. Wiadomo czasy mamy dość dynamiczne i niekiedy faktycznie człowiek nie ma czasu. @krd ma mniej czasu i może warto go trochę odciążyć? 🤔

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 22.03.2021 o 11:40, Tomas-sg napisał:

Można wiedzieć na jakim etapie zatrzymały się ustalenia?

A jesteś stroną w tych działaniach w ogóle? Bo nie do końca rozumiem zainteresowanie...

Ale żeby zaspokoić Twoją ciekawość odpowiem, że dostali ofertę partnerską 11 dni temu i od tego czasu cisza w eterze.

 

14 godzin temu, Tomas-sg napisał:

Sprawa DH wisi około miesiąca, partnerzy płacą więc to takie odkładanie zysku na bok... 

Wysłali zapytanie 13 marca, odpowiedź dostali 14-tego. Gdzie tu miesiąc?

 

12 godzin temu, Streat napisał:

moze warto zaangażować jeszcze kogoś do robienia konkursów?

Problemem nie jest zrobienie konkursów, tylko uporządkowanie nagród. Od dłuższego czasu w domu jestem gościem. Nie jestem w stanie wygospodarować kilku godzin, żeby ten temat ogarniać na bieżąco. Planuję w przyszłym tygodniu zrobić porządek w paczkach i przygotować konkursy roczne oraz I-III 2021. Trochę mi te plany popsuło zamknięcie przedszkoli, co uniemożliwia mi jeszcze wcześniejsze wyjście z domu, ale nie będę się tłumaczył bo mało kogo to interesuje.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, krd napisał:

A jesteś stroną w tych działaniach w ogóle? Bo nie do końca rozumiem zainteresowanie...

Ale żeby zaspokoić Twoją ciekawość odpowiem, że dostali ofertę partnerską 11 dni temu i od tego czasu cisza w eterze.

Nie jestem żadna ze stron. 

Juz Ci tłumaczę zainteresowanie. 

Grupa rabatowa dla użytkowników forum, sprawniejszy kontakt sklep - użytkownik forum, bezposrenie informacje o promocjach i nowościach. Dochód dla forum gdzie wiem że utrzymanie tego bałaganu kosztuje 😉

Mój post był jedynie przykładem tego że trzeba was trochę odciążyć. I nie, nie planuje być "jednym z was". Myślę że znalazło by się tutaj kilka chętnych i nadających się osób by Wam pomóc 😉 przedyskutujcie sobie to między sobą. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tez ma problem z tapatalkiem ? Od 16 marca nie chodzą mi powiadomienia z tego dforum, pozostałe fora działają bez problemu. Wylotowa od nic nie daje. Nie można zobaczyć co jest przeczytane co nie, gdzie są nowe posty w tematach gdzie się brało udział.
@Administrator

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tapatalkiem jak z samochodem - wk***ia, ale na autobus mimo wszystko byś nie zamienił. Mnie dzisiaj od rana nie chce się zaladowac forum, kręci się, kręci i nic. Z powiadomieniami mam problem od dłuższego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.