Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Administrator napisał:

@damiano2007, to pytanie do osoby odpowiedzialnej za konkursu, czyli @krd

Tak tylko, że KRD jest niedoestpny od X czasu, a jeśli już jest dostępny to i tak nie ma czasu ogarnąć tego tematu. 

Więc zasadne jest, że zapytałem Ciebie @Administrator co dalej?

Pozdr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej, ostatnio wrzuciłem post o chęci sprzedaży chemii , którą udało mi się zgromadzić (jest tego sporo, ale miałem dostęp), ale życie się zmienia i muszę to wszystko szybko sprzedać. W poście wtedy wszystko wytłumaczyłem i prosiłem o wyrozumiałość. I teraz pytanie czy może ktoś wytłumaczyć czego post usunięty (może że spis chemii był na zdjęciach?) Chcę wiedzieć żeby móc się poprawić, żeby móc wystawić to tutaj i ludzie skorzystają wtedy kupując w dobrych cenach chemię, a ja skorzystam bo przydadzą mi się pieniądze w życiu, inaczej możliwe że musiałbym wyrzucać to wszystko, ale zostawiać że może inaczej uda się sprzedać. Proszę o pomoc w tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Blaszak Z tego co pamiętam nie zamieściłeś zdjęć produktów. No i po liście tez można było wywnioskować że masz produkty w dużych bańkach a nie można sprzedawać "rozlewek". Popraw ogłoszenie i zamieść jeszcze raz 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Streat napisał(a):

@Blaszak Z tego co pamiętam nie zamieściłeś zdjęć produktów. No i po liście tez można było wywnioskować że masz produkty w dużych bańkach a nie można sprzedawać "rozlewek". Popraw ogłoszenie i zamieść jeszcze raz 😉 

No ciężko zrobić zdjęcie tylu rzeczom, tymbardziej, że ciężko z czasem. Tak część produktów jest w niepełnych bańkach i po prostu tak bym chciał sprzedać jako bańkę niepełną. I serio jest to taka trochę nietypowa sytuacja, że nie chodzi mi, żeby coś tam posprzedawać, tylko muszę się pozbyć całości bardzo szybko, bo na pewno nie będę robił nic z autami i wyjeżdżam, a nie zabiorę tego ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2022 o 07:23, Blaszak napisał(a):

No ciężko zrobić zdjęcie tylu rzeczom, tymbardziej, że ciężko z czasem. 

Ciężko kupić tyle rzeczy jak nawet nie wiadomo jakie to rzeczy...

Regulamin jest prosty i klarowny. Stosujesz się do niego albo wystawiaj gdzie indziej. Nie widzę w tym filozofii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Ilość reklam jest bardzo mała bo od samego początku dopuszczamy tylko 10 firm.
Gdyby nie partnerzy, obecna forma FKA nie mogłaby istnieć. Niestety, wszystko kosztuje i jeśli chcemy bezpłatny dostęp do forum, reklamy będą.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, AreK napisał(a):

Ilość reklam jest bardzo mała bo od samego początku dopuszczamy tylko 10 firm.
Gdyby nie partnerzy, obecna forma FKA nie mogłaby istnieć. Niestety, wszystko kosztuje i jeśli chcemy bezpłatny dostęp do forum, reklamy będą.

No chyba nie do końca taka mała... Przez całą stronę przewijania na telefonie 9 reklam i to duuuuyzzzcchhhhh... Ja rozumiem z umiarem... Ale to....

Screenshot_2022-12-13-21-38-35-148_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-12-13-21-38-32-307_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-12-13-19-58-11-465_com.android.chrome.jpg

  • Zły 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.