Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Strus napisał:

 

Łooo Pany.. Pogięło ich z ceną

Drogo? Ja bym powiedział, że cena raczej z tych normalnych. Ani tanio, ani drogo. Za Sonaxa 4 litry musisz zapłacić od ok. 20zł w górę, a tutaj masz 5litrów (do -25stopni) płynu. Być może płyn z SG na allegro będzie tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonax Xtreme(19zl za 4L), Autoland Psik Psik(17zł za 4L), ewentualnie Motul (18zl za 5L), moim zdaniem również drogo jak za ten płyn od shiny.  

Drogo to wychodzi płyn w salonie ferrari albo Angelwax/autoglym. W audi 3L około 35 zł.
SG powiedział bym ze jest w normalnej cenie - nawet tańszy niż 5l gotowego płynu VW. Nie dramatyzujcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Birkhof napisał:


Drogo to wychodzi płyn w salonie ferrari albo Angelwax/autoglym. W audi 3L około 35 zł.
SG powiedział bym ze jest w normalnej cenie - nawet tańszy niż 5l gotowego płynu VW. Nie dramatyzujcie emoji2957.png

Cena w sam raz na letnie wyprzedaże 😁

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://tenzi.sklep.pl/tenzi-zimowy-plyn-do-spryskiwaczy-5-l-p-752.html

Jak widać cena Shiny Garage nie jest jakaś wyjątkowa. Jak ktoś przelewa litry płynu to zwraca uwagę na cenę. Ja z kolei baniak 5 litrów mam na dwa sezony zimowe to i nie przeszkadza mi cena 35zl za 5 l. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę dodam, że byłem dziś w sklepie FiltryToTu.pl, gdzie jasno powiedzieli, że nie będą mieli zimowego płynu SG w swojej ofercie, właśnie ze względu na cenę.
Inne uznane marki jak Sonax, Shell, Motul itp można dostać sporo taniej i obawiali się o brak zainteresowania nowością od Shiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba poczekac jeszcze kilka dni, napewno pojawią się jakieś opinie. Nie ukrywam, że zmieniłbym Sonaxa na coś nowego i troche czekałem na ten płyn. Zaryzykowałbym zakup bo w przypadku SG inaczej chyba nie można napisać ( przynajmniej niektórych produktów), ale ok 50zl z przesyłka nie jest super okazja, dlatego póki zbiorniczek napełniony poczekam. Jak juz kiedyś napisałem, żeby nie było, że zaraz zaczną pojawiać się wersje V2 itd😐

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Strus napisał:

Nie widzę uzasadnienia dla zakupu tego płynu w tej cenie już kompletnie

No sklep szybko podniósł sobie cenę do 35. W tym momencie 35zeta też uważam za przesadnie wysoką.

Ale tak jak w przypadku wskazanego płynu Tenzi - u nich 35 a na allegro po niecałę 24.

Swoją drogą ja zakupiłem wczoraj 3 bańki Sonaxa za niecałę 18zł/szt w Leclercu w Bełchatowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.