Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

czym się różni nowy VRG że taka świetna maszyna?

W zasadzie zero drgań - ja mialem pierwszy raz w życiu maszyny w rekach i 15-stka flexa w porównaniu do nowego vrg to telepawka ;) od razu poczulem do niej milosc.Jest takze cicha w pracy - na pewno bardziej od starej bo stojac przy nowej slyszalem stara pracujaca 5m dalej a stojac przy starej nie slyszalem nowej, a tylko starą.

Można go prowadzić w sumie jedną ręką ;)

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smerf91 raczej nie będzie. Limited edition na ta imprezę no i na licytacje. Poszło chyba za 400zl jak dobrze pamiętam. 

Oglądałem te woski i wachalem.... Zapachy z gamy dodo, Zymol... 😜

Takie smaczki

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, smerf91 napisał:

@Funky Witch Ta wersja Amuleta QW jest tylko na wydarzenie czy już taki zostanie?

To jest produkt finalny. 

7 godzin temu, MaciekB napisał:

@Funky Witch jaki zapach ma ten Amulet?

Hmmm.... Charakterystyczny 😁 chemiczny. Po każdym dodaniu zapachu inne właściwości nie były takie jak oczekiwania. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bitek na Detailing Show pokazali szczotki i pad do mycia felg. 

Szczotka bardzo delikatne włosie. Idealna do bieżącej pielęgnacji felg, ale "grubas" nie każdemu wejdzie w pomiędzy felge a tarcze, szkoda 

Za to rekawica do felg to mistrzostwo jak to leży na dłoni 😍 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 ta rękawica to felg mnie interesuje, ciesze się że masz pozytywna opinie.

Generalnie uważam ze nowości od good/work stuff robią na mnie pozytywne wrażenie. Przemyślane produkty, każdy nowy jest po coś i rozsądnie uzupełnienia portfel. No i jakość do ceny znakomita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Gozdziu23 napisał:

O wiele fajniejszy bajer niż iBird

Czas pokaże . Jak każdy sprzęt ma swoje wady i zalety. Testy pokazują, że jest świetna .

2 skoki DA plus rotacja i to wszystko na „szybkozłączkę”

Wg zapowiedzi Flex, dostępna będzie od 42 tygodnia tego roku. Czyli za chwilke. 

Cena? Hmmmm , mocno konkurencyjna dla iBirda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, AreK napisał:
Czas pokaże . Jak każdy sprzęt ma swoje wady i zalety. Testy pokazują, że jest świetna .
2 skoki DA plus rotacja i to wszystko na „szybkozłączkę”
Wg zapowiedzi Flex, dostępna będzie od 42 tygodnia tego roku. Czyli za chwilke. 
Cena? Hmmmm , mocno konkurencyjna dla iBirda.
 


W DE cos kolo 235 Eur 🙂 
EDIT: jednak coś pomieszałem cena to prawdopodobnie 430 eur: https://www.waschhelden.de/Flex-Polishflex-PXE-80-100-EC-25-Akku-Mini-Poliermaschine-Set
@Tomas22 skucha 😄 230 to sama maszyna goła: https://www.carparts.koeln/FLEX-Akku-Polierer-PXE-80-108-EC-25-Ah_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
58 minut temu, Birkhof napisał:

230 to sama maszyna goła

Aku i ładowarkę kupujesz raz i masz do wszystkich elektronarzędzi Flex. Jak już będziesz miał taki zestaw to później wystarczy kupić samo body.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą flex sonax day-e to sie czlowiek pobawi ocenii, tak wyglada fajnie, z tymi gołymi maszynami to bym tak nie rzucał, bo mam swojego duala aku rok i te baterie to tak niby trzymają, ale czuć moc jak weźmie się nową nieużywaną bateryjke.

Coś czuje ze za rok to będe łdował co element, bo niby na 4 kreski wkładam do ładowarki a tu pokazuje 15 minut ładowania, albo przez noc bateria potrafi spasć do wyzej wymienionego stanu
Odcięcie ostatniego biegu to jest trochę strzał w kolano, nawet wykończenie idzie już wolniej, finalnie maszyna ok, ciekawe jak bedzie to rozwiązane w tym mniejszym bracie, również ciekawii mnie trwałość guziczków od zwiększania obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję popracować chwilę podczas DS Flex-em XFE na aku i na kablu.

Jako, że wykorzystuję urządzenia akumulatorowe (klucze, wkrętarki, zakrętarki), moje wstępne spostrzeżenia na temat tego urządzenia się potwierdziły. Coś co miałoby być jego zaletą (brak kabla) jest, dla mnie osobiście, jego największą wadą. O ile urządzenie jest w miarę wyważone to dłuższa praca z dużym akumulatorem to będzie katorga. Sam akumulator wywiera obciążenie na końcu maszyny, przez co cały czas trzeba się kontrolować aby się nie przechylała. Także waga kompletu maszyna + duży akumulator (bo przecież zakładanie małego mija się z celem) na dłuższym dystansie dla mnie wyklucza ten sprzęt. 

Druga sprawa to taka, że wersja akumulatorowa jest wyraźnie wolniejsza od sieciowej przez co miałem wrażenie, że ta 15 tnie podobnie do 9 (np. mojego Rollerka 9mm). Wrażenie to mogło być spotęgowane np. samą pastą, bo tymi nowymi Fareclami nie pracowałem jeszcze. Dlatego sama siła cięcia ? Dla mnie osobiście stawiam tutaj znak zapytania. Nie zmienia to faktu, że obroty są słabsze na aku.

Podsumowując. Fajnie, że maszyny idą stronę akumulatorów ale to chyba jeszcze nie ten czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 minut temu, xadamx napisał:

Miałem okazję popracować chwilę podczas DS Flex-em XFE na aku i na kablu.

Myślę ,że stwierdzenie "przez chwilę" jest kluczowe w Twojej wypowiedzi.
Fakt, maszyny są wolniejsze, Nie zgodzę się z opinią dot. trwałością aku, spadkiem wydajności itd po roku użytkowania. Nie zauważyłem tego we Flex'ie. Jesli tak jest to oddaj aku na serwis, zczytają parametry, cykle ładowania i zaradzą.
Nieporęczność? Ciężki aku? Też się nie zgadzam. Popracuj dłużej i zobaczysz o ile jest łatwiej.

Warto dłużej popracować określonym sprzętem i na podstawie tego wydawać opinię.

 

 

1 godzinę temu, Arkeolowy napisał:

Oby zrobili wersje na kabel..

Wątpliwa sprawa. 


 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.