Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

@ghost mi sie wydaje ze @Fredi88 po prostu nie lubi tych produktów 🙂 A to juz subiektywna opinia kazdego z nas 😄 jeden lubi dany produkt bardziej drugi mniej i nie ma w tym nic złego, ja np. lubie produkty nielsena i uzywam ich sporo, BWC II czy NLF jest naprawde fajny i lubie nim prać wnetrza bo nie mam z nim zadnego problemu, zadnych odbarwień itp. itd. a cena jest naprawde dobra 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finesse, kiedyś na początku zabawy mega mnie cieszył, obecnie nic specjalnego, czasami się po mażę czasami nie równo przyciemni element.
Choice  jest na prawde spoko i uzywam do dzis, jeżeli ktoś lubi mocne przyciemnienie i połysk, bardzo słabo ciągnie kurz.
Brillance mnie nie porwał, za mały połysk.
APC cyclone za mało skuteczne a za bardzo wali w płuca
Zapachy w szpraju kozackie
Odour eliminator bardzo ok
Płyn do szyb ok
Wosk gold, jako pierwszy budżetowy wosk robił robotę, dodatkowo ma w sumie ptfe wiec trwalosc calkiem calkiem, ostatnio jakoś kupiłem i mnie już tak nie podniecił, ale na początek zabaw spoko bardzo.
Czerwone aio bez polotu, wole srp 🙂
Produkty do prania są też ok, nie najlepsze ale da się tym prać skutecznie.
Piana tfr jest bardzo ok
Plyn do felg bez szału, raczej słaby
Tar and glue mega słaby
Dressing zewnętrzny średnia trwałość, na myjnie ok
Produkt do skór jako takie skórowe aio bardzo spoko, jednak strasznie daje w gardło

Mnie się wydaje że @Fredi88 lubi po prostu produkty dobre lub bardzo dobre a nie średnie 😉 a nielsen, oprócz choice, którego polubiłem nie mają nic ciekawego do zaoferowania dla detailera zaawansowanego nie hobbysty


 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fredi88 napisał:

Jak zrobi się cieplej chętnie wyciągnę te 2 produkty z nagłębszego pudła i zrobie bezpośrednie porównanie z moimi liderami trwałości póki co ADBL TD I SG B2BPolymer. Zobaczymy...

Bardzo chętnie, zaczekam, bo od dłuższego czasu szukam zamiennika do opon i zawsze jestem zawiedziony, po czym wracam do nielsena. Jak masz w arsenale Endurance do testu to by było idealnie

Godzinę temu, Gozdziu23 napisał:

Brillance mnie nie porwał, za mały połysk.

Dobra to już wiem o co chodzi i gdzie problem. Widziałem to wile razy na forum i wyglądało jak byśmy posiadali inne produkty. Brillance bardzo lubi aplikację na bogato bez docierania. Opona pije dużo, ale nadmiar zostawić na pare godzin. Nawet jak złapie kurz, to się nie bać i delikatnie spłukać wodą. Po takiej aplikacji efekt jest mocny od razu i trzyma się długo. Przy biednej aplikacji i dotarciu tak też wygląda, biednie.

Choć opona oponie nie równa z dressingami, na Michelinach Primacy słabo wszystko siedziało, na Pilotach lepiej, Na Dunlopach i Vredesteinach przyzwoicie, a na Goodyearch rewelacyjnie.

 

Godzinę temu, Gozdziu23 napisał:

lubi po prostu produkty dobre lub bardzo dobre a nie średnie

Może i Swiss Pneu i Herrenf są bezpieczniejsze. Ale efekt jaki zostawiły w porównaniu do Brillance na bogato, to one były tymi średnimi.

 

Dlatego duże nadzieje pokłdam we @Fredi88 może dzięki jego testowi w końcu trafię coś trwałego co się u mnie sprawdzi 🙂

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ghost niech się tylko ociepli bo u mnie wczoraj i dziś śnieg pruszył :roll: a w piątek prawie 20 stopni było... paranoja jakaś. Megsa też mam, chętnie dorzucę.

@Streat pewnie szybciej ogarnie ale można na różnych oponach porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fredi88 napisał:

@ghost niech się tylko ociepli bo u mnie wczoraj i dziś śnieg pruszył :roll: a w piątek prawie 20 stopni było... paranoja jakaś. Megsa też mam, chętnie dorzucę.

@Streat pewnie szybciej ogarnie ale można na różnych oponach porównać.

Jestem cierpliwy zaczekam. 

Wy jesteście wielcy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Briliance mi zawsze przypominał farbę do kół. Łapał kurz i piach masakrycznie. Błysk większy niż Endurance ale kleista i tłusta struktura. Mam go jeszcze litr. Mój pierwszy dressing do kół.

Pomarańczowy dressing do wnetrza bardzo fajny 🙂

Glass cleaner mam jeszcze 5 litrow i używam do odkażania powierzchni np na klatce w bloku - teraz podczas pandemii - śmierdzi papierem alkoholowym.

Tar and glue - robił robote

APC - super uniwersalny produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
13 minut temu, Domel napisał:

Glass cleaner mam jeszcze 5 litrow i używam do odkażania powierzchni np na klatce w bloku - teraz podczas pandemii - śmierdzi papierem alkoholowym.

z tego co pamietam to blue window clean II nie ma alkoholu 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
19 minut temu, Eidos71 napisał:

🤨 Tzn..? Pierwszy raz spotykam się z takim określeniem... Nie znam produktu... 😆

wali jak papier moczony w alkoholu 😉

15 minut temu, Streat napisał:

z tego co pamietam to blue window clean II nie ma alkoholu 😛 

Ipa jest w takiej cenie, że trzeba zużyć wszelkie pseudo zaległości z lat 😄

  • Okay 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Angelika26 napisał:

Witam wszystkich 🙂 jakim waszym zdaniem na chwile obecna jest najlepsze apc ? Myślałam nad Koch Green Star APC ?

 

DOBRA KOŃCZYMY OFFTOPIC - WRACAMY DO NOWOŚCI !

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Tomas-sg zgadzam sie... Jak jeszcze szotke czy korki rozumiem chociaż na ali mozna taniej kupić to troche dziwi mnie podjeście do akcesorium typu ładowarka uchwyt na telefon itp... Ich pędzle prosza o pomste do nieba, caremitt to bez komentarza... Demoentor też szału nie robi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
52 minuty temu, lukeu napisał:

@Domel moje już z chin zamówione 2 miesiące temu ale pewnie nie dojdą nigdy. Dobrze, że wprowadzili 😉 

Ja już zdążyłem wszystkie rozdać/sprzedać 😉 muszę zamówi kolejną partię

Ostatni mi wpadł do "nowości" czyli do Deturnera

2020-03-14-20-39-53.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.