Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Tomek1419 napisał:

Z tego co dzisiaj widziałem na fb to shiny garage ma nowy ręcznik do osuszania w kolorze fioletowym.

Dokładnie 😉 i bedzie to coś ala Work STUFF Monster XS 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, david2888 napisał:

40x40 ?? trochę małe 😉 taki WS PRINCES lub MONSTER XS jest idealne 😉 

A widzisz szukam mały właśnie na zakamarki, wnęki itp. Bo mam małego pomocnika i większy dla córki za duży. Podrośnie to dopasuję do niej większy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Godzinę temu, V1RU$ napisał:

A widzisz szukam mały właśnie na zakamarki, wnęki itp. Bo mam małego pomocnika i większy dla córki za duży. Podrośnie to dopasuję do niej większy 😉

Zerknij na ten co jakis czas temu dodalismy :

https://showcarshine.pl/reczniki-do-osuszania/showcarshine-microfiber-double-twisted-dryer-mini-1400-gsm-40x40.html

Nie duży, wysoka gramatura i dwustronne włókna Twisted Pile... no i cena też przyjemna

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, CAR CRAZY napisał:

Zerknij na ten co jakis czas temu dodalismy :

https://showcarshine.pl/reczniki-do-osuszania/showcarshine-microfiber-double-twisted-dryer-mini-1400-gsm-40x40.html

Nie duży, wysoka gramatura i dwustronne włókna Twisted Pile... no i cena też przyjemna

 

Mam ten ręcznik 😎 jest po prostu kozacki, włókno jak a Prince i cena bardzo dobra 

Po lewo ten od @CAR CRAZY po prawo King 

IMG-20200214-122259732.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Banshee Nie jest to nowość jeśli chodzi o produkt 🙂 bo był on, ale w dużych opakowaniach 🙂 

Nowość jeśli chodzi o to, że opakowanie jest mniejsze 😉 

Tak samo w przypadku innych produktów. Koch postanowił wypuścić w mniejszych pojemnosciach - 1l. np. GUFF Gummifix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 a to gdzieś mi umkło ze był w większych pojemnościach🙇‍♂️ Podoba mi się takie podejście kocha , ponieważ lubię ich produkty ale właśnie nie które były tylko w dużych bankach , mam na swojej liście zakupowej litrowego guff”a , ten szampon i Motor plastra 0,5 l żeby porównać go z cartec”iem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@b0l5  Troche taniej i w mojej ocenie lepiej wykonane u
https://www.facebook.com/michasiecieszy/

mam od niego ten stojak i jest mega, posiadam jego pierwsza wersje stojaka na felgi i w zupełności wystarcza mi do zabawy z kołami 😄 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, b0l5 napisał:

@Streat fajne akcesorium do mycia kół. Ciekawe gdzie takie coś można dostać ...

 

 

 

Godzinę temu, tryhp3 napisał:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas-sg 

"Your purchase of Wolfgang Füzion Wax includes one free refill.

Send the empty container to us with a copy of the certificate of authenticity. We will promptly replenish the container and return it to you.

Refill issued to original owner. International customers, please email us for refill information.

There is no shipping charge on this item for ground service within the 48 contiguous United States."

Jeśli mieszkasz w USA - to faktycznie świetna oferta. Ale dla nas, w PL - już nie bardzo...

 

A tutaj nowość od Poorboy's World - powłoka 😃

 

image.png.9abb34cd9bb821a22003bab5adc01a91.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.