Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Streat napisał:

 

Pojawi się w Polsce , ale pewnie wdrugim kwartale. Meguiars najpierw zaopatruje rodzimy rynek , a trochę tego jest. Później produkują na pozostałe rynki. 

 

13 godzin temu, CAR CRAZY napisał:

Odpowiem z punktu widzenia sprzedawcy: "Pomimo tego że detailing jest 10x bardziej popularny niż 5 lat temu to aktualnie sprzedać produkt zagraniczny jest 5 razy trudniej. Wysyp "polskich" producentów z cenami polskimi zabija sprzedaż droższych produktów zagranicznych. Zagraniczne zawsze będą sporo droższe od krajowych i też często droższe niż ceny tych samych produktów w kraju ich pochodzenia. Związane jest to z dodatkowymi kosztami: wyższym podatkiem oraz kosztem transportu. Bardzo dobrych produktów na świecie są setki ale niestety w 80% kosztem lekko niższej jakości  klient wybiera cenę. Oczywiście jest grono klientów którzy patrzą głównie przez pryzmat jakości, tylko często te grono jest tak małe że zwyczajnie nie opłaca się sprowadzać nawet jednego kartonu jakiegoś egzotycznego produktu, a tym bardziej całej gamy danego producenta. 

Znając nasz sklep to wiecie że w ofercie zawsze staramy się mieć sporo egzotyków, ale niestety każde wprowadzenie czegoś egzotycznego jest raczej mało rentowne, a bardziej jako ciekawostka.

Niestety od jakiegoś czasu 2-3 lata , taka jest rzeczywistość i tak wygląda branża autodetailingowa.

Zgadzam się w 100%. Taka rzeczywistość

Po rozmowie z Meguiars Polska odpowiedzi Car Crazy i Meguiars mocno pokrywają się.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
31 minut temu, Tomas-sg napisał:

Graphene QD od ADS. Czy czarne pływające farfocle których nie da się wymieszać to norma czy wada produktu ?

@Domel jak to u Ciebie wygląda ?

Tak to norma i w niczym to nie przeszkadza. Przemaglowałem ten produkt już trochę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Streat napisał:

@Tomas-sg również mam takie czarne farfocle 😄 

 

9 godzin temu, Tomas-sg napisał:

czarne dosyć spore "gluty" 😉

Grafen - wiodąca właściwość, materiał o grubości atomu i płaskiej strukturze...

Kup produkt z dopiskiem graphene, dostań coś z zeskrzybanym grafitem z ołówka 

 

Miała być przełomowa technologia wszechczasów, a są "farfocle" i "gluty" hahaha Panowie poprawiliście mi dziś humor 😄

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
W dniu 7.03.2020 o 13:45, Tomas-sg napisał:

@CAR CRAZY mam w sumie pytanie o nowość. 

Graphene QD od ADS. Czy czarne pływające farfocle których nie da się wymieszać to norma czy wada produktu ?

@Domel jak to u Ciebie wygląda ? 😉

Delikatny czarny osad to norma. Produkt przed użyciem trzeba mocno wstrząsnąć. Płyn ma mieć jednolitą konsystencję, bez glutów i bez farfocli, jedynie delikatny ciemny osad. Podczas użytkowania produktu w żaden sposób tego nie odczujemy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
27 minut temu, Tomas-sg napisał:

@CAR CRAZY a co w przypadku jeśli ten czarny osad nie chce się wymieszać ?

Są dosyć spore, nie dają się wymieszać, i jest ich dosyć sporo 😉

 

 

Nie powinien stwarzać problemów. (pisząc gluty miałem na myśli że w środku pływa coś gęstego "smarki") Jakby coś podczas aplikacji było nie tak to śmiało pisz.

To co mogę od siebie dodać odnośnie aplikacji to:

- w przypadku aplikacji jako klasyczny QD do odświeżenia powierzchni dajemy klasycznie mgiełkę

- w przypadku kiedy chcemy osiągnąć właściwości czyszczące, nie bój się dać więcej produktu, dużo lepiej czyści a wypracowanie jest nadal proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KUBA46 do nowości sg podchodzę z dystansem... zawiodłem się kilka razy już. Choćby odmrażacz i płyn do szyb. Dwa niewypały. MD poprawiali też sto razy. Z T&G też byly problemy. Poprzedni CO był dobrym produktem. Mam nadzieję że w nowym nie jest gorzej. Jeśli jest silniejszy to że nie rusza wosków.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88 z zimowymi kosmetykami, racja. Odmrażacz V1, średniawka. Z płynu nie korzystałem. Jeśli chodzi T&G to było jak z CO na początku, ktoś kiedyś zaaplikował t&g na wszystko co się dało i potem płacz, że jakieś zgruziałe lampy zjadło.

Ja napewno równo z premierą kupię nowego CO i dam znać co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sg niestety musze to stwierdzić idzie tropem RRC. Lubię ich niektóre produkty, ale pamiętam, że deirona mieli 5 wersji. Teraz coś pogrzebali z coco tire dresingiem nic nie informując. Jeszcze brakuje żeby zepsuli tego citrus oila 🤦‍♂️

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Arkeolowy napisał:

Sg niestety musze to stwierdzić idzie tropem RRC. Lubię ich niektóre produkty, ale pamiętam, że deirona mieli 5 wersji. Teraz coś pogrzebali z coco tire dresingiem nic nie informując. Jeszcze brakuje żeby zepsuli tego citrus oila 🤦‍♂️

Dokładnie. Ja mam większość ich produktów, ale na pewno łyknę jak pelikan kolejnej nowości. Tym bardziej, że lato idzie i aż tak mocno "myjące" pre washe potrzebne nie są 🙂 Poczekam na opinię i może zakupię przed zimą. Jak będzie gorszy to zostaje adbl tfr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
12 godzin temu, Arkeolowy napisał:

Teraz coś pogrzebali z coco tire dresingiem nic nie informując

Z tego co pamiętam to zdjęcie próbki które widziałeś rozdawali 2 lata temu pamiętaj, że z czasem produkty zmieniają kolor z powodu warunków w których się je trzyma.
Co do informowania to wydaje mi się że jeśli piszą nawet o drobnych zmianach to w tym przypadku też byś o tym wiedział, że coś zostało zmienione.
a co do Pre-washa to wypowiem się jak przetestuje 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.