Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

@dareme89, inny skrypt, wersja skryptu itd. Od kilku lat regularnie aktualizuję skrypt i zawsze korzystamy z najnowszej wersji forum, a ostatnia wersja wtyczki Tapatalka została wydana dla poprzedniej wersji skryptu. Wgrałem niedawno wersję beta, ale sprawia więcej problemów niż pożytku. 
 

29.03.2021

Wiem, że nie działa Tapatalk. Czekam na odpowiedź supportu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy dobre miejsce, ale myślę, że dobrym pomysłem byłaby kosmetyczna zmiana przycisków 'Dodaj nowy temat' oraz 'Odpowiedz w tym temacie' w domyślnym ciemnym motywie. Zwłaszcza ten pierwszy się gubi na szarym tle.

Propozycja: dodatkowa ciemna ramka albo pociemnienie wypełnienia tego przycisku. Wygląda na drobną zmianę w CSS.

Może głupio zabrzmi, ale nie mogłem go dziś znaleźć na ekranie ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Administrator, TT działa bez problemów. Mam tylko jedno pytanie - czy tylko u mnie powiadomienia z aplikacji przychodzą z dużym opóźnieniem, lub nawet wcale?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 25.01.2021 o 22:37, krd napisał:

@Streat @smerf91 @Tomas-sg @MMCzysci

Konkursy będą. Nie zapomniałem o nich. Nagród nie wyprzedałem 😄

Ten rok 2020 był dla mnie najbardziej aktywnym zawodowo czasem odkąd pracuję. I tak na dobrą sprawę nadal się to ciągnie. Cały czas mam w głowie KA.

Konkursy z 2020 na dniach puszczę.

 

W dniu 24.01.2021 o 19:52, Administrator napisał:

Ponagliłem chłopaków od konkursów.

A co z edycją roczną? 

Co z pierwszym kwartałem? 

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie, chociaż może jest bez sensu, przeszukując forum w telefonie od zawsze przewijam stronę do której myślę, że nikt nawet nie zagląda a sam autor postu chyba nie logował się przez trzy lata 😁 i moje pytanie jest takie czy jest sens trzymać temat, który tylko i tak każdy omija aby przejść dalej? :

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
43 minuty temu, analyzator napisał:

Pisałem coś dzisiaj w temacie o house of wax sapphire zostało mi powiadomienie które prowadzi donikąd 🙂

 

Pewnie usunięte dlatego, że pisałeś w dziale kupię/sprzedam, a nie w temacie dedykowanym 😜 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel a tematu o szafirku nie widzę dedykowanego 🙂 googlem się znalazł i była dyskusja

btw kolejny aplikator, 40 minut, kolejny ręcznik i... 🙂 dalej się mazał pod ledem. Jedne rozwiązanie - nie sprwdzać pod ledem 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zobaczymy kiedy post zniknie. 

 

Pytanie do administracji forum i zwolenników tego że producent sprzedaje swoje produkty w opakowaniu bez etykiet. Przecież mógł wiadomo dlaczego. 

 

Teraz te produkty pojawiają się na giełdzie, w opakowaniach podpisanych markerami. Pewnie nikt o tym wcześniej nie pomyślał. Rozumiem że pkt 6 regulaminu już nie obowiązuje? 

". Wyklucza się możliwość sprzedaży jakichkolwiek próbek (poza oryginalnymi, pakowanymi i firmowanymi wyłącznie przez producenta), opakowań o nieoryginalnych pojemnościach oraz produktów przelewanych w warunkach pozafabrycznych(...)"  😉

Z całym szacunkiem do sprzedającego, nie mam na celu zgłaszania jego postu ani jakiegokolwiek czepiania się 😉

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, Tomas-sg napisał:

". Wyklucza się możliwość sprzedaży jakichkolwiek próbek (poza oryginalnymi, pakowanymi i firmowanymi wyłącznie przez producenta), opakowań o nieoryginalnych pojemnościach oraz produktów przelewanych w warunkach pozafabrycznych(...)" 

Proszę o link do ogłoszenia - albo zgłaszać takie posty - zaraz będę usuwać.

W dniu 22.07.2021 o 21:37, analyzator napisał:

@Domel a tematu o szafirku nie widzę dedykowanego 🙂 googlem się znalazł i była dyskusja

btw kolejny aplikator, 40 minut, kolejny ręcznik i... 🙂 dalej się mazał pod ledem. Jedne rozwiązanie - nie sprwdzać pod ledem

Sorki nie rozumiem pytania 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Domel napisał:

Proszę o link do ogłoszenia - albo zgłaszać takie posty - zaraz będę usuwać

Nie chodzi o usuwanie. 

Przypomnę tylko ze administracja zezwalała na sprzedaż takich produktów bez etykiet przez samego producenta, teraz te kosmetyki próbuje sprzedać użytkownik. Gdzie tu logika? Pozwolenie ma producent ale użytkownik już nie?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.