Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, damiano2007 napisał:

Jak ja widzę ceny chemical guys u nich w wall Marcie to aż się serce kroi...

To prawda... I to nie tylko CG. Jedna wizyta w Walmart w USA i człowiek byłby zaopatrzony w chemię do auta na parę lat za śmieszne pieniądze...

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Tomas-sg napisał:

oczywiście nowością jest dla mnie samą opcja refill a nie że Wolfgang za tym stoi

Nie chodzi mi o to, kto za tym stoi, tylko o właściwość miejscową i dodatkowe koszty (dla nas), związane z przesyłką do i z USA... Ta oferta to gratka dla detailerów w USA, ale dla nas - Polaków - już nie do końca... 😔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eidos71 napisał:

To prawda... I to nie tylko CG. Jedna wizyta w Walmart w USA i człowiek byłby zaopatrzony w chemię do auta na parę lat za śmieszne pieniądze...

do tego powinna być jeszcze adnotacja małym drukiem:

*Nie dotyczy Domela  😜

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Eidos71 napisał:

Jedna wizyta w Walmart w USA i człowiek byłby zaopatrzony w chemię do auta na parę lat za śmieszne pieniądze...

Spoko luz u nas co miesiąc dwa wchodzi NOWA POLSKA MARKA więc też mamy nieźle 😄 

  • Okay 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RRC zapowiedziało swój wosk hydrofobowy 🙂
Według komentarzy do maja ma trafić na sklepowe półki i byc typowem typem "na trwałość".
Czy będzie lepszy od fusso ? czy będzie tańszy niż mydło daf ? Czy bedzie sie go dało dotrzeć zobaczycie w kolejnym odcinku.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DaV napisał:

Spoko luz u nas co miesiąc dwa wchodzi NOWA POLSKA MARKA więc też mamy nieźle 😄 

Zgadza się. Kiedyś jarałem się każdą nowością. Dziś już podchodzę z dystansem, bo my doszukujemy się różnic a 90% tych firm tylko te kosmetyki sprzedaje. Zapewne nie jednego klona z innym zapachem mam w arsenale 😉 Już od jakiegoś czasu nic nowego mnie specjalnie nie porwało.

  • Okay 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku czekam tylko na dostępność nowej linii Ceramic od Meguiar's i Turtle Wax. Z pozostałych zapowiedzi wprowadzonych / jeszcze nie wprowadzonych na 2020 r. (i mających szansę na dostępność w PL) jakoś nic mnie nie zainteresowało na tyle, abym nie mógł spać nocami... I to na tyle nic mnie nie wzruszyło, że przy zakupach uzupełniam/wracam do produktów, które są na rynku od x lat...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eidos71  ja miałem "mocne" postanowienie nie kupować nic w tym roku z chemii, jedynie uzupełniać bieżące potrzeby.

Jest dopiero luty, a kilka paczek już odebrałem. Teraz tak naprawdę czekam tylko na CC WGP, a nowości typu Her...coś tam...B samą szatą graficzną mnie nie przekonują do zakupu.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to nowość, ale nie widziałem nigdy tego produktu - CZYŻBY kolejny produkt kategorii WAX OFF 🙂  ???

KOCH CHEMIE FLECKENWASSER - ŚRODEK DO USUWANIA PLAM I WOSKU

image.png.9ffd440fd831cd77d6f05f256f947e0b.png

 

https://samochodowekosmetyki.pl/produkt/9568/koch-chemie-fleckenwasser-srodek-do-usuwania-plam-i-wosku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna te dwa produktu 🙂 oraz różnice między nimi? KOCH QS vs. QF  

Ponoć jest tak, że QS jest do wewnątrz (plastiki, deska) i zewnątrz (Szklo, metal, lakier). Natomiast QF jest tylko zewnątrz samochodu ( nie nadaje się do plastików)

 

image.png.91b83042b841401fc8de8e8d9f0b4788.pngimage.png.10d4fd8d6d920befc04f63f33314946d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pogoni za nowościami żałuję, że sprzedałem niektóre klasyki... ale na szczęscie dojrzałem i powoli do mnie wracają, kupuję ponownie
@ghost to samo ja, teraz też robię porządek w garażu i sprzedaję co nie używam. Zostawiam tylko sprawdzone produkty.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Birkhof napisał:

I nagle po 5 latach będzie jednak refleksja ze poorboys, duragloss, valetpro, autoglym, BH, Megs, Angelwax, które mają całe zespoły chemików i laboratoria potrafią zrobić dobre produkty?

Niezaprzeczalnie. 😉

Ja przestałem trzymać wspólna skalę dla różnych produktów. Każdy ma w sobie coś wyjatkowego, czy to ADBL, megs, AW czy nasze MW 😉

W każdym produkcie czy marce lubię coś. I nawet zdarza mi się kupować to za osobowość producentów ale przez to też wstrzymuje się z polecaniami bo mam swoje osobiste kryteria oceny 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Birkhof napisał:

nagle po 5 latach będzie jednak refleksja ze poorboys, duragloss, valetpro, autoglym, BH, Megs, Angelwax, które mają całe zespoły chemików i laboratoria potrafią zrobić dobre produkty?

Nie nagle, bo posiadam w arsenale produkty, które obecnie są trudno dostępne, lub niedostępne już u nas. Poza tym znowu zaczynam tęsknić do zabawy kosmetykami, które nie mają w sobie ceramiki, a jedynie składniki naturalne / polimery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już przesyt na rynku tego typu produktów. Powiem szczerze że jak teraz pojawia się nowy producent to nawet mi się nie chce tego kupować i sprawdzać. Mam swoje produkty sprawdzone i tego się trzymam. Prawie żadna firma nie ma całej gamy produktów które każdemu pasują.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, doniek77 napisał:

Powiem szczerze że jak teraz pojawia się nowy producent to nawet mi się nie chce tego kupować i sprawdzać

Mam dokładnie to samo.

Mam kilka sprawdzonych, dobrych lub bardzo dobrych produktów i nie coraz mniej mnie korci do nowości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.