Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o usuwanie. 
Przypomnę tylko ze administracja zezwalała na sprzedaż takich produktów bez etykiet przez samego producenta, teraz te kosmetyki próbuje sprzedać użytkownik. Gdzie tu logika? Pozwolenie ma producent ale użytkownik już nie?  

Tym bardziej, że większość z nas, włączając również mnie, kupiła kosmetyki tego producenta tutaj na forum. Faktycznie trochę dziwne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
13 minut temu, Tomas-sg napisał:

Przypomnę tylko ze administracja zezwalała na sprzedaż takich produktów bez etykiet przez samego producenta, teraz te kosmetyki próbuje sprzedać użytkownik. Gdzie tu logika? Pozwolenie ma producent ale użytkownik już nie?  

Osobiście uważam, że gdy producent sprzedaje jako własny produkt na który daje gwarancję/fakturę to jest to dla mnie produkt pewny.

A jeśli użytkownik to potem odsprzedaje to ja już nie wiem lub nie mam pewności co tam pływa, gdzie i jak to było przechowywane i dla mnie to już może być produkty "trefny" jak zresztą wszystkie "używane" produkty.

Dlatego ja takie posty będę usuwać. Tylko je zgłaszajcie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, gordon napisał:


Tym bardziej, że większość z nas, włączając również mnie, kupiła kosmetyki tego producenta tutaj na forum. Faktycznie trochę dziwne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wlasnie o twój temat chodzi. Wybacz że tak wyciągnąłem to tutaj ale po prostu chce to wyjaśnić. Bo, jak o tym wspominałem kiedyś to moje posty zostały usunięte 😉

 

10 minut temu, Domel napisał:

jeśli

 

10 minut temu, Domel napisał:

A jeśli użytkownik to potem odsprzedaje to ja już nie wiem lub nie mam pewności co tam pływa, gdzie i jak to było przechowywane i dla mnie to już może być produkty "trefny" jak zresztą wszystkie "używane" produkty

Przecież można handlowac uzywakmi. Opakowanie jest jest oryginalne tylko nie jest zgodne z regulaminem. Przypomnę jesz że raz że poruszałem ten temat a posty zostały usunięte. Przecież to produkt kupiony na forum, za zgodą administracji forum, tylko teraz jak już nie robi tego producent o użytkownik ma problem to sprzedać. Bo jest użytkownikiem forum. Nie jest to twoja wina, nie Ciebie obwiniam a system.  I osobiście nie zgadzam, się by ten wątek kolego był usunięty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc dalej tkwimy w punkcie wyjścia, jedynie Wojtek podjął próby wyjaśniania tematu. Chwała Ci za to, tylko temat nie zostaje wyjaśniony. 

@Administrator czekam na dalsze wyjaśnienia. 😉 Bo może też mogę wystawić kilka produktów w opakowaniach bez etykiety 😊

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Myślę, że stanowisko jest jasne i nie ma co kombinować. Jeżeli producent chce tak sprzedawać to jego sprawa. Użytkowników prosimy o sprzedawanie "pełnowartościowych" produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Tomas-sg napisał:

czyli np śmiało mogę sprzedać coś takiego tutaj na forum tak? 

Napisał ci przyciesz.

Cytat

Użytkowników prosimy o sprzedawanie "pełnowartościowych" produktów.

 

 

Poza tym przeszkadza ci ze producent sprzedaje cos bez etykiety itd a sam widzę to kupiłeś i wtedy ci to nie przeszkadzało ze sprzedawał bez etykiety ??

 

Temat uważam za zakończony jak cos komuś nie odpowiada zapraszamy na PW !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BiałyGTi napisał:

Temat uważam za zakończony jak cos komuś nie odpowiada zapraszamy na PW !!

Nie jest zakończony. 

1 moderator mówi że będzie usuwał, drugi mówi że mogę sprzedawać. Regulamin zabrania sprzedaży produktów bez etykiet, w pojemnikach zastępczych itp.  

Żeby nie było nic nie kupiłem, zdjęcie jest pożyczone. Widzę że nikt nie kuma. 

Kupujesz coś na forum, od producenta, co w pewnym sensie jest produktem pełnowartościowym ale tylko wtedy gdy sprzedaje to producent, gdy użytkownik który to kupił od tego producenta i chce to sprzedać to już ten sam produkt nie jest pełnowartościowym.  

Dodatkowo na giełdzie były wystawione te produkty, gdzie jest teraz ten temat? Skoro był zgodny czemu zniknął? Nie sprzedawał tego moderator/producent ? 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Domel, jasno przedstawił stanowisko administracji. Nie ma i nie będzie przyzwolenia na sprzedaż przez użytkowników produktów w opakowaniach zastępczych lub bez etykiet. 

