Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

@Tomas22 Na ich stronie można zobaczyć „jak to działa”. Produkty podzielone są na kilka kategorii (baza, dodatek funkcjonalny, dodatki barwiące/zapachowe). Produkt bazowy (opcjonalnie rozcieńczony wodą) łączysz samodzielnie z określaną ilością wybranych dodatków, w wyniku czego uzyskujesz produkt właściwy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

@Tomas22, @Eidos71 Pro Primer dodany celowo jako primer nieścierny (ściernych już jest sporo na rynku), poza tym sam fakt pracy padem polerskim jest w stanie usunąć lekkie hologramy więc efekt lekkiej ścieralności może być zauważalny. Odnośnie aplikacji jutro będę sprawdzał na ciemnym lakierze, na jasnym niczego niepokojącego nie zauważyłem.

Wpadł jeszcze BF One Step.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Gozdziu23 napisał:

sam kupujesz sam mieszasz, zaleznie czy chcesz kolor zielony, czy chcesz brokat w qd?, czy czhcesz bardziej produkt hydrofobowy niż hydrofilowy, fajny patent ale nie wiem czy sie u nas przyjmie, @ShiningCar bedziecie miec moze graphene wax ?

Dokładnie, 3 osobne składniki + baza.

W przypadku tej serii, najlepiej wypadł Fo'Show, więc będzie wosk + kolor (do wyboru) + zapach (do wyboru) + XP3 SiO2 jako składnik odpowiedzialny za dopełnienie hydrofobowości.

Kolor/zapach tak naprawdę odmierzamy na tzw. oko, kwestia gustu, natomiast XP3 SiO2 w zależności od tego jak mocny efekt hydrofobowy chcemy osiągnąć.

Dla przykładu, efekty hydrofobowe zaczynają być zauważalne od 10 kropel XP3 a butelka to +- kropel 1000 😄

Jeśli chodzi o Graphene - męczę o mniejsze opakowania 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, CAR CRAZY napisał:

Wpadł jeszcze BF One Step.

I to rozumiem !!! Zaje.isty produkt !!! Swoją butlę (tylko tą 946 ml) ściągałem z UK - cieszę się, że w końcu jest w oficjalnej dystrybucji w PL.

34 minuty temu, CAR CRAZY napisał:

Pro Primer dodany celowo jako primer nieścierny (ściernych już jest sporo na rynku), poza tym sam fakt pracy padem polerskim jest w stanie usunąć lekkie hologramy więc efekt lekkiej ścieralności może być zauważalny. Odnośnie aplikacji jutro będę sprawdzał na ciemnym lakierze, na jasnym niczego niepokojącego nie zauważyłem.

Daj znać, jakie wnioski - nie znam tego primera, a oparłem swoją wypowiedź jedynie na podstawie opinii znalezionych w Necie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 godzin temu, Eidos71 napisał:

I to rozumiem !!! Zaje.isty produkt !!! Swoją butlę (tylko tą 946 ml) ściągałem z UK - cieszę się, że w końcu jest w oficjalnej dystrybucji w PL.

Zaciekawiłeś mnie, "wkrótce" wiosna 😄 Wpadnie jakiś filmik, relacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

obraz.png.86081c3808eb0cd36a8532cc82bbfd70.pngobraz.png.db150700a1e9626609b6d0c0eaca908e.png

Szykuje się wreszcie mocny zestaw do skór od ADBL 🙂 Mocny w mocnym znaczeniu tego słowa:

W zestawie będzie cleaner do skór, odzywka (pachnąca skórą), szmatka, szczoteczka, butelka z triggerem, pianowniczka, magic mist o zapachu skóry.

  • Lubię to 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Domel napisał:

Wpadnie jakiś filmik, relacja ?

Zrobię specjalną prezentację 😉 Albo porównam do równie dobrego 3D HD Speed (chociaż różni je rodzaj dodanego zabezpieczenia). Poza tym AIO od BF już występowało w moich porównaniach... 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Fredi88 napisał:

Wie ktoś kiedy w sklepach pojawi się płyn do spryskiwaczy Shiny Garage?

Chyba już niedługo ... 😉

https://detailingstore.pl/plyny-do-spryskiwaczy/3430-shiny-garage-snowman-windshield-liquid-5l.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Teraz, Strus napisał:

 

Łooo Pany.. Pogięło ich z ceną

Nie znam się, 29,99 za płyn 5L to dużo ? Pytam bo nie używam płynów wcale. Ostatni raz wlewałem chyba jakiś zimowy zeszłej zimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.