Skocz do zawartości

Jaki Quick Detailer ?


Artur

Rekomendowane odpowiedzi





Luxury gloss i chemotion to przyciemniacze, nie idą wogole w stronę szkła,

Zdecydowanie się nie zgadzam, chemotion na srebrnym sympatycznie, Luxury bardzo fajnie. Good Stuff na podium za LG, ale bardzo szkodzi hydro. Jednak... wiadomo, szukam czegoś lepszego Jeśli chodzi o miksowanie środków... jakoś nie przemawia taka metoda do mnie


Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, penkus5 napisał:

@Krzynio_spafreak Co do połysku to absolutnie nie gasi,  wręcz potrafi podbić.  Natomiast hydro przygasa,  przynajmniej u mnie na DJ Rainforest Rub,  HoW Zircon,  i FW Caramelle Rosa.  Więc raczej przygasi wszystkie woski...

Podzielam opinię, u mnie Ubera przygasił w stosunku 1:15 i musiałem umyć żółtym FX'em i hydro od razu się poprawiło. W ogóle to stwierdzam, że nie po to się jaram właściwościami wosku, żeby je potem ukrywać QD, który coś wnosi. Chyba przejdę na Botox w okresie letnim 😂

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem ostatnio mix ech2o + reload  40 ml + 40 ml + 400 ml wody demi.  Aplikacja fajna, efekt w sumie też, ale hydro na masce sponiewierane, krople koślawe, a miało być tak pięknie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie czy jest tu ktoś kto może porównać mi Luxury Gloss do Ultimate QD od Megsa?

Luxury Gloss to jeden z moich ulubionych QD, ale zastanawiam się czy będą spektakularne różnice / efekty po UQD na ciemnych lakierach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, maciek-drummer napisał:

Panowie czy jest tu ktoś kto może porównać mi Luxury Gloss do Ultimate QD od Megsa?

Luxury Gloss to jeden z moich ulubionych QD, ale zastanawiam się czy będą spektakularne różnice / efekty po UQD na ciemnych lakierach.

 

Jest chodzi o megsa to banalna aplikacja. Wydajny skurczybyk jest także. Ja go lubię wyglad po nim fajny może hydro nie jest oszałamiające ale na bardzo wysokim poziomie. Ja chetbie go używam na lato z racji ze owady wydaje mi się ze łatwiej schodzą z mojego grila black piano 🤣

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, menior napisał:

P&S Dream Maker Gloss Amplifier,ktos sie juz bawil ? Warte to cos 

Wg mnie poprawny, specjalnie niczym nie wyróżniający się QD. Podbija zauważalnie połysk, przyciemnienia tonalnego barwy lakieru nie zauważyłem, aplikacja i docieranie bezproblemowe, trwałość od mycia do mycia (czyli tygodniowa, chyba że pora deszczowa - wtedy 2-3 dni i efekt znika). Generalnie wzorcowy QD, bez jakiś szczególnych wyróżnień.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MetalMagnes Akurat Bead Maker niczym mnie nie porwał. Ani to trwałe, ani nie daje efektu "wow", a efekt beadingu daje 90 % produktów. Może narażę się, ale Bead Maker to odpowiednik np. SG Ice CD - jest, bo jest, ale nie wyróżnia się niczym, przez co byłoby warto inwestować w niego pieniądze. Hype, jaki był kilka lat temu wokół Bead Makera spowodował, że stał się tak popularny - jednak, wg mnie, ta popularność nie ma żadnego przełożenia na jakość, a zwłaszcza u nas srosunek jakość/cena. Dlatego mając do wyboru Bead Maker, albo Dream Maker Gloss - wybieram ten drugi produkt.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MetalMagnes BeadMakera bardzo lubię i najczęściej go nam do oszuszania po myciu. Czasem jako QD używam bo jest bezproblemowy i moim zdaniem fajnie działa, zapach fajny świeży i nie męczy. Look na szybkie ogarnięcie spoko i zabezpieczenie nie na długo ale fajny. Dokupiłem sobie ostatnio całą bańkę. 

Jak chcesz śliski to może Finish Kare Extra Slick ? Ale CCWG chyba mało co przebije śliskością i wyglądem. Moim zdaniem jak się lubisz bawić to kup sobie coś i testuj, nie każdemu pasują te same produkty. Dla mnie jak się brudzi to jestem szczęśliwy bo przynajmniej mogę trochę czasu spędzić w garażu, co może być lepszego hehe

Fajny look też jest po P&S Double Black Paint Gloss (jako glinka nawet fajnie działa) ale mało trwały.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, Eidos71 napisał:

Akurat Bead Maker niczym mnie nie porwał. Ani to trwałe, ani nie daje efektu "wow", a efekt beadingu daje 90 % produktów.

100% potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.