W dniu 1.10.2021 o 19:45, Domel napisał:

Osobiście uważam, że gdy producent sprzedaje jako własny produkt na który daje gwarancję/fakturę to jest to dla mnie produkt pewny.

A jeśli użytkownik to potem odsprzedaje to ja już nie wiem lub nie mam pewności co tam pływa, gdzie i jak to było przechowywane i dla mnie to już może być produkty "trefny" jak zresztą wszystkie "używane" produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Tomas-sg, przez pełnowartościowe mam na myśli te z oryginalnymi etykietami.

Stąd w poprzedniej wypowiedzi uźyłem cudzysłowiu, gdyż pomimo oryginalności produktów nasz regulamin nie zezwala na ich sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Administrator napisał:

@Domel, jasno przedstawił stanowisko administracji. Nie ma i nie będzie przyzwolenia na sprzedaż przez użytkowników produktów w opakowaniach zastępczych lub bez etykiet. 

A producent/moderator mógł tak?  Zrobiliście wyjątek dla tej osoby? 

10 minut temu, krd napisał:

@Tomas-sg, przez pełnowartościowe mam na myśli te z oryginalnymi etykietami.

Stąd w poprzedniej wypowiedzi uźyłem cudzysłowiu, gdyż pomimo oryginalności produktów nasz regulamin nie zezwala na ich sprzedaż.

I to jest sensowna odpowiedź. 

Teraz czekam na odpowiedz na pytanie zadane wyżej 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, Tomas-sg napisał:

Dodatkowo na giełdzie były wystawione te produkty, gdzie jest teraz ten temat? Skoro był zgodny czemu zniknął? Nie sprzedawał tego moderator/producent?

Post nadal jest z tego co widze a pewnie chodzi ci o sprzedaż chemii przez użytkownika Gardor. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej administracja. 

Mam propozycję dotycząca forum. Jest to forma zabawy, która kiedyś była uskuteczniania na innym forum, do którego należę. Chodzi o tymczasową zmianę statusu, tudzież włączenie dodatkowego pola pod avatarem z jakimś opisem.

Ostatnio na forum zaczęliśmy robić sobie jaja ze stada baranów 😄 (i nie chodziło wcale o obrażanie kogoś). Może by tym, którzy dokonają teraz zakupu Neoxala 737 zmienić tymczasowo status lub dodać takie pole, które zawierałoby jakiś śmieszny tekst, np. podążający za stadem 😄 . Akcja mogłaby trwać przykładowo 14 dni, po czym wszystko by wracało do normy. 

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
45 minut temu, xadamx napisał:

Mam propozycję dotycząca forum. Jest to forma zabawy, która kiedyś była uskuteczniania na innym forum, do którego należę. Chodzi o tymczasową zmianę statusu, tudzież włączenie dodatkowego pola pod avatarem z jakimś opisem.

Z ciekawości pokaż ocb - wrzuc jakis screen z przykładem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, xadamx napisał:

zmienić tymczasowo status lub dodać takie pole,

Ale kto to zmienia ? Użytkownik sam sobie czy jakiś "mass update" administratora ?
Ja pamiętam, że przed ostatnim updejtem forum było takie pole tutaj i miałem je uzupełnione:

obraz.png.78a862e09040b056d40ee876cf7faca7.png@Administrator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, xadamx napisał:

Admin. Przecież użytkownik nie ma możliwości dokonywania takich zmian. Zazwyczaj były to nieliczne przypadki.

Było takie pole kiedys nad Avatarem - pamiętam miałem uzupełnione. @D@ViD miał wpisane "duzo gada mało robi" 😉 Ale widocznie przy updejcie wyparowało 😉@Administrator

  • Okay 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 15.10.2021 o 11:25, xadamx napisał:

Hej administracja. 

Mam propozycję dotycząca forum. Jest to forma zabawy, która kiedyś była uskuteczniania na innym forum, do którego należę. Chodzi o tymczasową zmianę statusu, tudzież włączenie dodatkowego pola pod avatarem z jakimś opisem.

Ostatnio na forum zaczęliśmy robić sobie jaja ze stada baranów 😄 (i nie chodziło wcale o obrażanie kogoś). Może by tym, którzy dokonają teraz zakupu Neoxala 737 zmienić tymczasowo status lub dodać takie pole, które zawierałoby jakiś śmieszny tekst, np. podążający za stadem 😄 . Akcja mogłaby trwać przykładowo 14 dni, po czym wszystko by wracało do normy. 

Co Wy na to?

Czemu nazywasz naszych Klientów baranami? 

Czy możesz to rozwinąć?

Czy używałeś masz szampon?

Czy masz jakieś uwagi co do tego produktu?

Czy możesz nas oświecić co to za forum o którym piszesz?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.