Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum
2 godziny temu, AreK napisał(a):

Ilość reklam jest bardzo mała bo od samego początku dopuszczamy tylko 10 firm.
Gdyby nie partnerzy, obecna forma FKA nie mogłaby istnieć. Niestety, wszystko kosztuje i jeśli chcemy bezpłatny dostęp do forum, reklamy będą.

Mówisz o partnerach forum czy o tych rekklamach google, ceneo itp ? 

 

Na głównej stronie ja na kompie aktualnie widzę 8 reklam zewnętrznych w tym 6razy elektryczną skodę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, CAR CRAZY napisał(a):

I ta wielkość ,  3razy większe reklamy zewnętrzne niż partnerów wewnętrznych 👎

Dokładnie. Forum o detailingu i były reklamy, banery naszych sklepów partnerskich - to jest okej. Ale reklamy  typu duży Ben o sieci sklepów monopolowych na 80% ekranu....?!?!?

Screenshot_2022-12-14-06-29-03-929-edit_com.android.chrome.jpg.eb6b9992e150fdbb708454b60d955c39.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jest jakiś bug dotyczący głosowania w PSB

1. Użyłem przycisku "pokaż wyniki".

2. Wyskoczyło ostrzeżenie o tym, że po jego użyciu nie będę mógł głosować..

3. Zgodziłem się akcetując.

4. Zamiast zobaczenia wyniku otrzymałem komunikat "The results of this poll are hidden until the poll is closed".

 

Albo poprawcie bug i niech pokazują się wyniki albo usuńcie przycisk "pokaż wyniki", bo tylko w błąd wprowadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@xadamx tak było od zawsze, z tego co kojarzę to jeżeli nie zagłosujesz w ankiecie i nie zrobisz opcji "pokaż wynik" to po skończonej ankiecie nie będziesz widział w ogóle jej rezultatów, a jak właśnie zrobisz pokaz wynik to wtedy będziesz mógł zobaczyć. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Streat napisał(a):

@xadamx tak było od zawsze, z tego co kojarzę to jeżeli nie zagłosujesz w ankiecie i nie zrobisz opcji "pokaż wynik" to po skończonej ankiecie nie będziesz widział w ogóle jej rezultatów, a jak właśnie zrobisz pokaz wynik to wtedy będziesz mógł zobaczyć. 

No to całkowicie bez sensu jest. Całość sugeruje, że wyniki w danej chwili mogę zobaczyć od ręki. A jak się okazuje w rzeczywistości tak nie jest.

  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, xadamx napisał(a):

No to całkowicie bez sensu jest. Całość sugeruje, że wyniki w danej chwili mogę zobaczyć od ręki. A jak się okazuje w rzeczywistości tak nie jest.

Bardzo dobrze ze tak jest. Wyniki powinny być widoczne po zamknięciu dopiero, żeby jakoś nie wpływać na wyniki głosowania lub sugerowac się liczbą głosów.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Domel napisał(a):

Bardzo dobrze ze tak jest. Wyniki powinny być widoczne po zamknięciu dopiero, żeby jakoś nie wpływać na wyniki głosowania lub sugerowac się liczbą głosów.

Wojtek. Ale przeczytaj jeszcze raz oba moje posty. 

Ja nie neguję tego, że wyniki będą podane po zakończeniu głosowania. 

Podałem 2 możliwe rozwiązania. W sumie można jeszcze trzecie rozwiązanie: zmiana napisu przycisku na "Pokaż wyniki po głosowaniu".

Wtedy, uważam, że będzie to klarowne i nie będzie niedomówień.

  • Lubię to 1
  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.