Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.01.2020 o 23:42, Domel napisał:

Ktoś z forum sie załapał ? Ponoć wyprzedano wszystkie sztuki w 20 minut 🙂

 

obraz.png.da96a02713de2e65c1cea5ee33e13afa.png

to jest to samo co restorer FX, tyło łatwiejszy w aplikacji. Generalnie może stać 30 dni ale w lodówce, później w kosz.
Fajnie działa, najlepiej na stare lakiery akrylowe, lub te które juz nie da sie spolerować, to zwyczajny "nowy" klar tylko kładzony przez szmatke.
Po utwardzeniu mozna normalnie szlifować i i polerować. Generlanie ma to swoje zastosowania jak mowie do starych akryli i pojazdów gdzie lakiery jest mało, jak znalazł.
Myślę że najbardziej to produkt do starych starych kolekcjonerkich pojazdów, lub szbkich akcji z akrylami za dobrą monete, raczej dla biznesu niż użytkowników indywidualnych.
Tylko jest jedno "ale", nie będzie to dostępne na szeroką skale NIGDY, czemu ?
Już tłumacze znajdujący się tam rozpuszczalnik, niestety jest zabroniony wszędzie oprócz Ameryki, przez co nawet restorerFX firma już pracująca ,musiała zaprzestać ściągania produktu i zmuszona została do zamknięcia biznesu i tu podobno jest ten sam rozpuszczalnik. Także tak 🙂
Ktoś tam czasem ściągnie może kilka sztuk, P.Szkatuła pewnie też przy zamówieniu opti z USA ale nigdy tego nei ściągną w dużej meirze. Nie mówie już co ten rozpuszczalnik powoduje w płucach ale to chyba oczywiste

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
W dniu 31.01.2020 o 10:42, QuaresmaR7 napisał:

Ktoś już testował nowość od Softu99 Bazooke?

 

Dzisiaj zrobiłem mały test efekty hydrofobowego na lakierze niczym nie zabezpieczonym:

- spryskanie mokrego lakieru

- przetarcie fibra "byle jak"

- spłukanie

Efekt:

- efekt hydro mocniejszy niż w przypadku Gyeon Wet Coat (zaaplikowanego w ten sam sposób)

- na szybach widać że coś jest ale efekt słabszy niż na lakierze

 

Nie wiem czy na idealnych lakierach nie pozostawi żadnych smug itp... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meguiar's również uległ modzie i całe linie "ceramic" muszą być w ofercie.

Tylko dlaczego często powielają typy produktów:

Hybrid Ceramic Liquid Wax 

https://www.meguiars.com/automotive/products/meguiar-s-hybrid-ceramic-liquid-wax-long-lasting-ceramic-protection-easy-use

M27 Hybrid Ceramic Sealant (Professional Products)

https://www.meguiars.com/professional/products/meguiar-s-m27-hybrid-ceramic-sealant-si02-ceramic-paint-sealant-m2716-16-oz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rygryss bez urazy, to akurat "gadżet" który jak mało który "ja" uważam, że naprawdę daje radę. marki swojego nie podam... bo nie znam 🙂 kupiony od "partnera forum" ale drogi nie było. domowe zamienniki absolutnie nie dają rady na regularne użytkowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CarlosBlack , możliwe, ale ja nie mam z tym problemu i tak wjeżdżam na najazdy jak myję 😉

A to wrzuciłem jakby komuś było szkoda kasy, nie jest to tania sprawa, a tak naprawdę gadget zbędny jak dla mnie.

Mam też zakupiony w sklepie i leży 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.