Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, boT napisał:
2 godziny temu, Eidos71 napisał:

Vasco Prewash Tixotrop

Kupiłem to gdyż polecał to kiedyś Nowicki, zakupiłem i się rozczarowałem

Podobnie jak ja. Jedyny plus tego środka to taki, że może długo poleżeć. Tylko raczej nie o to tu chodzi. Według mojej skromnej obserwacji lepiej radzi sobie ADBL pomimo jego wodnistej konsystencji. A i tak najlepszym była najzwyklejsza terpentyna balsamiczna. Niestety jest bardzo rzadka, szybko odparowuje i z tego powodu trzeba nią inaczej pracować. Ciekaw jestem co to za wynalazek posiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, boT napisał:

@Michał82  poszło, mam dużo filmików z działań produktów, którymi mogę się podzielić tak więc odezwałem się od kilku osob w wiadomości pw . Więc na chwilę obecną kończę bo robi się oftopic 🙃😉

Jakie ceny, napisz mi na priv jakieś szybkie info bardzo chetnie tara bym zakupil i sie pobawił @Crasher mi kiedyś napomknoł o twojej pianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel 6 minut z życia poświęcone żeby obejrzeć film o ptasich kupach....

 

Przy okazji dowiedziałem się, że "używanie opalarki to błąd bo nie można kontrolować temperatury" zapomnieli tylko dodać, że zamiast macać są termometry na podczerwień.

Dowiedziałem się też, że "polerując uszkodzenia z lakieru robię hologramy albo świńskie ogonki, a potem trzeba poświęcić masę czasu na posprzątanie tego".

 

To ja chyba robię coś źle, czyżby powinienem zacząć robić hologramy 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ghost produkt trzeba jakoś zareklamować 😉 z tą polerką to faktycznie pojechali. ale jeśli to faktycznie jest skuteczne a cena przystępna to można się skusić na próbę. w końcu AG to nie RRC 😉 przyznam, że nie wiedziałem do tej pory o "grzaniu" guana dla łatwiejszego usunięcia; zawsze coś nowego na forum się trafi i dlatego lubię tu kilka razy dziennie zaglądać 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety polski oddział Meg'sa praktycznie nie działa - na nowości poczekamy sobie pewnie długo, o ile w ogóle... Jest wiele produktów tej firmy (nawet tych "starszych"), które w PL są niedostępne - a szkoda... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Eidos71 tez mnie to własnie zastanawia ze megs wypuszcza co chwile jakies nowe produkty których w polsce nie ma... Wiadomo dzięki temu nasz rodzimy rynek kosmetyków rośnie w siłe ale chciałby sie spróbowac czegos nowego od megs'a a tutaj nie ma za wiele nowości na naszym rynku 😕 troche to smutne 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
59 minut temu, Streat napisał:

@Eidos71 tez mnie to własnie zastanawia ze megs wypuszcza co chwile jakies nowe produkty których w polsce nie ma... Wiadomo dzięki temu nasz rodzimy rynek kosmetyków rośnie w siłe ale chciałby sie spróbowac czegos nowego od megs'a a tutaj nie ma za wiele nowości na naszym rynku 😕 troche to smutne 😕 

Odpowiem z punktu widzenia sprzedawcy: "Pomimo tego że detailing jest 10x bardziej popularny niż 5 lat temu to aktualnie sprzedać produkt zagraniczny jest 5 razy trudniej. Wysyp "polskich" producentów z cenami polskimi zabija sprzedaż droższych produktów zagranicznych. Zagraniczne zawsze będą sporo droższe od krajowych i też często droższe niż ceny tych samych produktów w kraju ich pochodzenia. Związane jest to z dodatkowymi kosztami: wyższym podatkiem oraz kosztem transportu. Bardzo dobrych produktów na świecie są setki ale niestety w 80% kosztem lekko niższej jakości  klient wybiera cenę. Oczywiście jest grono klientów którzy patrzą głównie przez pryzmat jakości, tylko często te grono jest tak małe że zwyczajnie nie opłaca się sprowadzać nawet jednego kartonu jakiegoś egzotycznego produktu, a tym bardziej całej gamy danego producenta. 

Znając nasz sklep to wiecie że w ofercie zawsze staramy się mieć sporo egzotyków, ale niestety każde wprowadzenie czegoś egzotycznego jest raczej mało rentowne, a bardziej jako ciekawostka.

Niestety od jakiegoś czasu 2-3 lata , taka jest rzeczywistość i tak wygląda branża autodetailingowa.

  • Lubię to 6
  • Zły 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Są dwie strony medalu zawsze 😉 Z drugiej strony trzeba sie cieszyć, że mamy dużo rodzimych firm i daleko zza wielką wodą nie musimy szukać "szamponu" 😉 Tak samo zresztą robią w USA. Cenią swój rynek, swoich producentów i są niechętni do sprowadzania zza wody kolejnych marek np naszych Europejskich. Wystarczy pogadać z naszymi producentami ile zachodu kosztuje wprowadzenie tam coś 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

@Domel Wszystko ma swoje plusy i minusy. Ja tylko odniosłem się do postów które pojawiają się w sumie systematycznie z pytaniami o różne produkty z zagranicy. Jak to wygląda od strony sprzedającego.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CAR CRAZY  - już kiedyś "rozmawialiśmy" na ten temat i na pewno masz rację. Jednak z punktu widzenia klienta szkoda, że nie można w PL nabyć "normalnie" wielu dobrych kosmetyków (nawet producentów, których część produktów jest dostępna u nas, np. Britemax, czy Autobrite, czy wspomniany Meguiars), a wiele dobrych marek w ogóle jest niedostępna... Pewną nadzieję pokładam w obiecanym wejściu na nasz rynek platformy Amazon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.