Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.12.2019 o 22:35, powalla napisał:

Chyba jednak nie ma 2 BP w komplecie bo ma tylko 150mm , a tylko opis aukcji mylnie informuje o możliwości zapięcia gąbek 125mm , ba nawet mylnie informuje że gwint jest 5/16 , a w rzeczywistości jest śrubka imbusowa M8 i najtańszy BP wychodzi 60 plus paka 😉 

Ja kupiłem za 319 i talerz 125 miałem w komplecie 🙂. Do elektronicznej regulacji trzeba się chwilę przyzwyczaić i daje radę.  4 one stepy zrobione i jedna pełna korekta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 17.12.2019 o 13:01, BINDER napisał:

Premium Slick Wax to bardzo nietypowy produkt. Nadaje piękny połysk, głębię koloru i wyjątkową śliskość. Jednak nie nadaje właściwości hydrofobowych.

Wiem, że to tylko panel testowy ale nie powiedziałbym, że nie robi hydro. Może nie jest takie wow jak pozostali zawodnicy ale też robi robotę. Teraz trzeba wrzucać na auto.

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 minut temu, damiano2007 napisał:

Jak z aplikacją na wilgny/mokry lakier? Próbowałeś?

Oj nie to na razie balkonowe testy. Sprawdzam sobie różne rzeczy zanim położę na lakier 🙂 Wyraźnie mówię na filmiku, że to tylko panel testowy który nie można brać jako wyrocznię 🙂 Ale już takie "testy" zachęcają albo zniechęcają mnie do nałożenia jakiś produktów na lakier. W tym wypadku już wiem, że sprawdzę je bo - "jestem zachęcony". Binder może być dobrą alternatywą na wiosnę jako produkt taflujacy 🙂

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel Nie chcesz dorzucić do testu nawet krótkiej rundki z apc i porównać glosy i gładkość po myciu? Z wrażeń, SSW hydro trzyma ale look i śliskość jako taką do pierwszego mycia. Tu się zastanwiam, czy formulacja nie jest właśnie na dobre wrażenie a potem się bujaj 🙂 Naładować jakiegoś sylikonu i niech się cieszą 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
15 minut temu, analyzator napisał:

@Domel Nie chcesz dorzucić do testu nawet krótkiej rundki z apc i porównać glosy i gładkość po myciu? Z wrażeń, SSW hydro trzyma ale look i śliskość jako taką do pierwszego mycia. Tu się zastanwiam, czy formulacja nie jest właśnie na dobre wrażenie a potem się bujaj 🙂 Naładować jakiegoś sylikonu i niech się cieszą 😉

Chodzi Ci o to, żeby zrobić stress test na klapie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Domel napisał:

Chodzi Ci o to, żeby zrobić stress test na klapie ?

Tak, nawet najprostszy, nie musisz gonic apexa 😉 ale interesuje mnie nie tylko wytrzymałość chemiczna = bicie wody, a trzymanie glosu i śliskości - może być ciekawie. Tego chyba nikt nie bada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, analyzator napisał:

Tak, nawet najprostszy, nie musisz gonic apexa 😉 ale interesuje mnie nie tylko wytrzymałość chemiczna = bicie wody, a trzymanie glosu i śliskości - może być ciekawie. Tego chyba nikt nie bada.

Nie wiem jak badać śliskość - nie ma na to wzorców 😉 A moja spękana skóra palców wymaga solidnego manicure 😄

Tak stress testy robię sobie w zaciszu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak badać śliskość - nie ma na to wzorców A moja spękana skóra palców wymaga solidnego manicure
Tak stress testy robię sobie w zaciszu

Takie same pady 80 mm albo aplikatory i zwiększaj kąt pochylenia :-)
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy już ktoś wspominał, ale Koch Chemie planuje w Kwietniu wypuścić swoje nowości, które są w fazie testów :

- Hard Wax - będzie bardzo łatwy w aplikacji banalnie się dociera 

- Pastę Polerską One Step  - będzie coś na zasadzie pasty pewnie od 3D Car Care

- Pasty do polerowania kloszy reflektorów będą to dwie pasty

- Płyn do felg Magic Wheel Cleaner

- Spray Protect Selant  - na obecny moment do poprawy słabo się go dociera

- Pad do One Stepu oraz Pilot Pad możliwe, że zastąpi obecny Cutting

 

  • Lubię to 2
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.