Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

To juz bardziej chodzi o kolekcje i rozdzielam sobie dobre produkty pomiedzy kilka lokacji, żeby nie wozić - garaż, piwnica, działka etc etc etc 😉 - don't go deeper to juz "choroba" 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=21599]qdlatyNH[/mention] rewelacyjny produkt na szybkie akcje (świetnie aplikuje się na mokre opony), szczególnie teraz. Trwałość nie powala, poza tym mega 
Tu masz test ADBL BW:
 
Właśnie sprzedawca w sklepie też mi doradził ze na tą aurę lepszy jest ten. Często też nie mam czasu czekać aż opona wyschnie, dlatego ten będzie pewnie idealny ;)

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qdlatyNH, moim zdaniem to nie takie proste. Metoda aplikacji to wierzchołek góry lodowej i o ile możliwość aplikacji Black Water, Mamby, Coco i paru innych płynnych dressingów na mokro można postawić po stronie plusów, to nie ma cudów i to siedzi kiepsko. Poza tym po wyczyszczeniu opony tire cleanerem, które gruntuje oponę pod dressing, efekt wizualny po takim płynnym jest taki sobie, chociaż trwałość rośnie, względem aplikacji na brudną. Ten typ produktów u mnie znalazł swoją niszę i rzeczywiście, w trudnych warunkach pogodowych one się sprawdzają, ale inaczej. Otóż raz na kilka myć (zwykle trzy, czasem dwa, rzadko cztery) aplikuję jak należy dressing żelowy, dbając o to, by opony były suche (więc dzieje się to na sam koniec) - po osuszeniu auta osuszam też opony cienką mikrofibrą i czekam, aż samoistnie wyschnie film wilgoci, który pozostaje na czystej gumie. A po każdym myciu, kiedy widoczny jest postępujący zanik dressingu, ale bez jego utraty (trochę koślawsze krople, blednięcie), podbijam ten żelowy właśnie takim wodnym, bez czyszczenia opon. Efekt wizualny jest jak świeżo po aplikacji żelowego, krople również - a ten wodny użyty solo nigdy tych parametrów nie zapewnia na takim poziomie. Reaplikację żelowego robię na sztywno przy tym ~trzecim myciu (w zależności od interwałów mycia) lub (częściej) gdy widzę, że opony już praktycznie nie mają ochrony i efekt po wodnym stracił się szybciej niż poprzednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Maciej, mam 36 lat i jestem Anonimowym Amatorskim Detailerem. Zacząłem 4 lata temu. Oto część mojej choroby. Akcesoriów, butli 5 litrowych i podręcznej apteczki detailingowej w samochodzie nie ma na zdjęciu. 🤪20181112_192655ka.jpg.ea233e16c89c2b5f639bcaa1bdfef1ce.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji dużej liczby wyjazdów trzeba było zainwestować w torbę.

Kupiona okazyjnie, ale po palaczu wyprana 2 krotnie będzie spełniała swoje zadanie.

W Torbie będzie przewożony nowiutki XFE 4d6641e46c34d52e5d70a08347fb50d8.jpg&key=5fba5c0c9637850ccd179fc078cfe6322ce07d7d5827456f4c87350cae458d1c8b4c19c5dd026cd71e20ddfb6e5f38d4.jpg&key=d142168126af6cd3674a869bbb23e23c230697b6cc10244a1c5154c426099107

 

6008efde42543696593eb2818ecba52c.jpg8623de06142ad5dcebcb699c88aa1985.jpg

Dzięki @ShiningCar za extra rabat na maszynę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem paczkę z dwiema rzeczami z MW.
Satin do skór w limitowanej edycji scotch & vanilla. Myślę, że bardziej jest to edycja zapachu vanila & vanila, a szkocką wleję sobie do szklanki 😄 Niemniej jednak zapach bardzo ładny, nie męczący, fajny. Samego produktu w działaniu nie oceniam bo nie mam wersji pierwszej.
Interior dressing. Zapach wg. opisu jagodowy. Jak dla mnie to zapach dobrego jagodowego jogurtu, nie pamiętam jakiej marki, ale przypomina mi jogurt który jadłem za dzieciaka. A, że jagody to mój ulubiony owoc, to od razu mi się spodobał. Dałem powąchać mojej przyszłej żonce i powiedziała, że ten jej bardziej siedzi niż satin. nie znając zapachu powiedziała, że pachnie jej owoce leśne/malina/jagoda. Więc "ślepy test" uważam, że zaliczony (satina nie da się pomylić - tam bije vanilią 🙂). Wosk do detali do środka to bardziej taki gadżet aniżeli jakieś konkretne funkcje, ma się nie mazać, ładnie pachnieć, ładnie smarować i może nadać antystatyczności. Myślę, że się sprawdzi w tej roli. Przez wiele lat korzystałem z Zymol detail, a że wolę jagody niż (chyba) magno/marakuja to ... 
Fibra i aplikator w gratisie - darowanemu koniowi w zęby nie zaglądam, dziękuję MW; zawsze się przydadzą 🙂

2018-11-16 13.50.13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 15.11.2018 o 12:04, Ari napisał:

W Torbie będzie przewożony nowiutki XFE

Ari nie lepiej bylo walizkę flexa brac ??. Sa mega fajne 

20180518_201504-1024x1820.jpg

20180518_205358-1024x1820.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BiałyGTi napisał:

Ari nie lepiej bylo walizkę flexa brac ??. Sa mega fajne

Fajne, ale nie na moje potrzeby 😄 Pewnie w takim zestawie z 2k całość 😄
W torbie rupesa są fajne przegródki na pasty i na szybki akcje jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 godzin temu, Ari napisał:

Fajne, ale nie na moje potrzeby 😄 Pewnie w takim zestawie z 2k całość 😄
W torbie rupesa są fajne przegródki na pasty i na szybki akcje jak znalazł.

Zeby cie nie klamac to sama walizka 120 zl i sa modularne skladasz jedna na druga. A tak z ciekawosci to pokaz jak ta torba w srodku wyglada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby cie nie klamac to sama walizka 120 zl i sa modularne skladasz jedna na druga. A tak z ciekawosci to pokaz jak ta torba w srodku wyglada 
Muszą mi pasty wchodzić i inne pierdoły. Walizka jest za luźna, chyba że można jakieś wewnętrzne przegrody robić.7d982edc5c96357b49f42a924ba20f6e.jpg520a05f977b6ecba5515b19514772f16.jpg

Wysłane z mojego FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.