Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum
3 godziny temu, Eidos71 napisał:

...powoli buduję sobie bazę najbardziej mi odpowiadających produktów i producentów, do których chcę w przyszłości ograniczyć swój arsenał i TS jest właśnie w tej grupie.

Rynek tak mocno idzie do przodu że ciężko jest ograniczyć się do swoich sprawdzonych produktów, chęć sprawdzenia nowości często jest większa hehe.

 

3 godziny temu, Eidos71 napisał:

...mam nadzieję - również szerszy asortyment, gdyż pełnej gamy produktów TS u Mariusza w SCS póki co nie ma) ...

Mamy jeszcze sporo produktów z ostatniej dostawy, które nie są jeszcze w sklepie ponieważ najpierw chcemy przynajmniej trochę je poznać żeby nie było tak jak w przypadku total One Essential,

mam np wszystkie pasty polerskie w małych opakowaniach.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, CAR CRAZY napisał:

Mamy jeszcze sporo produktów z ostatniej dostawy, które nie są jeszcze w sklepie ponieważ najpierw chcemy przynajmniej trochę je poznać żeby nie było tak jak w przypadku total One Essential,

 

8 godzin temu, Domel napisał:

39 produktów na sklepie to wcale nie mało

Nie napisałem, że mało, lecz że brakuje kilku pozycji do pełnego asortymentu. Np. chętnie zakupiłbym Tac Systems One Step Master... 

 

9 godzin temu, CAR CRAZY napisał:

Rynek tak mocno idzie do przodu że ciężko jest ograniczyć się do swoich sprawdzonych produktów, chęć sprawdzenia nowości często jest większa hehe.

To prawda. Ale ciągłe poszukiwanie powoduje, że w arsenale robi się już zbyt ciasno, a w efekcie i tak do bieżącej pracy używam praktycznie określonej grupy produktów - po pozostałe sięgam sporadycznie, "dla urozmaicenia"... 😉 Poza tym powoli  dochodzę do wniosku, że w kwestii kosmetyków do autodetailingu nikt nie wymyśli już "na nowo koła" - przynajmniej nie przez najbliższe kilka lat (mam na myśli kosmetyki z "normalnej" półki cenowej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
3 godziny temu, Eidos71 napisał:

 

Nie napisałem, że mało, lecz że brakuje kilku pozycji do pełnego asortymentu. Np. chętnie zakupiłbym Tac Systems One Step Master... 

Mam kilka sztuk, ale nie ma co wysłać wszystkie z mleczka zrobiły się wodniste: filmik w poniżej:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, CAR CRAZY napisał:

Mam kilka sztuk, ale nie ma co wysłać wszystkie z mleczka zrobiły się wodniste

A sprawdzałeś, czy zmiana konsystencji spowodowała zmianę działania produktu ? Może warto by było (o ile produkt - poza konsystencją - jest pełnowartościowy) sprzedać go po obniżonej cenie, zamiast przeznaczać go na straty ? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, CAR CRAZY napisał:

wszystkie z mleczka zrobiły się wodniste

I serio producent TAC w takim przypadku nie chce ponieść konsekwencji co do wysyłki nowej partii, ewentualnie zwrotu kasy czy innej rekompensaty za zamówiony towar? 🤔😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
48 minut temu, Eidos71 napisał:

A sprawdzałeś, czy zmiana konsystencji spowodowała zmianę działania produktu ? Może warto by było (o ile produkt - poza konsystencją - jest pełnowartościowy) sprzedać go po obniżonej cenie, zamiast przeznaczać go na straty ? 😉

Wyślę Ci QD na testy to dodam trochę tego: "liquid" one step master. Wlałem trochę do nakrętki tego płynu i zobaczymy czy coś zwiąże bo w sumie SiO2 ma tyle co moonlight więc powinno skrystalizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, CAR CRAZY napisał:

Wyślę Ci QD na testy to dodam trochę tego: "liquid" one step master.

Super. Chciałem Master'a ściągać z UK - jestem ciekawy różnicy pomiędzy nim, a właśnie Moonlight'em. Jakaś musi być - poza konsystencją różnią się cenowo, a procent SiO2 w składzie podobny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
6 godzin temu, ghost napisał:

Z tego co czytałem zagraniczne testy, to efekt wizualny od najlepszego opisywali w tej kolejności:

One Step Master, Moonlight, Ceramic Coat

Ceramic Coat także pod względem hydrofobowości to na końcu, bardziej sheeting niż beading

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A posiada ktoś może jakieś info co do QUARTZ SHINE 70% SI02 GLASSCOAT ?? Zastanawiam się nad nim i nad  CarPro Cquartzem 3.0 cena praktycznie taka sama za 30ml tylko nie wiem co zrobi większą robotę na lakierze. Będę chciał położyć ceramike wczesną wiosną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, CAR CRAZY napisał:

Ceramic Coat także pod względem hydrofobowości to na końcu, bardziej sheeting niż beading

Mimo to bardzo mi przypadł do gustu - głównie za banalną aplikację i trwałość. A po podbiciu połysku Quartz Max-em jest super.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.