Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Streat napisał:

@ghost bo teraz jak nie ma w nawzwie "ceramic" to nikt do reki nie bierze bo to badziew a wszystkie "ceramic" sa fajne i cacy osobiscie nie mam nic przeciwko takiej modzie ale no robi sie tego za duzo

Spokojnie, choć nie da się zastąpić jednego drugim, to słowo ceramic już niedługo zacznie być passe. Czas na dopisek graphene 😉

 

Nie licząc powłok, to mnie osobiście wiele produktów ceramicznych zawiodło. Większość wizualnie.

 

Za to ciekawi mnie ten nowy Megs M27! Reklamują możliwość pracy w słońcu. Uwielbiam kłaść woski na dworze latem przy pięknej pogodzie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ghost Monotonnie powtorze tutaj na forum, gdy tylko widze milosnikow pracy w pelni slonca, polecam Preste Spray n'Shine... Produkt bije na glowe konkurencje, za prace w sloncu. Za przyjemnosc tej pracy, look oddajacy po wypracowaniu, i za caloksztalt. Polecam 🙂 sprawdz, a nie bedziesz mial watpliwosci. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Bielutomek napisał:

@ghost Monotonnie powtorze tutaj na forum, gdy tylko widze milosnikow pracy w pelni slonca, polecam Preste Spray n'Shine... Produkt bije na glowe konkurencje, za prace w sloncu. Za przyjemnosc tej pracy, look oddajacy po wypracowaniu, i za caloksztalt. Polecam 🙂 sprawdz, a nie bedziesz mial watpliwosci. 

 

3 godziny temu, Michał82 napisał:

@Bielutomek  a ja monotonnie powtórzę tutaj na forum, że do zabawy w pełnym słońcu polecam  DJ Red Mist Tropical.  

 

35 minut temu, tryhp3 napisał:

Ja na pełnym słońcu w lecie polecam zimne piwko i leżak.

No to panowie, zrobiłem dedykowany temat 🙂

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2020 o 10:32, kedar napisał:

Słyszał ktoś lub próbował produktu WoWo's Show Stopper?  Mało informacji w necie o tym produkcie 🤔  Jak dobrze zrozumiałem to zwykły QD na zloty, który dodaje blasku.

Zapraszamy @kedar -> https://automotivecare.pl/pl/producer/Wowos/135

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AutomotiveCare.pl  - czy wprowadzicie więcej produktów WoWo's ? Mam kilka ich produktów w posiadaniu i to naprawdę niezła chemia - fajnie byłoby móc uzupełniać / rozbudowywać posiadane kosmetyki bez szukania źródeł za granicą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Domel napisał:

Które masz ?

Hot Wax, Contact 121, Crystal Sealant (poprzednią wersję - podobno obecna wersja jest przyjaźniejsza w aplikacji), Final Shine i chyba (nie jestem pewien, czy jeszcze mam) Paint Sealant.Muszę też sprawdzić, czy mam jeszcze ich Quick Detailer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Streat napisał:

szybko mu nakłada zszedł tego 😛 

Produkt bardzo innowacyjny i z gatunku na "ratunek klasyków " 😉

Nie dziwi mnie wcale że szybko się rozeszło 😉 a i marketing pana Szkatuły też jest na poziomie 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudów nie ma ale na filmie ciekawie to wygląda 🙂 Czytałem i oglądałem już co nieco o tym 

 

Powierzchnia po tym dupy nie urywa ale jak wyżej napisano, na jakieś szybkie akcje w cięzkich przypadkach może byc ok 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, CAR CRAZY napisał:

Pod ten produkt i tak auto musi przejść "polerkę". 

Dokładnie, na filmie Mr. Szkatuły widać że pojazd przeszedł jeden etap, później dopiero nałożyli na niego clear cote OPT.
Powierzchnia po tym nie wyglada iedalnie, ale to podobnie jak z PPS, potem sie wyszlifuje pod poleruje i bedzie git 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
7 godzin temu, Gozdziu23 napisał:

Dokładnie, na filmie Mr. Szkatuły widać że pojazd przeszedł jeden etap, później dopiero nałożyli na niego clear cote OPT.
Powierzchnia po tym nie wyglada iedalnie, ale to podobnie jak z PPS, potem sie wyszlifuje pod poleruje i bedzie git 🙂

Pokazując zalety produktu powinno być pokazane auto po wszystkich zabiegach przygotowujących (odsmolenie, polerka) jako "przed" i    "po" po aplikaci OPT.  A przeważnie pokazują nam auto prosto z ulicy z błotem na panelach i od razu efekt na koniec łącznie z dressingiem na tworzywach 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ghost napisał:

@Birkhof @Eidos71 @ktm950 @wifi944 ktoś z Was już posiada? 

 

https://heritage-b.pl/product/mr-robinson-pure-carnauba-premium-wax/

Mam tylko nadzieję, że nie robi dla nich RRC, strach nowości kupować 😄

Nie mam ale już widziałem na FB, może kupię coś jak zrobią jakiś rabat 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.