Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
32 minuty temu, Eidos71 napisał:

dziękuję.  Też jestem ciekawy tej marki... Ale rabaty tylko na kilka produktów i daleko im do 50 % 😉

 

na niektóre produkty jest rabat 50% na inne 25-40% 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, HadwaoNet napisał:

na niektóre produkty jest rabat 50% na inne 25-40% 

Ok - na Waszej stronie widzę, że mniej więcej połowa kosmetyków samochodowych nie jest objęta promocją, ale spoko - ceny nie są wygórowane i nawet bez promocji można kupić kilka produktów "do sprawdzenia". Jednak na razie się wstzrymam - zapowiadają u nas spadek temperatury, a nie chcę dostać przemrożonej chemii... 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Strus napisał:

Infinity Wax ze swoją nową serią Synergy wchodzi w UK do sprzedaży 1 grudnia.

Czyli w PL będzie dostępny z tą nową linią pewnie od lutego/marca. Do tego nowa linia Meguiar's (ciekawe, czy w PL będzie w oficjalnej dystrybucji - jesteśmy traktowani bardzo "po macoszemu" przez Meg'sa) i nowa linia ceramiczna Turtle Wax (tu też ciekawe, czy i kiedy będą te produkty dostępne)... 2020 r. zapowiada się znowu "wydatkowo"... 😂

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2019 o 11:16, CAR CRAZY napisał:

Wlałem trochę do nakrętki tego płynu i zobaczymy czy coś zwiąże bo w sumie SiO2 ma tyle co moonlight więc powinno skrystalizować.

I jak wygląda sprawa krystalizacji One Step Master ? Związał tak, jak powinien ? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
1 godzinę temu, Eidos71 napisał:

I jak wygląda sprawa krystalizacji One Step Master ? Związał tak, jak powinien ? 😉

Niestety nie, sporo odparowało i teraz została na dnie tylko klejąca "maź".  Dodam ci próbkę jak będę wysyłał QD.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, david2888 napisał:

Piękna sprawa 😍 wygląda bosko, ale ta cena 😮

Podniesienie ceny o ok. 500-600 PLN za 7-litrową wersję akumulatorową w przypadku opryskiwacza/pianownicy aku, w stosunku do wersji "pompowanej ręcznie" - to może klasyfikować urządzenie do grupy urządzeń, których zakupu dokonają ewentualnie studia, lub osoby "żyjące z detailingu". Amatorzy/hobbyści raczej dalej będą pompować ręcznie, lub samemu dokładać kompresorki... Na razie mniejszych, jak 7-litrowe, brak jest w ofercie producenta - przypuszczam, że raczej nie będzie 3-litrowych z aku w ofercie... A jeśli nawet, to - patrząc na ceny 7-litrowych i większych - cena nie byłaby zachęcająca... 

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Eidos71 napisał:

to może klasyfikować urządzenie do grupy urządzeń, których zakupu dokonają ewentualnie studia, lub osoby "żyjące z detailingu". Amatorzy/hobbyści raczej dalej będą pompować ręcznie, lub samemu dokładać kompresorki...

Dokładnie, wszystko zależy do jakiej grupy odbiorców firma @marolex.pl chce trafić 🙂 

Na tą chwilę dla amatora/hobbysty, najlepsza propozycja to GLORIA FM30 + zawór z wentylem (250zł) + Kompresor Xiaomi (180zł) = 430zł 🙂 

Zobaczymy jak to wyjdzie firmie @marolex.pl pod względem konstrukcyjnym, jakościowym oraz cenowym.

Myślę, że wątek ten możemy przedyskutować w danym dziale na forum tej że firmy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
52 minuty temu, Eidos71 napisał:

Podniesienie ceny o ok. 500-600 PLN za 7-litrową wersję akumulatorową w przypadku opryskiwacza/pianownicy aku, w stosunku do wersji "pompowanej ręcznie" - to może klasyfikować urządzenie do grupy urządzeń, których zakupu dokonają ewentualnie studia, lub osoby "żyjące z detailingu". Amatorzy/hobbyści raczej dalej będą pompować ręcznie, lub samemu dokładać kompresorki... Na razie mniejszych, jak 7-litrowe, brak jest w ofercie producenta - przypuszczam, że raczej nie będzie 3-litrowych z aku w ofercie... A jeśli nawet, to - patrząc na ceny 7-litrowych i większych - cena nie byłaby zachęcająca... 

Obawiam się właśnie, że pianownica będzie minimum 7 litrowa, cena duża i raczej do zastosowań przemysłowych. Nie wiem czy się opłaca firmie @marolex.pl robić mniejszej nawet ze względów konstrukcyjnych.

Przerobiłem dużo tych pianownic. Mam jeszcze i używam sporadycznie Epoki 10 litrowej. Super się ją pompuje, ma rewelacyjne ciśnienie i rozpylanie, ale noszenie 10 litrów na myjni bezdotykowej to jak noszenie worku cementu. Ja napełniałem ją maksymalnie do 5 litrów, żeby jako tako zawiesić na ramieniu.

Nie mniej jednak gorąco czekam na premierę - jestem bardzo ciekawy efektu końcowego :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tomas22 napisał:

@Eidos71 BF pro primera Polish dostępny w SCS😍

No właśnie to jeden z nielicznych produktów BF, który ma kiepskie opinie wśród użytkowników... To taka "nieścierna" wersja Essence (ale nie jest odpowiednikiem Essence +) - podobno strasznie pyli przy aplikacji maszynowej... Lepiej, gdyby Mariusz z SCS dodał BF AIO Polish - zaje.isty produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio okazję spróbować nową serię produktów od Waxaddict - Elements.

Co to oznacza? W skrócie...

Otrzymujesz produkt bazowy o pełnych właściwościach np. wosk w sprayu i decydujesz sam o jego kolorze, zapachu oraz mocy/hydrofobowość!

Czegoś takiego na rynku jeszcze nie było! 😉

acfcc11cd906.jpg

 

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eidos71 no to dałem dOpy z ekscytacja... 

Przeczytałem tylko nazwe i na końcu aio polish I się podjaralem 😁

@ShiningCar  jak oni to planują wprowadzić coś takiego do dystrybucji ? 😁 ( To nie możliwe )

Będziecie w sklepach mieszać ? 😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Tomas22 napisał:

@Eidos71 no to dałem dOpy z ekscytacja... 

Przeczytałem tylko nazwe i na końcu aio polish I się podjaralem 😁

@ShiningCar  jak oni to planują wprowadzić coś takiego do dystrybucji ? 😁 ( To nie możliwe )

Będziecie w sklepach mieszać ? 😁

sam kupujesz sam mieszasz, zaleznie czy chcesz kolor zielony, czy chcesz brokat w qd?, czy czhcesz bardziej produkt hydrofobowy niż hydrofilowy, fajny patent ale nie wiem czy sie u nas przyjmie, @ShiningCar bedziecie miec moze graphene wax ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.