Jump to content

Amnes

Użytkownik
 • Posts

  47
 • Joined

 • Last visited

About Amnes

Informacje

 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Województwo
  Brak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Amnes's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

1

Reputation

 1. To chmury Dla mnie nic nowego, ciągle takie widze
 2. Myślałem że nie spytasz Jest sprężony kujawski w puszce, dostępny na stacjach benzynowych marki autoland http://allegro.pl/item736614448_czernid ... oland.html
 3. odpowiem na to miażdżącym argumentem: 2,30
 4. Po 3krotnym cotygodniowym nakładaniu blaga czyli tłustego błyszczącego środka, umyciu opona też odpycha wodę. A preparat kosztuje z dyche. Generalnie chyba nie ma preparatu do opon, który zadowoliłby choćby w 80% któregokolwiek z nas walorami użytkowymi. Zawsze jest coś. Dlatego trzymam się taniego środka, który jak każdy w czymś jest lepszy a w czymś gorszy. Najgorsze jest właśnie siadanie syfu na nadmiar preparatu, który jest niemożliwy do usunięcia inaczej jak myciem. Za to później bajka.
 5. Można zraszać gąbki 3m z pastą 3m? Mi się skawalała pasta na padzie i dupa? Da się tak poważnie?
 6. Amnes

  Co kupić ?

  stawiam na żółtą
 7. Będąc dziś z mamą na zakupach w ogrodniczym nieopodal stoiska z cebulkami znalazłem coś takiego (kosz na cebulki): Zapewne wiecie już o czym pomyślałem, gdy to zobaczyłem, a, że cena okazyjna dość jak za kawałek oryginalnego chińskiego plastiku skusiłem się na zakup. Obróbkę rozpocząłem od usunięcia nadlewek skalpelem oraz nawiercenia kilku dodatkowych otworów na środku kosza. Następnie wygładziłem ostre krawędzie płomieniem zapalniczki. Kolejnym zabiegiem który musiałem wykonać, było dopasowanie średnicy siatki do średnicy wiadra. Aby tego dokonać obciąłem rant z koszyka. Gdy był już oddzielony od reszty siatki konieczne było jego przecięcie i wycięcie kawałka tak, aby rant po złożeniu znalazł się blisko (~1cm) dna wiadra. Żeby ponownie połączyć rant w pierścień nawierciłem kilka otworów na wyciętym kawałku jak i na wycinku koła i splotłem drutem. Można by skleić to na żywicę, ale szkoda zachodu, bo nawet tak słabe połączenie jak te druciane, jest wystarczająco mocne, gdyż we wiadrze rant siedzi na wcisk. Wkładamy na dno odwróconą siatkę i diy grit guard jest gotowy do pracy!
 8. Wg info podane przez kolegów wynika że ręcznik megsa: 0,151ml/cm^2 jest w stanie pomieścić HoWax: 0,173ml/cm^2 jest w stanie pomieścić Biorąc pod uwagę inne czynniki jak cena i cośtam cośtam wiadomo: cośtam cośtam. I wszystko jasne.
 9. Do mnie paczka doszła wszystko jest git. Polecam wszystkim interesy z all4auto, zapewniam, że nie zawiedzie.
 10. Czy tylko ja nie dostałem emaila?
 11. Amnes

  DoDo Juice

  Systemem bezwodnym wszyscy chętnie mu wypicują skoro tak. Nawet w nocy jak nie będzie wiedział/widział
 12. Pogaduchy detailerskie - może nowe podforum? Witam administrację i użytkowników. Jako, że transfer serwerowy kosztuje, a reklam jeszcze nie ma (kiedyś się pojawią?) proponuję nowe pod-forum coś a'la offtopic, ale żeby nie bić darmo piany na początek proponuję dwa tematy mianowicie chodziłoby o pogaduchy detailerskie. Można by umieścić tam tematy takie jak: 1. Dyskusja ogólna: np. co dziś zrobiłem, ale mnie bolą ręce od szorowania/polerowania/wcierania/noszenia, kupiłem nową furę i się chwale co sądzicie o preparacie x, jak wyczyścić jajka z maski itd. Taki general detailing talk. Żeby można było pisać cokolwiek w miarę spójnego z tematyką forum a nie jakieś zupełne pierdoły. 2.Szafka z kosmetykami i narzędziami - pokaż swoją broń. Pomysł na kolejne pod-forum: recenzje. Wewnątrz zamieszczalibyśmy recenzje produktów. To pod-forum można by podzielić na działy typu glinki/woski/szampony/środki ścierne/maszyny itd. Recenzje trzeba byłoby jakoś unormalizować, żeby każda wyglądała podobnie, ale nad tym podyskutujemy jeżeli pomysł chwyci. W końcu są już działy na wszystko z osobna, ale z czasem trudno będzie przeszukiwać temat o woskach jeżeli nabijemy 20 stron. To tylko takie pomysły, czekam na Wasze opinie. P.s. Ale mnie bolą łapska 10 godzin samo wnętrze mi zajęło i jeszcze nie skończyłem
 13. Zależy gdzie. Wiem, że w Warszawie zależy to chyba od dzielnicy. Zresztą zawsze można powiedzieć, że się trawnik podlewa. Nie słyszałem jeszcze, żeby ktoś mandat za mycie auta dostał, swoją drogą nie widuję nawet straży wiejskiej u mnie na osiedlu więc nie ma problemu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.