Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest co prawda nowość, ale rozwala mnie to, że u nas piszą wyłącznie akredytacja itp. itd. ale jak widać z uk może sobie zamówić "przeciętny zjadacz chleba" in2detailing - co prawda jest adnotacja, że jest wyłącznie dla akredytowanego studia, ale na DW kilka osób prywatnych już kupiło 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Arkeolowy napisał:

Nie jest co prawda nowość, ale rozwala mnie to, że u nas piszą wyłącznie akredytacja itp. itd. ale jak widać z uk może sobie zamówić "przeciętny zjadacz chleba" in2detailing - co prawda jest adnotacja, że jest wyłącznie dla akredytowanego studia, ale na DW kilka osób prywatnych już kupiło 😉

Każdy kraj ma inne wymogi np z CarPro w Polsce jest dobrze, że należy mieć szkolenia i jakieś reguły bo np z Niemiec kupujesz sobie kiedy chcesz i jaka chcesz ceramike ( Finest/Professional ) a z Gyeonem nie jest inaczej a dodatkowo wiąże się to z marna jakością usług bo kupi byle kto nałoży byle kto i wyjdzie z tego nie wiadomo co i nie działa...

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie nowość bo 2019 ale mało spotykane bo tylko 50 sztuk:

4F2EA5CF-5E75-4CEA-A3FA-3D2E87D2BFB7_lar

 

https://www.cleanandshiny.co.uk/products/valetpro-aurora-show-wax-250ml

ValetPRO Aurora Waxstock 2019  Special Edition Wax,

Tough & Protective Car Wax.  

Durable, High Gloss Finish

Special Edition Show Wax - Limited Release (Only 50 Made)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomas-sg napisał:

Mam taką stanleya kupiona za połowę ceny  prawdopodobnie wieksza

Ja również mam "narzędziówkę" - wygląda prawie identycznie jak Doctor, tyle że moja wydaje się większa, a kosztowała niecałe 100 PLN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam "narzędziówkę" - wygląda prawie identycznie jak Doctor, tyle że moja wydaje się większa, a kosztowała niecałe 100 PLN...
Podrzuci ktoś linka? Coś sprawdzonego szukam :) a no Doctor trochę sporą ma cenę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, krisbe napisał:
20 minut temu, Eidos71 napisał:
Ja również mam "narzędziówkę" - wygląda prawie identycznie jak Doctor, tyle że moja wydaje się większa, a kosztowała niecałe 100 PLN...

Podrzuci ktoś linka? Coś sprawdzonego szukam 🙂 a no Doctor trochę sporą ma cenę..

Wpisz w google "Torba narzędziowa" 

P.s chyba coś się zepsuło bo cytuje cytowanie. Tak na pewno nie było wcześniej. 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że może ktoś ma sprawdzoną pod kątem Detailingu np że tyle i tyle takich butelek wchodzi + takie i takie graty.
Ale dobra dosyć spamu w tym wątku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.